Boilies na studenou vodu -Ananas

Ahoj chtěl bych se zeptat na boilie na studenou vodu. Rozhoduji se mezi LK BAITS Boilie Euro Economic sladký ananas, JET FISH Boilie Mystery ananas,Mikbaits eXpress Ananas N-BA Díky za doporučení...
Autor diskuse: Šela123 - Profil , 24.12.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

Ananas- boilies na studenou vodu

A) Mikbaits Xpress Ananas N-BA 29%

B) Jet Fish Mystery ananas4%

C) LK Euro Economic sladký ananas 4%

D) LK kompot (po doporučení v diskusi)8%

E) Jiné55%

Od 25.12.2013 hlasovalo 208 čtenářů.

Nculi2 - Profil | Ne 29.12.2013 12:36:54

ja pouzivam spicemana +ananasovu plovku a bananovou plovku od mika ,slape to skvele

    Nclarence - Profil | Ne 29.12.2013 12:23:21

    Tavris29 >> Máš sz

      NTavris29 - Profil | Ne 29.12.2013 12:21:03

      clarence >> Já ano, aspon uvidíš jak šlape.o)

        Nclarence - Profil | Ne 29.12.2013 12:17:54

        Tavris29 >> No bylo by načase Honzíku alespoň se něčemu přiučím.Budeš chytat na Sádrovce?

          NTavris29 - Profil | Ne 29.12.2013 12:08:34

          clarence >> Příští rok tě navštívím, trošku jsem tuto sezonu pozapoměl....:o)

            NTavris29 - Profil | Ne 29.12.2013 12:07:25

            SlavnýLovecPampalini >> Souhlas. Vanilka a mini compot

              Nhantís - Profil | Ne 29.12.2013 12:02:48

              na jaře mi řece také dobře šlo krillbery od Karla

                Nclarence - Profil | Ne 29.12.2013 11:43:15

                Luger46 >> Tak letos na Labi LK Baits nula bodů dostal jsem jahodu,vanilku a ještě něco na zkoušku a jsem rád,že jsem nikdy Krásu nekoupil a taky nikdy nekoupím ale voní to hezky a to je asi to jediné.Podotýkám,že jsem chytnul spoustu krásných kaprů ale něco jiného.J

                  NSlavnýLovecPampalini - Profil | Ne 29.12.2013 11:41:16

                  Tavris29 >> to je fakt, já mam od LK vyzkoušenej zkoro celej sortiment a všechno funguje skvěle, až na tu jahodu :-) ani záběr, ale je pravda, že jsem to zkoušel jenom asi 3 dny.. jako na studenou vodu je bezkonkurenční ice-vanilla v pastě

                    NTavris29 - Profil | Ne 29.12.2013 11:39:18

                    Piškothonza >> Jahodu nemusím:)

                      NLuger46 - Profil | Ne 29.12.2013 11:37:56

                      Tavris29 >> mě zase jezdila na jedničku, ještě z jara mi fungoval fresh black protein velmi dobře.

                        NPiškothonza - Profil | Ne 29.12.2013 11:36:17

                        Tavris29 >> jak se objeví jahoda....)))))

                          NTavris29 - Profil | Ne 29.12.2013 11:26:33

                          Piškothonza >> Ahoj. Tak to jsem rád, že jsem tě nezklamal .o))

                            NPiškothonza - Profil | Ne 29.12.2013 11:25:58

                            Tavris29 >> ahoj,čekal jsem tě tu.....))))))

                              NTavris29 - Profil | Ne 29.12.2013 11:24:15

                              hantís >> Asi jak kde. Je to jediná koule od LK, na kterou jsem neudělal potah

                                Nhantís - Profil | Ne 29.12.2013 11:22:23

                                lesní jahoda od LK je top

                                  NLuger46 - Profil | Ne 29.12.2013 11:06:37

                                  Zkus jahodu od Lk Baits, fresh balení nebo miniboilie v dipu. Opravdu krásně voní a na jaře sem na ni nachytal spoustu kaprů menších i větších. Podle mě nejlepší sladký boilie od LK. Pak zkus na druhý prut menší průměr pikantní švestky od Mika.

                                    NGrundík - Profil | So 28.12.2013 19:31:31

                                    souhls s mártym . super cream fakt jede....... za mě 1

                                      Nmolca - Profil | So 28.12.2013 19:25:17

                                      09cert >> dej potom vedet jak to dopadlo diky

                                        Nmolca - Profil | So 28.12.2013 19:16:13

                                        matto >> čau to Nebylo pro tebe Sorry