Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NMates PB - Profil | Út 23.8.2016 18:42:01

    Pike >> Ale to je píčovina, signalizátor přece není nosný prvek. To snad pozná i dítě ve školce.

      NPike - Profil | Út 23.8.2016 18:39:52

      Mates PB >> Signalizátor bude asi splávek. To slýchávám často.

        NMates PB - Profil | Út 23.8.2016 18:38:00

        Willow >> Zajímalo by mě co je na FN stejného s plavačkou. Oboje jsem chytal-chytám. Nemušíš přesně, stačí přibližně.

          NMácík - Profil | Út 23.8.2016 17:21:27

          MilošK >> ctyrku o tlouste? To musel bejt megaobrtloust 😂😂😂
          A nebo si sklidil plody toho, cos zasel ? Tedy nacvaklej prut nejakou nepripustnou tungstenovou pure francouzskou nymfou ... 😂😂😂
          Tim se nesmeju tomu zlomenymu prutu samozr., to bych si nedovolil, to mi je kazdopadne lito.

            NMácík - Profil | Út 23.8.2016 17:16:53

            Vlakem?... 😂😂😂

              Nrarach - Profil | Út 23.8.2016 17:12:46

              Willow >> Ty si taky plavaná, je to muškaření a basta, na ryby už taky nejezdíš na žebřińáku.......

                NMácík - Profil | Út 23.8.2016 17:03:45

                Willow >> jj, plavana jak fik. Blbe jsem to napsal.
                Na plavacku s FN chytam rad... 😂😂😂
                Idealne s tema JR cervikama... 😂😂😂

                  NWillow - Profil | Út 23.8.2016 16:42:31

                  Mácík >> Dobře napsáno,btw ,,frantík" je spíše plavaná,jen aby něco neuniklo pozorným čtenářům.;-) A Pájka má pravdu,co soudruh to .......:-)Jednou ,,pure dry " ,podruhé ,,na hulváta".Každý si to musí obhájit ve své palici.Co kus,to originál.;-)

                    NRasto. - Profil | Út 23.8.2016 15:56:55

                    Jirka R. >> no to by si sa cudoval na co vsetko sa chyta :-)

                      NJirka R. - Profil | Út 23.8.2016 15:53:30

                      Rasto. >> Pokud byl dotaz na mě, pak jde jen o vazačův rozmar, o takovou jarmulku, kdyby náhodou byla v dosahu řeky syngoga...
                      Dohiku 302 #16 by asi vláčkař neudržel v prstech. :-)

                        NRasto. - Profil | Út 23.8.2016 15:28:51

                        ta zaciernena hlavicka to je ako co? vyzera to uz ako vlackonastraha

                          NMates PB - Profil | Út 23.8.2016 15:21:57

                          Jirka R. >> Takový krásný mouchy, co by za ně ryby v Africe dali....

                            NMácík - Profil | Út 23.8.2016 15:16:12

                            Jirka R. >> nevěřím... ;-)

                              NJirka R. - Profil | Út 23.8.2016 15:08:34

                              Nic to nežere... :-)

                                NLejboj - Profil | Út 23.8.2016 13:24:26

                                Hlavní definice zní: Všechno je jinak!

                                  NMilošK - Profil | Út 23.8.2016 13:15:29

                                  rarach >> No, to jsi to teda rozčísnul:-))))))

                                    Nrarach - Profil | Út 23.8.2016 13:09:35

                                    MilošK >> Definice je, že nelze nic považovat za definitivní.

                                      NMilošK - Profil | Út 23.8.2016 11:44:49

                                      Mácík >> Pravdu díš. Pač jsem si před měsícem zlomil o tlouště svoji čyřku, nahradil jsem ji nově pětkou. Nasadil jsem na ni šestkový naviják, na něj intermídu s clearovým koncem a už pár dní na Berounce s tím zkouším chytat cílovou rybu - bolena. Nic moc. Až teď konečně jsem dostal dva. Nebyli velcí, ale k tomu jsem dostával i parádní tlouště a v sobotu jsem nový cajk prověřil, když jsem dost dlouho bojoval s hodně těžkou rybou, která se mi ale nakonec vyhákla. Myslím, že to byl sumec. A to všechno právě na Džugase. Na Welbinově obrázku je to asi ten horní strýmr.
                                      Ono už nahazování s ním není až tak velká legrace. Jednou ve mně zatrnulo, když jsem si s ním ve větru cvaknul o prut. V mém podání se jednalo o čisté vláčení. S klasickou muškařinou to nemá moc společného. Ale jaká je dnes definice klasického muškaření?

                                        NŘízek 5,125 - Profil | Út 23.8.2016 11:03:17

                                        Mácík >> ok:-)

                                          NŘízek 5,125 - Profil | Út 23.8.2016 11:03:08

                                          Oreh >> to je tou globalizací:-))

                                            Červené karty: sliver, TI