Kolik utratíte ročně za krmení?

Ahoj, zajímalo by mě kolik přobližně utratíte za rok za krmení.
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 14.11.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

Kolik utratíte ročně za bojli?

A) do 1 000 Kč14%

B) do 2 500 Kč18%

C) do 4 000 Kč11%

D) do 6 000 Kč12%

E) do 10 000 Kč12%

F) nad 10 000 Kč34%

Od 15.11.2013 hlasovalo 368 čtenářů.

NRobur - Profil | Pá 15.11.2013 10:35:26

hoši, až vás někdo vykrade, tak se nezapomeňte taky svěřit:-)

    NFishky - Profil | Pá 15.11.2013 10:25:18

    Boilies jsem letos nekupoval, takže se to počítá dobře :-)

      NChosé 2 - Profil | Pá 15.11.2013 10:18:53

      Franc49 >> Ahoj Jirko :-) Co výprava k jezeru, vyplatila se ?
      Bohatství spočívalo pouze v prožitcích ?

        NLauri - Profil | Pá 15.11.2013 10:10:33

        0 Kč

          NFranc49 - Profil | Pá 15.11.2013 10:08:22

          Zdar jsem to prestal pocitat ale vim ze pruty a navi nestoji tolik jako to co zkrmime za deset let a to nepocitam pletenky lead cory hacky olova a ty ostatni malickosti coz jsou drazsi nez fsechno jiny proto uz to nepocitam potrebuji neco tak si to koupim noooo:))))))

            Noskus - Profil | Pá 15.11.2013 9:47:28

            Uzbek >> jsem si to myslel .-)

              NLadineeek - Profil | Pá 15.11.2013 9:40:08

              2-3 tis. Kč. Plánuju to stáhnout a využívat levnějších surovin, které jsou prakticky stejně účinné, jako drahé směsi.

                NUzbek - Profil | Pá 15.11.2013 9:35:44

                oskus >> příliš složite:)

                  Noskus - Profil | Pá 15.11.2013 9:33:33

                  Uzbek >> jj ta je důležitá ,si to počti a odčárkuj :-))

                    NUzbek - Profil | Pá 15.11.2013 9:32:22

                    oskus >> pekne, ale chybí mi tam anketa.... :)

                      NUzbek - Profil | Pá 15.11.2013 9:30:10

                      fotojakes >> to urcite. Jen me to zajimalo, kolik to tak je u ostatnich. Ja to mam do cca 6 000. A žena si stále stezuje:)

                        Nšmudla007 - Profil | Čt 14.11.2013 22:19:19

                        letos to bylo: 30 kilo šrotů 9kč/kg, 10 kilo řepky=160Kč,15kilo pšenice=75kč,15kg kukuřice=zdarma,12-15kilo strouhanky 20Kč/kg,5kilo mouky polohrubé na doladění. Na chytání 3 kelímky červíků=60Kč,2 skleničkové kukuřice 100Kč,6kilo mražené kukuřice´180Kč.
                        Tak cca plus mínus autobus 1000-1200Kč.
                        Plus Omyl ve formě 400Kč za pelety a bojlíz s nulovými výsledky.

                          Nfotojakes - Profil | Čt 14.11.2013 22:16:04

                          Uzbek - >> jsou věci, které je lepší nepočítat:-)

                            NSAHIB - Profil | Čt 14.11.2013 22:13:32

                            ještě že ty chlapce v černém pracovním úboru máme,:-)
                            zadara nám nadělají hafóooo krmení-)) u mne víc jak 50%
                            a to dost kvalitního,a dodají přímo na TOP flek,
                            kde právě sedíme:-)

                              NJuraj - Profil | Čt 14.11.2013 22:05:05

                              Byly doby, kdy jsem za to utratil ranec. Teď nemám - tak neutratím. Používám hodně hlínu, která nic nestojí a nejvíc peněz uvalím za živou. Krmčo je proti tomu zanedbatelná položka.

                                NSAHIB - Profil | Čt 14.11.2013 21:57:34

                                Krtek11111 >>
                                taky nemusím mít hafo..
                                Kupnu jedno balení -dvě,velké, většinou 3 kg,vystačí na dlouho,to je na jeden klacík(feeder) a na druhý mám "ty skladovky a taky dobrý..-))

                                  NShafi - Profil | Čt 14.11.2013 21:51:03

                                  Uzbek - >> To raději nechci vědět a to moc nekrmím:). Ale 3 nuly tam budou.

                                    NKrtek11111 - Profil | Čt 14.11.2013 21:45:47

                                    SAHIB >> já nejsem takovej fanatyk do toho co reklamujou,nebo na co se chytne nějakej velkej kapr, já valím klasiku obilí,kukuřice,šrot, taky mě to moc nestojí mám do zdruhý ruky,ale jinak ostatní věci o kolo ryb mě stojí hafo:D

                                      NSAHIB - Profil | Čt 14.11.2013 21:34:28

                                      Krtek11111 >>
                                      já vím že ju,..
                                      Jiní dají za chlast,a kde co tisíce,já max 500kachlí,..mě to stačí..
                                      ještě záleží taky na tom,kolik stihneš vycházek za rok,..