Prut Delphin Etna Carp

Ahoj chlapi máte někdo zkušenosti s těmito pruty?
http://www.rco-fishing.cz/eshop/prut-delphin-etna-carp-2-dily-360cm-300-lbs
Autor diskuse: Bambi.SpP - Profil , 12.3.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Leorim - Profil | Ne 24.2.2019 15:49:29

Před dravcama plánuju pořidit ve 3m etny na candoša hada atd takový univerzálni proutky jsou hezký za ty kačky.. A co jsem se bavil s chlapama u vody co je mají tak samá chvála na 3.60ky etny

    Zdeňour - Profil | So 23.2.2019 20:21:54

    Fakt nikdo nemá nové etny kdo by poradil jestli v libráži 3,25 už to bude na delší házení?

      Zdeňour - Profil | St 20.2.2019 17:21:07

      tomik1 >> taky mám jedničkové etny a jsou na 3 libry hodně měkké a moc daleko se snima házet nedá.A proto mě zajimá jestli u dvojek 3,25 libráž je už trošku tvrdší prut na delší házení.

        tomik1 - Profil | St 20.2.2019 17:14:13

        Zdeňour >> kouknul jsem do nabídky delphinu a mají 3.25 i 3.5lb ale všechny vyšší libráže jen ve trojdilech velká škoda o dvojdílech bych uvažoval. Já mám etny v korku 3lb a jsou to fajn pruty potom mám i 3m a ty jsou taky supr ale na daleké házení přesně jak píšeš to není

          MKulicka - Profil | St 20.2.2019 17:03:48

          Zdeňour >> Teď na FF jsem se na stánku Delphinu tak nějak připletl k výkladu k novým prutům a co mi utkvělo je, že obecně je zájem o tužší pruty a nové Etny jsou pravdu tvrdší oproti minulé generaci. Víc ze mě nedostaneš, kaprové pruty jdou mimo mě:))

            Zdeňour - Profil | St 20.2.2019 15:24:03

            Ahoj,chtěl jsem se zeptat zda někdo z mrkařů vlastní novou generaci eten.Konkrétně 3,60 délku 3,25 lb.Zajimalo by mě jestli je prut skutečně tvrdší oproti jedničce a jestli ta libráž tak trochu sedí realitě.Jednička moc na daleké hody nebyla,přišla mi na 3lb hodně měkká.Dvojka má dokonce první očko 50 mm ale to stejně asi hod neprodlouží.Uvažuji o koupi těchto prutů.Děkuji mooc za každou připomínku kdo vlastní nové etny :)

              stormandnature - Profil | Pá 23.11.2018 17:52:32

              Dodo677 >> Plnej kuku asi ne, ale prý se dá. Mám to v plánu vyzkoušet příští rok. Mám sice armady, ale s Etna to určitě bude stejný. Nebo hodně podobný.

                Dodo677 - Profil | Pá 23.11.2018 17:29:28

                Nezkoušeli ste tím někdo házet středního spomba...? :D

                  Zdeňour - Profil | St 21.11.2018 19:21:22

                  PoligoN >> ještě ne,ale pak podám zprávu jak to dopadlo :)

                    PoligoN - Profil | St 21.11.2018 19:11:27

                    Zdeňour >> skusil si kontaktovat vyrobcu ci to voes vyreklamovat?

                      Zdeňour - Profil | St 21.11.2018 18:25:04

                      pepule83 >> taky jsem s etnami spokojený až na ty očka.Ale když to tak čtu tak skoro nikdo problém nemá tak nevím asi mám jinou šarži.

                        Rockwell - Profil | Út 20.11.2018 14:31:18

                        Já mám ETNY skoro 4 roky, koupil jsem je snad měsíc po tom co je Delphin dal do oběhu a šlapou výborně. Žádný zářezy na očku a to používám vlasec 0,28 a k odhozu pletenku 25lb. Možná máte jinou šarži výroby.

                          pepule83 - Profil | Út 20.11.2018 13:56:28

                          Zdeňour >>
                          ahoj právě teď mi skočila dvouletá záruka a na očkách nic takového nemám,používám vlasec 0,28 a až na zlomený horní díl na jednom prutu ,který mi vyměnili je vše ok jsem s nimi naprosto spokojený

                            Drápal - Profil | Ne 18.11.2018 19:43:02

                            Brácha už měnil první očka na obou prutech a také nepoužívá pletenou šňůru.

                              Gordon713 - Profil | So 17.11.2018 19:35:41

                              Petr.J >> Presne mne jediné čo vydržalo su predné vydličky zavrtavacie inak ostatne lacne šmejdy .Vyskušal som nechcem .

                                Petr.J - Profil | So 17.11.2018 15:57:22

                                Zdeňour >> Skoro všechno od delphin je velký šmejd. Píší kvalitní očka a skutečnost je taková, že tam jsou nejobyčejnější. Je to všechno otázka ceny. Jinak když si očka koupíš nová a kvalitní, stačí to poslední, není to zase takový problém si to vyměnit.

                                  Zdeňour - Profil | So 17.11.2018 15:16:27

                                  PoligoN >> Zkusim napsat,diky moc

                                    PoligoN - Profil | So 17.11.2018 15:01:51

                                    Zdeňour >> mozno to bol problem jednej serie prutov. Skus kontaktovat vyrobcu.

                                      Zdeňour - Profil | So 17.11.2018 14:57:41

                                      PoligoN >>ne ze by ta drazka byla nejak hluboka ale proste tam je.A neni to nahoda ze na obou dvou prutech.Mam strach ze se casem prohloubi a ze pak budu muset resit vymenu ocek .Takze asi zkusim vyreklamovat a uvidim no.

                                        PoligoN - Profil | So 17.11.2018 14:44:29

                                        Zdeňour >> mam etny a pozivam ich aj na vyvazku so snurou. Ale nemam ziaden problem s ockami.