Prut Delphin Etna Carp

Ahoj chlapi máte někdo zkušenosti s těmito pruty?
http://www.rco-fishing.cz/eshop/prut-delphin-etna-carp-2-dily-360cm-300-lbs
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 12.3.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NEwa Farna - Profil | Út 8.3.2016 21:54:49

johny999 >> to uz bude jen o tom, kterej klacek se ti bude vic libit a jestli se ti bude pripadne impala libit natolik, ze si priplatis...

    Njohny999 - Profil | Út 8.3.2016 19:03:52

    Ewa Farna >> S kaprovými prútmi nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, ešte som sa nerozhodol či toto alebo počkám na 3m Impalu.

      NEwa Farna - Profil | Po 7.3.2016 20:03:06

      johny999 >> za ten peniz moc pekny a zadny extra vymekly zvejky, jako treba black widow v trimetru.

        Njohny999 - Profil | Po 7.3.2016 20:00:12

        Zdravím
        máte niekto skúsenosť s 3m 2,75lb Etnami?

          NDonn79 - Profil | Čt 10.12.2015 18:53:14

          svaro >> Jojo,už jsem tam psal,díky.

            Nsvaro - Profil | Čt 10.12.2015 18:45:26

            Donn79 >> Napíš sem, určite pomôžu:
            http://eshop.moss.sk/?moss=kontakt

              NDonn79 - Profil | Čt 10.12.2015 18:17:55

              Zdravím pánové
              Také vlastním tyto pruty a jsem s nima spokojený.Ale dnes mou neopatrností mi prut spadl na zem a špička spadla přímo na kámen a zlomila se.Nevíte náhodou jestli jde koupit solo jen horní díl tohoto prutu?

                Ntoro-toro - Profil | St 4.11.2015 13:43:11

                blaha6600 >> Dobrý den,mám pruty Pelzer kork 3 dílný už 2 roky a jsem s nimi velice spokojený.Mají parabolickou akci,takže při zdolávání krásně pracují/chytám hlavne kolem břehů a překážek-Dalešická přehrada/.Není ovšem problém dohodit kolem 100m.Moje hodnocení-za málo peněz hodně muziky.Přeji dobrou volbu.Jirka

                  NFishTeam11 - Profil | St 4.11.2015 10:50:32

                  besnota >> ano je to o estetice a na korkovém prutu jsou trošku jinak rozložená očka a zlaté doplňky.
                  Čo sa týka blanku pri korku a klasike. Je použitý rovnaký blank. Korkový prút má ale použité väčšie očká a aj keď sa to nemusí zdať, práve váha použitých očiek spolu inak rozkladá zaťaženie na blank a tým pádom sa blank zdá iný. Je to všetko o technickej špecifikácii.

                    Nbesnota - Profil | St 4.11.2015 9:10:20

                    FishTeam11 >> nie som odbornik ale z logickeho hladiska by to nemalo mat zisden vplyv na funkcnost ide len o esteticku upravu potesenie pre oko

                      NFishTeam11 - Profil | St 4.11.2015 8:39:05

                      Jediné co jsem vyšťoural z videí ohledně korkové Etny je ze stránek Moss.sk - Youtube ale to je jen vizuální představení prutu.
                      https://www.youtube.com/watch?v=nz2R5hYES8w

                        NFishTeam11 - Profil | St 4.11.2015 8:28:47

                        besnota >> blanky se budou myslím chovat stejně. Bohužel zatím jsem nenašel jediné video v akci s korkáči.

                          NFishTeam11 - Profil | St 4.11.2015 8:25:02

                          blaha6600 >> Ahoj Lukáši. každý máme nějaký pohled na věc ale myslím, že ne vždy je správný. Osobní zkušenost mám s těmi bez korku a počítám, že blank bude stejný. V mém případě jsem neměl sebemenší výhrady.

                            Nbesnota - Profil | St 4.11.2015 7:37:32

                            FishTeam11 >> https://www.youtube.com/watch?v=MoDLH2JuN2g a toto je chystana novinky na 2016 prut aj navi

                              Nbesnota - Profil | St 4.11.2015 7:34:25

                              FishTeam11 >> https://www.youtube.com/watch?v=BvbbraMYjT8 etna 3m/2.75lb

                                NFranc49 - Profil | Út 3.11.2015 22:47:00

                                FishTeam11 >> kdybych mel ty etny rad bych ti poradil nechci ti radit jiny prut ale jeden jsem mel nedavno à krasna rybacka i zdolavacka tenky jak sfine ale nevim jestli se daji jeste sehnat

                                  Nblaha6600 - Profil | Út 3.11.2015 22:30:08

                                  Cau panove tak to me mrzi co tady ctu o Etnach...chtel jsem kupovat v korku.....Nemate nekdo zkusenosti s Pelzer ??
                                  http://www.tropicliberec.cz/prut-pelzer-contact-kor​k-12ft-3lb-akce-1-1-2/

                                  Diky moc

                                    NFishTeam11 - Profil | Út 3.11.2015 22:07:44

                                    Franc49 >> pěkné , třeba sem někdo dá i akcičku toho probíraného prutu Etna Carp Cork, 3lb, 360m, 2díly.

                                      NFranc49 - Profil | Út 3.11.2015 22:01:54

                                      FishTeam11 >> tady mas xtk v akci s cudlou :)))))