Morava 17A Sever

Zdravim vas kolegove z Petrova cechu! :)

Chci se zeptat jake mate zkusenosti s timto revirem a vse co se nej tyka
Autor diskuse: synnebes - Profil , 31.10.2013 kaprařina - druhy ryb, rekordy

NZajda - Profil | Út 2.9.2014 12:39:02

RST >> Není to na amura moc krátké a moc těžké?

    NRST - Profil | Út 2.9.2014 11:36:55

    synnebes >>jj 110cm - 27Kg

      Nsynnebes - Profil | Út 2.9.2014 10:28:20

      ctvrtmile >> na Annine? A co Kapr ?

        Nsynnebes - Profil | Út 2.9.2014 10:27:29

        judas.d >> ;-) ne ted vazne fakt se laplo neco velkeho?

          Nctvrtmile - Profil | Út 2.9.2014 10:18:24

          synnebes >> na severu nic,aspoň o tom nic nevím...ale přes koleje...tam se lámou rekordy...

            NMichalM(štikař)͐ - Profil | Út 2.9.2014 10:07:46

            judas.d >> :DD

              Njudas.d - Profil | Út 2.9.2014 9:43:47

              synnebes >> velký prase to bylo,čtyři kýble sádla z něho zbylo:-)))))

                Nsynnebes - Profil | Út 2.9.2014 8:49:35

                Zdravim jakej rekord co se kde chytlo ?

                  NRST - Profil | Út 2.9.2014 4:38:42

                  ctvrtmile >> Je to prosté, chytá se málo, i když je nový rekord tak jsou dny, a je jich hodně kdy nechytá nikdo nic a pak z ničeho nic by se ryby mohly zbláznit.......

                    Nctvrtmile - Profil | Po 1.9.2014 22:15:57

                    RST >> neříkej,že na vodách,kde ryby jsou nic nejde...letos prej máte novej rekord jezera,tak proč zvláštní rok...???

                      NRST - Profil | Po 1.9.2014 12:38:48

                      ctvrtmile >> Letos je obecně hodně zvláštní rok, nemyslím si že by bylo méně ryb ale berou tak nějak divně.

                        NZajda - Profil | Po 1.9.2014 12:38:03

                        ctvrtmile >> Je potřeba na ně ukázat prstem a následně je od vody dostat...

                          Nctvrtmile - Profil | Po 1.9.2014 12:34:16

                          Zajda >> taky tam nejezdím...vlastně letos jedna návštěva...beru komplexní stav stojáků v mém okolí...tam,kde jsem se loni jezdil vyblbnout s feederem(denně 30 kaprů) letos o kapra nezakopneš...a tohle hlásají i ti,kteří jezdí vesměs pouze na revír,o kterém mluvím...a ortodoxní zastánci stylu chyt a prodej hlásaj,že těch K2jek musí brát víc,aby se jim to oplatilo....

                            NZajda - Profil | Po 1.9.2014 9:25:38

                            ctvrtmile >> Ale houby, holt se jim nechce...Možná jsou naopak nesežraný, ale přežraný...Já tam nejezdím a je mi dobře..:-)

                              Nctvrtmile - Profil | Po 1.9.2014 9:18:59

                              Zajda >> třeba jo,ale třeba je to taky něčím jiným...že by vše sežráno...???

                                NZajda - Profil | Po 1.9.2014 9:02:15

                                ctvrtmile >> To je rukama..:-)

                                  Nctvrtmile - Profil | Po 1.9.2014 7:31:21

                                  RST >> a po výlovech se bude opakovat stejnej scénář...opravdu mě to už začíná sr.t...no a na maso ti se.u,když maso,tak kus prasete...

                                    NRST - Profil | Po 1.9.2014 5:49:16

                                    ctvrtmile >> Neboj, blíží se výlovy bude to za chvilku, a po nich svazy nasypou obvyklou dávku masa:-)

                                      Nctvrtmile - Profil | Ne 31.8.2014 22:31:56

                                      RST >> když nad tím začnu uvažovat,tak jsou ty svazovky vesměs mrtvé...i tam kde dříve nikdo nechodil,protože tam nebrali kapři větší jak 42 cm máš dnes problém něco chytnout...důvod kapři už tam nejsou...lidi berou vše,co se chytne...a samozřejmě více...

                                        NRST - Profil | Ne 31.8.2014 21:18:50

                                        synnebes >> nejde to