Middy fan club

Rybářský pokec pro příznivce této anglické značky.
Autor diskuse: Barbusek - Profil , 13.2.2014 všeobecné - náčiní, doplňky

NJan Fan Čundl - Profil | Čt 13.2.2014 19:38:14

vojtabo >> 3m, vrhačka 10-45 g (zvládne i trochu víc)

    Nráky - Profil | Čt 13.2.2014 19:37:57

    Rybkin >> Tu ručku mám 3 roky a super,ten proutek v háčku 80ku koštála dá v pohodě ne?

      NRybkin - Profil | Čt 13.2.2014 19:30:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Middy 3G X flex Heavy

        NBarbusek - Profil | Čt 13.2.2014 19:29:51

        kdyby jste někdo vnesl trochu informací o feederových prutech Middy, např. rozdíly v jednotlivých třídách, chování v praxi, zkušenosti - budu moc rád

          Nvojtabo - Profil | Čt 13.2.2014 19:29:43

          Jan Fan Čundl >> jo díky a ten micro má jakou délku?

            NRybkin - Profil | Čt 13.2.2014 19:28:12

            Barbusek >> Ahoj,samozřejmě že našel.Middy dělá fajnový věci

              NBarbusek - Profil | Čt 13.2.2014 19:27:00

              Rybkin >>ahoj, tobě jsem pozvání ještě nestačil poslat, ale vidím, že jsi cestu našel

                NRybkin - Profil | Čt 13.2.2014 19:26:12

                Jan Fan Čundl >> Přesně tak

                  NBarbusek - Profil | Čt 13.2.2014 19:25:39

                  Ondratdi >> tak vítej :)

                    NJan Fan Čundl - Profil | Čt 13.2.2014 19:24:43

                    Rybkin >> jo, je super..tenká, tuhá a i ta délka mi ve většině případů stačí..

                      NJan Fan Čundl - Profil | Čt 13.2.2014 19:23:33

                      vojtabo >> Kupoval jsem ho tady: http://www.kajman.cz/shop/ ..ale maj tam už jen 3,30m..

                        Nvojtabo - Profil | Čt 13.2.2014 19:12:29

                        Jan Fan Čundl >> Zdravím ten první micro muscle se dá někde sehnat?díky

                          NRybkin - Profil | Čt 13.2.2014 18:54:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Jan Fan Čundl >> Tu ručku mam taky,je výborná

                            NJan Fan Čundl - Profil | Čt 13.2.2014 18:47:34

                            Hodně dobrá značka..jen škoda, že toho není u nás k sehnání víc..

                              NOndratdi - Profil | Čt 13.2.2014 18:43:46

                              Hlásím se do klubu :-). Middy fakt fandím.

                                NJan Fan Čundl - Profil | Čt 13.2.2014 18:35:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Mi2 Carp feeder

                                  NJan Fan Čundl - Profil | Čt 13.2.2014 18:33:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  podběráková ručka Live 3G

                                    NJan Fan Čundl - Profil | Čt 13.2.2014 18:30:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Live 3G medium feeder, taktéž max. spokojenost :-)

                                      NJan Fan Čundl - Profil | Čt 13.2.2014 18:28:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      4 G micro muscle feeder, maximální spokojenost :-)

                                        NBarbusek - Profil | Čt 13.2.2014 18:22:36

                                        Ahoj, založil jsem tuto otázku, proože tu chyběla. Myslím, že tato značka je v ČR trochu opomíjená, i když má co nabídnout.
                                        Budu rád za jakékoliv tipy, fotky, minirecenze apod. Díky