Morava 17A Sever

Zdravim vas kolegove z Petrova cechu! :)

Chci se zeptat jake mate zkusenosti s timto revirem a vse co se nej tyka
Autor diskuse: synnebes - Profil , 31.10.2013 kaprařina - druhy ryb, rekordy

NRST - Profil | Ne 21.12.2014 18:31:41

bart.bm >> Ale zase je to blízko k autu:-)

    Nbart.bm - Profil | Ne 21.12.2014 18:30:35

    PETLOV >> sedíš blbě tam nic neveme :o)))) odzkoušeno.na téhle straně jsem vloni chytal na vláčku jen na třech místech štiky jinak to bylo jalové :o)))

      NRST - Profil | Ne 21.12.2014 18:29:07

      PETLOV >> Kontrola na kole, šiltovka, černá kabela přes rameno??

        NPETLOV - Profil | Ne 21.12.2014 18:27:49

        Mi!d@72 >> Dnes na dravce ani tuk :)) a dokonce kontrola RS...palec nahoru :))

          NMi!d@72 - Profil | Út 9.12.2014 21:40:13

          bart.bm >> jj,díky za info...(((

            NMi!d@72 - Profil | Út 9.12.2014 21:39:35

            -bedna- >> tak tomu nevěřím ani já...(že bych tam dohodil)...)))

              Nbart.bm - Profil | Út 9.12.2014 21:29:30

              Mi!d@72 >> neni ani jedno ze ctyr.dnes sem je objizdel.

                N-bedna- - Profil | Út 9.12.2014 21:17:32

                Mi!d@72 >> Jenom u kraje.Uprostřed není a tam dohodíš.:-):-)

                  NMi!d@72 - Profil | Út 9.12.2014 21:14:09

                  Zdar borci,nevíte někdo jestli je Donbas zamrzlej...???

                    NZajda - Profil | St 26.11.2014 13:43:07

                    RST >> Necháme to na léto..:-)

                      NRST - Profil | St 26.11.2014 13:28:52

                      Mi!d@72 >> Nejde to:-)

                        NMi!d@72 - Profil | St 26.11.2014 11:09:57

                        Zdar,chdíte někdo na Dombas na dravce...???...chtěl jsem jen vědět,jak to tam jde...(((

                          NMi!d@72 - Profil | Po 3.11.2014 8:55:17

                          RST >> počítám tak cca 15 aut,přijel jsem tam v šest a jezdili i později...(((

                            Nbart.bm - Profil | Po 3.11.2014 8:45:54

                            RST >> v sobotu odpoledne okolo treti jsem tam napocital 12aut.

                              NRST - Profil | Po 3.11.2014 8:30:58

                              Mi!d@72 >> Kolik Vás tam bylo??

                                NMi!d@72 - Profil | Po 3.11.2014 8:13:09

                                ...včera jsem byl vyzkoušet Donbas,7:00-11:00,kapříci moc nespolupracovali...naštěstí pro ně...co se chytlo,to šlo do saku...jeden hrčák se mi podařilo vydolovat...dlouhán cca 48 cm šel zpět do vody...

                                  Nbart.bm - Profil | So 1.11.2014 2:00:40

                                  syrus >> a nebo totalne nablikani otevrit flasu za 4tis a vyzrat to bezbozne aniz by clovek vychutnaval....i to se nam s kolegou podarilo.budiz mu zeme lehka.tusim to byl D.S

                                    NMi!d@72 - Profil | Pá 31.10.2014 21:24:47

                                    Zajda >> no právě,proto ho hned po ulovení hážu zpět do vody...nejsem milionář,takové investice si nemůžu dovolit...)))

                                      NRST - Profil | Pá 31.10.2014 21:22:32

                                      Zajda >> No ale zase velký kapr =veeeeelké kosti, menší riziko návštěvy lékaře, a líp nacpaný žok:-)

                                        NZajda - Profil | Pá 31.10.2014 21:20:21

                                        Mi!d@72 >> Velký kapr je na hovno:-( Potřebuješ na něho velkou udírnu..:-( A z toho plynou další výdaje - moc soli, česneku a dřeva..-(