Labe - Les Kralostvi a bivakovani

Nevite nekdo jak to bude vypadat v lese kralostvi s bivakovanim nebo pristresky na tento rok.Skoda tohoto reviru,byla to driv pecka
Autor diskuse: normen - Profil , 17.1.2014 kaprařina - revíry, cestování

románek - Profil | Pá 17.1.2014 12:40:51

jen si povolenky vemte je potřeba vytahat nějakej bordel

    vundu - Profil | Pá 17.1.2014 12:38:24

    bobrman >> ...děláš mi radost synku .-))))))))

      dvorák - Profil | Pá 17.1.2014 12:31:49

      Lauri >> To jsi ho měl ve vezírku,nebo jak se to povedlo :-)))??

        Lauri - Profil | Pá 17.1.2014 12:29:13

        normen - >> dřív to možná byla pecka, než masaři poznali že i velcí kapři ser dají sežrat nebo zpeněžit. Není to tak velká voda, aby se nadala za rok vybílit. Chytli jsme tam slušného kapra 3x během jednoho týdne. Pak asi narazil na jiného boilísáka v montérkách a jeho kapří kamarádi narazili taky

          Badimura - Profil | Pá 17.1.2014 9:17:41

          románek >> svata pravda

            románek - Profil | Pá 17.1.2014 9:13:08

            Badimura >> joo to je nevyspitatelný nevíš kde to bude za 5 minut

              Badimura - Profil | Pá 17.1.2014 9:05:46

              románek >> no tak to je mazez, to jsem byl vždycky naštvanej když jsem přijel o půl 4 ráno a u klady takovejhle hegeš.

                románek - Profil | Pá 17.1.2014 9:03:44

                jinak aktuální foto

                  Badimura - Profil | Pá 17.1.2014 9:00:53

                  románek >> hmm, klasika a těhle je tam tři prdel..

                    Badimura - Profil | Pá 17.1.2014 9:00:14

                    Luděk Černý(Lc1) >> Kolikrát za dva dny se nedopracuješ k 50cm kaprovi, domorodci berou 40cm jak o život. Přestal jsem tam jezdit.

                      románek - Profil | Pá 17.1.2014 8:59:08

                      něco ze včera

                        Luděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 17.1.2014 8:56:15

                        Badimura >> dříve to bylo super, ale teď je tam tak 10% ryb, těch větších

                          Badimura - Profil | Pá 17.1.2014 8:55:29

                          Petanek81 >> Tam už to nejde být horší.

                            Petanek81 - Profil | Pá 17.1.2014 8:52:49

                            Aby to diky teto diskuzi nebylo jeste horsi

                              Badimura - Profil | Pá 17.1.2014 8:50:00

                              Luděk Černý(Lc1) >> Máš pravdu, ale občas se tam nějaká pěkná ryba chytí.

                                Luděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 17.1.2014 8:46:44

                                normen - >> zákaz bivakování. tato voda mohla být top v čr, bohužel většina větších ryb už je pryč

                                  Badimura - Profil | Pá 17.1.2014 8:01:28

                                  Takhle to tam vypadá:-)

                                    Badimura - Profil | Pá 17.1.2014 7:57:57

                                    normen - >> Pokud vím, tak je to tam zakázaný odjakživa, viz cedule které tam má povodí Labe

                                      Poušťák - Profil | Pá 17.1.2014 7:51:06

                                      Jestli to byla pecka,tak proč o něm píšeš a nezeptáš se na místní MO nebo úřadě.Nechápu tě!!!

                                        CarpHouser - Profil | Pá 17.1.2014 7:46:13

                                        Když si postavíš žlutou plachtu, červený stan, budeš se chovat jako jantar, tak se ti nic nestane. Vždy se jde po malých zelených rybářských přístřešcích, protože ty vždycky vzbuzují největší podezření.