- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Směs Cell od Mainline
Popis otazky: Zdar chlapi , chci letos zkusit něco od mainline mám v plánu směsi Cell a Fuzion. Jestli s nima máte někdo zkušenost, tak uvítám každou radu (nebo do sz , jestli je to tajné :))) ) A ještě také kolik se do toho hází vajec . Dík všem .
Autor diskuse: Pac.fox - Profil , 11.2.2014 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NČík - Profil | St 12.2.2014 20:52:53
Pokud jí chceš vyzkoušet a ještě jí nemáš,tak tady jí mají za super cenu.
http://shop.top-carp.cz/cs/produkt/cell-smes-aktivator-zdarma-10kg/
http://shop.top-carp.cz/cs/produkt/cell-smes-aktivator-zdarma-10kg/
NK321 - Profil | St 12.2.2014 20:20:05
Pac.fox >> Activ Maple8 a Activ8 jsou téměř stejné směsi, Maple8 má víc přírodního cukru a je tam podtón toho javoru.Je to kombinace masovosladkého boilie.Jsou to celoroční smesi. Activ8 rád používám s plovoučkou Hi Vizual sladká švestka též od Main....Na Activ8 mám své největší ryby ale Maple jich nachytal víc.Tyto dvě směsi mám nejraději a na nic jiného bych nemuse chytat. Activ8 je druhá nejstarší směs této značky,stále ji dělaji i když některé mladší směsi nedělaj. Rozhodně doporučuji ale to už víš.
NPac.fox - Profil | St 12.2.2014 16:39:30
čau chlapi , chytali jste někdo Activ Maple-8 nebo Aktiv -8
Nmachy43 - Profil | St 12.2.2014 10:56:00
Cell dotáh předloni kamarád. Hned na první jarní výpravě v extra studené vodě (týden po povolení ledů) nemělo konkurenci. Za víkend jsme dostali 20 kaprů, z toho 16 na cell. Na žádné další výpravě už ale takovou parádu nepředved.
Nčeman 29 - Profil | St 12.2.2014 9:21:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Pac.fox - >> Ahoj směs Cell jsem měl možnost zkoušet minulý rok ,je to velmi kvalitní Hnv mix ,je určená na delší výpravy , fungovala mi hlavně v chladnější vodě na podzim kdy jsem na ní nachytal krásné ryby ,přes letní období mix moc nešlapal ,do Cell i Fusionu dáš bezproblémů 9-10 vajec ,Fusion je také směs Hnv ,má však daleko rychlejší nástup než Cell a fungoval celoročně ,doporučuju ti i pohrát si s activatory a to v menším dávkování do směsi ,uvádí tam 30 ml na kilo ,ale bohatě postačí 20ml ,jsou to obě dobré směsi jen tě např. u Cell nesmí odradit možný počáteční neůspěch a vydržet u ní ,já jsem toho nelitoval
NTomajo - Profil | St 12.2.2014 9:07:15
fpetula >> jiste zajimava smes s ucinkem az po 48 hod. To je urcite idealni na delsi vypravy. Prijedes k vode, nahodis a mas dva dny cas na pripravu tabora a ryby te mezi tim neotravujou :-)
Nfpetula - Profil | Út 11.2.2014 20:27:20
Tato směs začíná fungovat až po 48h. je neokoukana a slape.... vloni sem na nej chytl 19,7kg + plovka taky cell
Nkosvi - Profil | Út 11.2.2014 19:12:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Minulý rok v březnu jsem roloval Cell cca z 8 kg směsi, a to hlavně díky tomu, že se mi naskytla příležitost pořídit směs i aktivátor za výhodnější cenu. Vajec jsem musel při výrobě přidat celkově dost, myslím že 10/kg. Chytal jsem na něj v létě celkem s úspěchem, bohužel další výpravu už byly úplně v jiném duchu a kapři už o něj neměli zájem. V UK se Cell těší velkému zájmu, a to hlavně, že na nej chytá takřka celý tým Korda a mají s tímto boilies skvělé výsledky. A spousta britských kaprů si jej zdřejmě oblíbila, ale u nás tomu ještě asi nepřišli v dostatečné míře na chuť :-)
Plovky v této příchuti mají u nich větší úspěch, a to hlavně v kombinaci na panáčka s potápivým boilies odlišné příchutě.
Plovky v této příchuti mají u nich větší úspěch, a to hlavně v kombinaci na panáčka s potápivým boilies odlišné příchutě.
NKoubas - Profil | Út 11.2.2014 18:05:50
měl sem plovku a jedinej záběr od kapra na boilie stouto plovkou
NK321 - Profil | Út 11.2.2014 17:40:59
Pac.fox - >> Chytá dobře, v loňské sezoně na něj mám nejhezčí ryby.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...
















