Morava 17A Sever

Zdravim vas kolegove z Petrova cechu! :)

Chci se zeptat jake mate zkusenosti s timto revirem a vse co se nej tyka
Autor diskuse: synnebes - Profil , 31.10.2013 kaprařina - druhy ryb, rekordy

Dombasmen - Profil | Ne 7.9.2014 20:06:38

ctvrtmile >> Nechci nikoho napadat ani zatracovat,ale na Sever bohužel 90 % rybářů nejezdí na ryby,ale pro ryby.Jo,doba je těžká,všechno stojí peníze,ale co si kolikrát kolem vody vyslechnu za hlášky,tak je mi z toho někdy "šoufl"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    judas.d - Profil | Ne 7.9.2014 20:04:48

    ctvrtmile >> a ty statistiky hovoří jak?:-))))

      ctvrtmile - Profil | Ne 7.9.2014 19:55:33

      Dombasmen >> to mě taky...ano,každej si může vzít to,na co má nárok,ale každej by si měl taky uvědomit,jestli si kupuje povolenku jen proto,aby se mu to vyplatilo,a pokud je to jen z tohoto důvodu,tak nám,kteří si chceme jen trochu zachytat pánbůh pomáhej...na Dombas jsem jezdíval rád,ale mé dlouholeté statistiky hovoří zcela jasně...)))

        Dombasmen - Profil | Ne 7.9.2014 19:43:33

        ctvrtmile >> Ať si každý vezme,na co má nárok,nikomu nic nezazlívám,ale když jsou někteří nenažraní,tak mě to bolí.

          ctvrtmile - Profil | Ne 7.9.2014 16:27:00

          Dombasmen >> záleží taky na tom,jestli to jen nepíšou...(aby se při invazi více pomněli)...

            Dombasmen - Profil | So 6.9.2014 22:30:26

            Rybáři chodí,někteří až na moje překvapení mají nachytáno celkem dost a musí si hlídat měsíční úlovek,aby to nepřešvihli.No a Ti co nechytají,tak bečí,že tam není ryba.Letos po vysazení a cca 14ti denním hájení proběhne úplně stejná invaze,jako loni a zas budou všichni brečet.

              judas.d - Profil | Út 2.9.2014 18:55:43

              MichalM(štikař) >> MichalM(štikař)͐ - 2.9.2014 10:07:46 >> a co ty se na mě řechtáš:-))))

                ctvrtmile - Profil | Út 2.9.2014 14:02:14

                tuzemak >> tok to jo,a pak se má vědět,co se vlastně chytlo...samý vybraný pití a jak si to má jeden pamatovat...

                  tuzemak - Profil | Út 2.9.2014 13:24:55

                  Zajda >> blázníš,Ferda jim dává samou vybranou stravu,tu kůrku si dáš ty,a dovez si aji vodu,aby se ti ta kůrka v krku nešprajcla.o))))

                    Zajda - Profil | Út 2.9.2014 13:15:48

                    tuzemak >> Oni nežeró kůrku z chleba?:-(

                      tuzemak - Profil | Út 2.9.2014 13:10:55

                      ctvrtmile >> si to popletl,má jen flašu Šampáňa.o))))

                        ctvrtmile - Profil | Út 2.9.2014 13:08:27

                        Zajda >> šamáno...co to je...???

                          tuzemak - Profil | Út 2.9.2014 13:07:33

                          Zajda >> tož v retru to někdo vymění za kuličky.o))) ty budeš potřebovat na ty kapří vobludy..

                            Zajda - Profil | Út 2.9.2014 13:04:34

                            tuzemak >> On to stejně nikdo nebude chtít...Nemám žádné šimáno..:-(

                              tuzemak - Profil | Út 2.9.2014 13:02:12

                              Zajda >> konečně tě napadla rozumná věc.o))))

                                pumuklicek - Profil | Út 2.9.2014 13:00:24

                                podla mna to bolo takto 11 cm a 27 dkg skratka preklep :)

                                  Zajda - Profil | Út 2.9.2014 12:59:04

                                  RST >> Doprčic, u toho bych chtěl být...Asi prodám všechno na fídr a začnu chytat ty třímetrové násaďáky..:-)

                                    Tom.as2.0.0.0. - Profil | Út 2.9.2014 12:58:32

                                    RST >> a nebo ještě to mohla být slunečnice, co sežrala 6 metrových štik :-)

                                      Tom.as2.0.0.0. - Profil | Út 2.9.2014 12:56:34

                                      Zajda >> byl to kapr ne amur

                                        RST - Profil | Út 2.9.2014 12:56:14

                                        Zajda >> EE byla to plotice