Izotopy na kaprových prutech - zkušenosti

Některé pruty mají preformované otvory pro umístění izotopového "věčného světélka". Jaké s tímto máte zkušenosti? Máte nějaké fotky v noci, videa atd. jak to vypadá? Nevypadá to moc jako lunapark?
Mám pruty, co preformované drážky mají, tak jsem na vážkách, zda izotopy pořídit nebo ne.
Autor diskuse: Martík - Profil , 15.12.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Nsupinna - Profil | Po 16.12.2013 18:05:43

Kocháč >> A sakra, myslím, že u Nikla nemají ani tu PLUS. Tak to budu muset ještě pořešit. Dík za upozornění.

    NKocháč - Profil | Po 16.12.2013 17:27:57

    supinna >> Jen si vem 4 diody, nešetři. Já jsem myslel, že jsem tu první ztratil, tak jsem chtěl ušetřit a vzal jen s třemi. Naštěstí jsem tu první po roce našel v botě :o)) tak mám dvě, ale používám tu první, svítí znatelně víc hlavně přes červenej filtr.
    Čelovka Petzl Tactikka Plus
    http://obchod.mikbaits.cz/index.php/cz/celovky-petz​l/celovka-petzl-tactikka-plus.html

      Nsupinna - Profil | Po 16.12.2013 17:22:00

      Kocháč >> Dík, to mi stačí :) Zítra jdu pro ni!

        NKocháč - Profil | Po 16.12.2013 17:07:03

        supinna >> V pohodě. Mám Petzlovky dvě a obě jen s tím červeným filtrem. Jsou v pohodě, v noci tím červeným světlem na sebe neupozorňuješ tolik a hlavně na to světlo nereaguje ani ryba ani hmyz. Na bílé světlo se slétá různá havěť a v noci je to dost nepříjemný. Na červené světlo můry nereagují a kapry u břehu červené světlo neplaší a v klidu ho navedeš do podběráku :o)

          Nsupinna - Profil | Po 16.12.2013 17:03:16

          Peter94 >> Asi se nechá sehnat. Já jedu zítra k Niklovi a v jejich e-shopu u vádějí u XP, že není skladem. Proto předpokládám, že nebude ani na krámu. Každopádně díky za informaci. Bude se mi lehčeji nakupovat :))

            NPeter94 - Profil | Po 16.12.2013 16:41:11

            supinna >> Jasne ze posluzi.Ja aj tak pouzivam ,iba biele a cervene osvetlenia a aj vseci partaci.To cervene svetlo je super ,ze na seba neupozornujes.Je to na 3 AAA baterky a da sa ktomu kupit aj take original puzdro na celovku.Sa mi ani nechce verit ze ta XP sa neda zohnat.Ale kazdopadne budes spokojny.

              Nsupinna - Profil | Po 16.12.2013 16:27:44

              Peter94 >> Bohužel tu XPčku nemají. Mají pouze Tactikku bez označení. Tam lze volit jen mezi bílou a červenou. Snad ale poslouží taky, ne?

                NPeter94 - Profil | Po 16.12.2013 16:09:47

                supinna >> Ja mam tactikku XP ,uz treti rok a je super.Mas k tomu aj farebne sosvky modra,zelena,priesvitna a cervena.Tu cervenu pouzivam v noci.Ty vidis a ostatny ta nevidia.Taka intymco.

                  Nsupinna - Profil | Po 16.12.2013 16:02:24

                  Kocháč >> Omlouvám se, že je to mimo téma, ale zeptám se. Zmínil jsi , že používáš čelovku s červeným světlem. Jaký s tím máš zkušenosti? Zítra bych si chtěl koupit od Petzela Tactikku a tak by se mi hodlo nějaký to info. Dík.

                    NFishky - Profil | Po 16.12.2013 14:56:19

                    GRUPA >> Tak vidličky si píchám sám, takže si pamatuju kde cca jsou a kam vedou ;-) izotop mám asi 12 let ve svingrech a je to super věc, na amura fakt paráda. V žádných dalších prutech ani swingrech světýlka nemám, ale uvažuju o malých izotopech do řetízkáčů, do prutů je ani do budoucna neplánuju, tu praktickou stránku věci ani jako pomocníka při lovu v tom nevidím.

                      NGRUPA - Profil | Po 16.12.2013 14:42:44

                      Fishky >> chtěl bych si ten járek na světýlko nechat udělat co nejblíž konce prutu. Protože mám rád swinger až za očkem. Nemám moc rád, když je swinger hned u rolničky. Líp pak uvidím, kam až ten prut vede.

                        NOndra (tloušťák) - Profil | Po 16.12.2013 14:40:05

                        Peter94 >> Je to jen věc vkusu, mě se to na prutech líbí, ale kdybych to tam neměl tak si to tam asi nedokoupím. Když si je tam dáš a nebude se ti to líbit, tak izotopy vydloubneš a použiješ je někam jinam...

                          NVojtěch - Profil | Po 16.12.2013 14:37:10

                          GRUPA >> souhlasím, každému podle jeho možností.

                            NPeter94 - Profil | Po 16.12.2013 14:34:21

                            Mne dnes prisli nove e-classi a rozmyslam ,ci to tam kupit ,alebo nie.Mam tie izotopy vo swingroch,kde plnia svoj ucel,ale v udiciach ,tam mi to pride uplne zbytocne,ked par cm pod nimi je swinger.Zase na druhu stranu ,sa mi nepaci na prutoch ,ta nevyplnena drazka.

                              NFishky - Profil | Po 16.12.2013 14:33:53

                              Martík - >> prut je v noci nepodstatný až do momentu záběru a při záběru ti ho osvítí diody hlásiče - takže izotopy jsou nepodstatné, resp. uplatnění v prutě nenajdou - jiné je to u svingru. Jsou situace, kdy potřebuješ vědět kde přesně je svingr a izotop je výborná věc - koukneš a podle toho jednáš, info o poloze máš okamžitě.

                                NGRUPA - Profil | Po 16.12.2013 14:32:33

                                Vojtěch >> peníze se nedají brát jako vodítko při posuzování o tom, co kdo chce. Někdo má Mercedes GLS a někdo Fábii. Oboum to slouží k ježdění a oba jsou spokojení..
                                No a když má někdo ve výbavě 50, 100, 200...tisíc. Tak je nějaká pětistovka, nebo tisícovka, jehlou v kupce sena.
                                :-)

                                  NGRUPA - Profil | Po 16.12.2013 14:29:24

                                  Kocháč >> nevím, jestli budou prodejné pruty s nápisem Tomáš Krupica. :-))

                                    Nknedlik1 - Profil | Po 16.12.2013 14:28:22

                                    Vojtěch >> tak s tim na maximum souhlasim..tech 500 jsem dal jen srovnani k tem bludickam

                                      NVojtěch - Profil | Po 16.12.2013 14:25:07

                                      knedlik1 >> já netvrdím,že koule kupuji za pětstovek to bych nedal.
                                      Izotopy vydrží, ale stále více zjišťuji, že těch kudrlinek kolem rybařiny je čím dál více a je na každém co kdo potřebuje a chce.

                                        Nknedlik1 - Profil | Po 16.12.2013 14:21:04

                                        Vojtěch >> na penize se v tomhle pripade asi ohlizet i da..kvalitni izotop vydrzi vic jak 10 let a kilo kouli za 500, ja bych to teda do kouli nedal jen den :-)