- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Očka Fuji na kaprovém prutu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Nj.sladkay - Profil | Po 10.2.2014 16:52:10
NS&F - pescador - Profil | Po 10.2.2014 15:57:31
odchytaných hodin jak lidi co o tomhle píšou na zahraničních "rodbuildingových" fórech.
Nicméně očka rybu neuloví :)
Nbowman - Profil | Po 10.2.2014 15:48:39
NS&F - pescador - Profil | Po 10.2.2014 15:40:14
hladiska žádný. Vlastně je. Cenový !!!
Nbowman - Profil | Po 10.2.2014 12:03:11
Nalda2211 - Profil | Ne 9.2.2014 23:10:35
NS&F - pescador - Profil | Ne 9.2.2014 22:59:50
NKuban - Profil | Ne 9.2.2014 21:44:06
Pěkná práce,co ti budu povídat :-)
Nalda2211 - Profil | Ne 9.2.2014 21:20:15
Nbowman - Profil | Ne 9.2.2014 20:53:43
Nebo myslíš Káčka versus běžná očka?? Nebe a dudy.Ale já je mám na vláčákách
Nalda2211 - Profil | Ne 9.2.2014 20:48:08
Nbowman - Profil | Ne 9.2.2014 20:36:49
Nalda2211 - Profil | Ne 9.2.2014 20:27:31
NS&F - pescador - Profil | Ne 9.2.2014 20:21:16
blank vapadá lehčí, progresivnější a rychlejší. Vlastně .... ne jen ,že vypadá od je.
Opravdu vypadají fantasticky až se chce říct inteligentně.
NS&F - pescador - Profil | Ne 9.2.2014 19:19:20
viz. https://www.youtube.com/watch?v=g39t1ZIamCg
a tady je moje - http://www.mrk.cz/Data/Pics/2013/298/949242_a518d.jpg
Jsou parádní. Jen ta cena je krutá ... ta cena. Mám tam Fuji SIC Titaniun
Nalda2211 - Profil | Ne 9.2.2014 19:14:27
NS&F - pescador - Profil | Ne 9.2.2014 19:10:25
přívlače ano. První očko od navijáku jsem proto volil "káčkové". Od té doby se mě to opravdu ještě nezamotalo.
Nalda2211 - Profil | Ne 9.2.2014 8:46:40
NErva - Profil | So 8.2.2014 22:53:06
NdrBolek - Profil | So 8.2.2014 22:31:32
NdrBolek - Profil | So 8.2.2014 22:16:13
NErva - Profil | So 8.2.2014 22:03:51
Nalda2211 - Profil | So 8.2.2014 22:00:04
NErva - Profil | So 8.2.2014 21:55:03
NErva - Profil | So 8.2.2014 21:52:05
Nalda2211 - Profil | So 8.2.2014 21:48:34
NErva - Profil | So 8.2.2014 21:43:16
Nalda2211 - Profil | So 8.2.2014 21:39:54
Nosprey - Profil | So 8.2.2014 21:01:17
U Fuji ale člověk ví, že kvalita zpracování je tam zřejmě nejlepší možná.
Třeba níže diskutovaná keramika Alconite je na bázi oxidu hliníku, ze kterého dělá očka kdekdo. Ale Fuji ten materiál dostala na úplně jiný level.
Rozhodně bych se ale SiC oček od jiných výrobců nebál. Pořád budou hodně dobrá.
NpetulaS - Profil | So 8.2.2014 20:24:06
http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/rybarske-pruty/kaprove-delene-pruty/prut-prologic-fast-vater-2-93m-3-5lb-3-6m-3-5lb-3-85m-4-0lb
Nosprey - Profil | So 8.2.2014 20:18:50
Nosprey - Profil | So 8.2.2014 20:16:01
Jinak diamant už taky není nejtvrdší známou látkou, ale říká se to dál. Ty tři nebo čtyři tvrdší jsem v životě neviděl. Podobné je to s SIC. Mám je, myslím, na jednom prutu. Alconity asi na deseti.
Nkura11 - Profil | So 8.2.2014 19:20:16
NPeter94 - Profil | So 8.2.2014 16:08:11
Fuji titanium sic
Fuji sic
Alconit
alps sic lite
kigan sic
Mam pruty za 230e kus a napriklad tam nemam ,ani fuji ocka.
Nbowman - Profil | So 8.2.2014 15:45:21
Npeos - Profil | So 8.2.2014 14:37:30
Nkura11 - Profil | Út 4.2.2014 20:18:16
Nkura11 - Profil | Út 4.2.2014 18:01:03
Npepas1 - Profil | Út 4.2.2014 17:59:25
NPvl - Profil | Út 4.2.2014 17:57:37
Nkura11 - Profil | Út 4.2.2014 17:51:35
NPvl - Profil | Út 4.2.2014 17:49:55
neutral >> podle mne za 4ku EDIT v tom bychom se shodli :o§)
Nkura11 - Profil | Út 4.2.2014 17:47:48
NPvl - Profil | Út 4.2.2014 17:42:30
NRAJA - Profil | Út 4.2.2014 17:41:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Zdar očkári.
http://www.chytej.cz/clanky/1218/vyznate-se-v-ockach/
Nkura11 - Profil | Út 4.2.2014 17:39:37
NPvl - Profil | Út 4.2.2014 17:38:24
NKajman60 - Profil | Út 4.2.2014 17:38:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMario6121 - Profil | Út 4.2.2014 17:31:37
sem si rikal ze je v tom nejaky ALE
normalne se drazka u koncoveho ocka objevi po dlouhem pozivani a to jeste jen pripade ze pouzivas pletenou snuru - a to jen v pripade chytani ve spineve vode - ani samotna pletenka koncove ocko nevydrazkuje .....
asi prut opravdu nemel s Fuji Alconite nic spolecneho, natoz FUJI SiC ..... pokud byla cena prutu kolem 2K, tak ano nahodou .... protoze sada FUJI SiC prijde na cca 4K (ta nejlevnejsi...)
Npoldeci - Profil | Út 4.2.2014 17:29:40
ak aj niečo predereš po tom desaťročí chytania tak to bude max koncové a druhé za ním,ktoré idú vymeniť rádovo do 200 vašich peňazí aj s robotou
predpokladám ,zě skorej zlomíš ten prút alebo si kúpiš iný
Nosprey - Profil | Út 4.2.2014 17:25:54
Hypoteticky jim kaprař, který tahá olova 130 g a za sezónu má desítky kaprů přes 10 kg může dát větší záhul. Je to mimo moje zkušenosti. Ale klidně bych do nich šel.
SiC je tvrdší a o něco líp odvádí teplo.
NPvl - Profil | Út 4.2.2014 17:24:51
Nkura11 - Profil | Út 4.2.2014 17:20:31
Kde to žije - kaprařina
9:04NKrátkodobá kaprařina x 9915
8:22NLabe fishing store 19
8:02NOhře, úlovky, nástraha 1054
6:04NKyjský rybník, Džbán 50905
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8058
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...















