Morava 17A Sever

Zdravim vas kolegove z Petrova cechu! :)

Chci se zeptat jake mate zkusenosti s timto revirem a vse co se nej tyka
Autor diskuse: synnebes - Profil , 31.10.2013 kaprařina - druhy ryb, rekordy

petrikveprik - Profil | Po 29.12.2014 13:22:52

Mi!d@72 >> ono tam jde došmatlat i s plnou polní a více pruty, nejen s vláčákem :-)) naposledy co jsem se tam dobelhal pěšo se všemy krámy se mi skorot chytat přestalo chtít :-)

    Mi!d@72 - Profil | Po 22.12.2014 8:06:19

    bart.bm >> tak to je jedinej způsob,kterej můžů provozovat tak půl hoďky,a pak se nehnu...takže hledat nebudu...

      RST - Profil | Ne 21.12.2014 19:02:20

      Zajda >> I když se tam voda nebere, pořád je to vodárenský zdroj. Je to prosté. bart je rychlejší:-)

        Zajda - Profil | Ne 21.12.2014 19:01:30

        RST >> Důvod?

          bart.bm - Profil | Ne 21.12.2014 19:00:36

          Zajda >> no jo o to nejde že nebere je to záložní zdroj a tam to musí být nějak ošetřeno ať funkční nebo ne :o/

            RST - Profil | Ne 21.12.2014 19:00:14

            Zajda >> Odtajňovat se nebude, měli by jste to pak strašně snadné.

              Zajda - Profil | Ne 21.12.2014 18:55:06

              bart.bm >> Tam kdyby to Ferda odtajnil...To by byla paráda. Voda už se tam asi stejně nebere...

                bart.bm - Profil | Ne 21.12.2014 18:53:11

                Zajda >> právě proto jsou tam jen jedny :o)))

                  Zajda - Profil | Ne 21.12.2014 18:47:33

                  bart.bm >> Jsou tam dvoje, ale jedny jsou v Krakonošovym..:-(

                    Mi!d@72 - Profil | Ne 21.12.2014 18:45:02

                    PETLOV >> ...nikdóóó...)))

                      bart.bm - Profil | Ne 21.12.2014 18:44:53

                      Mi!d@72 >> vem vláčák a najdeš je :o)) ale když přemýšlíš a díváš se tak není problém je poznat už na břehu :o)))) a roury jsou tam jen jedy ale dáááleko předaleko :o)))))

                        PETLOV - Profil | Ne 21.12.2014 18:38:25

                        Mi!d@72 >> tak to jsem zvedavy kdo ti je prozradi :)))

                          Mi!d@72 - Profil | Ne 21.12.2014 18:38:25

                          Zajda >> ...a kde só ty róry...???

                            Mi!d@72 - Profil | Ne 21.12.2014 18:36:58

                            bart.bm >> ...tož kde só ty vip fleky...???

                              PETLOV - Profil | Ne 21.12.2014 18:34:18

                              bart.bm >> me rikal kolega ze tam tahaj...tak nevim :))))

                                Zajda - Profil | Ne 21.12.2014 18:34:17

                                My jsme byli vláčet ve dvou v pátek a vytahali jsme tolik ryb, že mě ještě teďka bolí v zádech. Nej problém byl, odtahat to od rór k autu..:-(

                                  Mi!d@72 - Profil | Ne 21.12.2014 18:34:08

                                  RST >> k autu pohoda...vedle nás masařskej dorost,kapři mu šli...

                                    PETLOV - Profil | Ne 21.12.2014 18:32:46

                                    RST >> RS 03552

                                      RST - Profil | Ne 21.12.2014 18:32:21

                                      Mi!d@72 >> Měl brejličky? Věk ta cca 45.

                                        Mi!d@72 - Profil | Ne 21.12.2014 18:31:45

                                        RST >> takovej menší podsaditej,nevím jestli byl na kole...