- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dnešní rybařina a přestupky ?
Jaké jsou nejčastější přestupky?
A) bordel55%
B) nedodržená míra ryby2%
C) nadměrný hluk na rybách1%
D) příliš nevhodné chování k rybám6%
E) rozdělávání ohně0%
F) mají z rybařiny vyloženě "prdel"2%
G) masaři25%
H) pytláci2%
I) jiné6%
Od 21.12.2013 hlasovalo 296 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nsplávkař - Profil | Po 23.12.2013 19:59:36
NMrKos - Profil | Po 23.12.2013 19:56:50
u hříbků to bude asi kapánek jinak
NFRANK71 - Profil | Po 23.12.2013 19:53:58
NMrKos - Profil | Po 23.12.2013 19:53:22
NMrKos - Profil | Po 23.12.2013 19:51:56
nemám nic proti tomu, když to odnesou, ale když to odnesou stylem 5 ryb denně, tak mi to přijde už trochu mimo normální uvažování a klidně to tady napíšu a budu to tady psát pořád dokola a dokonce budu pořád dokola tvrdit, že 5 násobných zdražením povolenky (nebo klidně členství) by třetina takových členů odpadnula od koryta ...
třeba se aspoň jeden mladší (je to bohužel i doména mladších ročníků) zamyslí a třeba jednoho lína pustí aby ho sežral hned další svazomasaj...
není to o tom všechno pouštět, ale je to o tom poustit občas aspoň to, čeho je ve vodě obecně málo... dát tomu možnost dorůst, vytřít se... zažraní candáti jsou samostatná kapitola a tu otázku jsi postavil hodně špatně - neznám nikoho, kdy jich nechá 20 zažrat a přitom je pouští
NMrknato - Profil | Po 23.12.2013 19:50:06
Nkakr - Profil | Po 23.12.2013 19:44:42
Stále kvoká,stále kvoká:-))
Rybářům jsou Tvé "právní názory"hluboce u zadele. Chtějí lovit a jestli ryby koupí Petr nebo Pavel je jim šumák.
Nsplávkař - Profil | Po 23.12.2013 19:43:01
Nnofish - Profil | Po 23.12.2013 19:36:35
S tím stěhováním jsme to myslel jednoduše člověče. LIdi (je pravda že hlavně starší generace) jsou prostě zvyklí brát. Cokoli co můžou. Protože můžou. Brát a pak teprve přemýšlet co s tím. Tohle nemyslím ve zlém, ale jsem mladší ročník a vidím. A takhle se chová půlka národa. V tomhle státě to ještě dlouho lepší nebude. Je to vidět jak u vody, tak v tom lese. Proto se radši odstěhuj, pokud ses s tím ještě nesmířil. Tak jsem to myslel.
NMrknato - Profil | Po 23.12.2013 19:36:24
Nsplávkař - Profil | Po 23.12.2013 19:35:51
Nkakr - Profil | Po 23.12.2013 19:33:00
Líny máme v zarybňováku a pravidelně je každý rok nasazujeme.
Kupujeme je u soukromníků.
Nsplávkař - Profil | Po 23.12.2013 19:27:42
Líbí se mi,že někde ty líny do vody koupí nebo sami vyrobí,u nás všici brečí že nejdou sehnat přičemž je lín spolu s okounem na cenících prodejen živých ryb všude kolem prakticky po celý rok.
Nkakr - Profil | Po 23.12.2013 19:20:38
Jste sto let za opicemi, po staru se žít nedá.....
Navíc šetříme naše lesy:-))
NMrKos - Profil | Po 23.12.2013 19:18:55
A nechtěj abych uvěřil, že opravdu věříš tomu, že snad závidím zoufalci níže jeho zmasené líny... až doteď jsi totiž argumentoval na určité úrovni...
já se nechci stěhovat, proč bych měl? a na houby chodím taky
Nsplávkař - Profil | Po 23.12.2013 19:17:54
Nám se tu vštěpuje,že ryba u který je vyžadována v soupise délka a hmotnost má vždy svůj řádek....
Nnofish - Profil | Po 23.12.2013 19:14:25
Kurňa ale nešetříte na svých ovečkách. Takové pěkné kousky jim tam dávat. I když mě ti zelení slizouni nějak neberou tak takové už bych si zachytal, i když radši né v létě.
Nkakr - Profil | Po 23.12.2013 19:13:32
Musíte se více snažit pane správče......(copyr. Postřižiny).
Nnofish - Profil | Po 23.12.2013 19:10:09
Lidi platí za to že můžou chytat. Z těch peněz se zaplatí ryby a "věci" okolo.
Víš, neber to osobně ( a nebo jo) ale tohle co tu furt píšeš je typicky české chování. "on má víc než já a to je už moc" (množství je nepodstatné). To samé to tvoje zdražování - "teď melu o zdražování, až nebudu mít peníze, budu nadávat že je to drahé".
Občas závidím lidem s takovým myšlením. S takovým že vidí jen jedním směrem a tam jen "jeden bod".
Netvrdím, že nachytat třeba dvacet kilo línů je normální. Na druhou stranu, stejně z té vody půjdou ven, pokud jich je tam dostatek a budou brát. Je to jako s houbama v lese, jako s jabkama okolo cest, jako se vším. Pokud ses s tím ještě nesmířil, odstěhuj se, tenhle národ jiný nebude.
Kde to žije - všechna témata
12:56NKurz Teo Daška pro Otoše 304
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
10:30NATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













