Morava 17A Sever

Zdravim vas kolegove z Petrova cechu! :)

Chci se zeptat jake mate zkusenosti s timto revirem a vse co se nej tyka
Autor diskuse: synnebes - Profil , 31.10.2013 kaprařina - druhy ryb, rekordy

NMi!d@72 - Profil | Pá 31.10.2014 21:18:32

RST >> jj,aspoň by tam měli šanci dorůst...

    NRST - Profil | Pá 31.10.2014 21:15:04

    Mi!d@72 >> No tak v tomto případě sem si jistý že by ze severu zdrhaly až by se za nima z vody prášilo. Neumím si představit líp krmenou vodu, než je momentálně Annín.

      NRST - Profil | Pá 31.10.2014 21:13:52

      Zajda >> By se to do severu nevešlo, leda by tam ryby parkovaly na patro.

        NMi!d@72 - Profil | Pá 31.10.2014 21:12:34

        RST >> no bezva,tak to prokopte i na Annín,jako zastara, ani to králíkářský pletivo už tam nedávejte,ať si rybky vyberou,kde chtějí být....

          NZajda - Profil | Pá 31.10.2014 21:09:57

          RST >> Nasadil bych elektrošoky, aby na Jihu nezůstala ani šupina..:-)

            NRST - Profil | Pá 31.10.2014 21:07:46

            Mi!d@72 >> Nemělo by se nic měnit, s výjimkou ochranného pásma napínacích lan bagru. Na druhou stranu ten bagr tam přejede průplavem z jihu a tak bude mít šanci přejet na téměř vymasařenou svazovku hafo ryb z nadstandardně zarybněné vody.

              NMi!d@72 - Profil | Pá 31.10.2014 21:04:34

              RST >> a pokud se začne těžit,tak se chytat bude a nebo ne...???

                NRST - Profil | Pá 31.10.2014 21:03:12

                Mi!d@72 >> Poplašná zpráva = "........na tomto revíru a ukončení pronájmu svazu...???"

                O tom kdy nebyla řeč.

                  NMi!d@72 - Profil | Pá 31.10.2014 21:00:55

                  RST >> zdař,nenapsal jsem kdy,a mám to od Martina,byl za mnou na technické...

                    NZajda - Profil | Pá 31.10.2014 20:59:49

                    syrus >> Jsme chudá rodina, tak vysoko nerúbeme..:-(

                      NRST - Profil | Pá 31.10.2014 20:56:53

                      Mi!d@72 >> Kecáš napůl:-) A za šíření poplašných zpráv si uděl "nelíbí".

                        NMi!d@72 - Profil | Pá 31.10.2014 20:56:31

                        Zajda >> no vidíš že nekecám...

                          Nsyrus - Profil | Pá 31.10.2014 20:54:43

                          Zajda >> By ses divil.Vychlemtat se dá aji sedmička luxusního červenýho za 1500kč.A nadvakrát:))))

                            NZajda - Profil | Pá 31.10.2014 20:52:43

                            RST >> To, co dnes piju, se chlemtat nedá - to se vychutnává a vdechuje...

                              NRST - Profil | Pá 31.10.2014 20:51:33

                              Zajda >> U nás se občas lemtá RV, Chde, IO:-)

                                NZajda - Profil | Pá 31.10.2014 20:48:38

                                RST >> Je vidět, že jsi odkojený na slivovici - Rýnský ryzlink

                                  NRST - Profil | Pá 31.10.2014 20:47:34

                                  Zajda >> Co je RR?

                                    NZajda - Profil | Pá 31.10.2014 20:46:21

                                    RST >> 2013 RR od Radka...Mňam...

                                      NRST - Profil | Pá 31.10.2014 20:44:44

                                      Zajda >> Kterej ročník mlsáš?

                                        NZajda - Profil | Pá 31.10.2014 20:44:07

                                        RST >> Má paměť je dneska out. Su sám doma a mlsám..:-)