Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NOreh - Profil | Út 23.8.2016 20:01:12

    Řízek 5,125 >> tak

      NŘízek 5,125 - Profil | Út 23.8.2016 19:58:13

      Oreh >> či lovec na feedra, jak správně podotýká Jirka_K.

        NMates PB - Profil | Út 23.8.2016 19:57:47

        Willow >> S tebou je to marný.

          NOreh - Profil | Út 23.8.2016 19:56:47

          Řízek 5,125 >> a plavackar

            NWillow - Profil | Út 23.8.2016 19:53:55

            Mates PB >> Já se vtom taky vyznám,v muškařském pásmu....bla,bla bla bla.??

              NŘízek 5,125 - Profil | Út 23.8.2016 19:52:08

              chrostik3 >> já to tušil! Kazdej muskar je zakuklenej vláčkař!:-)

                NLejboj - Profil | Út 23.8.2016 19:49:16

                jako psát sem k tomu nic nechtěl, ale Mates palec hore! Willow fakt hovna, běž se někam podívat, jak se muškaří, ju!

                  Nchrostik3 - Profil | Út 23.8.2016 19:45:38

                  Mates PB >> :-)

                    NMácík - Profil | Út 23.8.2016 19:38:01

                    Willow >> nekdy cece chytam FN s jednou muskou, ucinny jaxvina, pocketwater fishing... Rika ti to neco?
                    A cece nekdy tam mrsknu i suchyho chrostu jako 1 mouchu. Vesele susim ve stejny pocket water...
                    Uz toho nech, cece... 😂😂😂

                      NMates PB - Profil | Út 23.8.2016 19:28:08

                      Willow >> No my se v tom vyznáme, ale ty furt meleš nějaký hovna.

                      Tohle si napsal Ty: Dobře napsáno,btw ,,frantík" je spíše plavaná,jen aby něco neuniklo pozorným čtenářům.

                      A tohle fakt hovna jsou.

                        NWillow - Profil | Út 23.8.2016 19:24:40

                        rarach >> I Ty,Brute.;-)

                          NWillow - Profil | Út 23.8.2016 19:23:22

                          Takže pro všechny,nymfyčka 2-3 tg,0,5-1 metr návazec a nad ním tučný goddard,je to fakt muškaření,nebo spíše,plavaná s muškou.Jinak,frantík,jsou u nás hrábě,prostě 3ři mouchy,ale záleží jestli leze šňůra z koncového očka,pak dlouhá,třeba,polská nymfa,jestli že je na kolečku ještě 10m vlasce,je to frantík.Nic nepochopitelného.Ať si každý chytá jak chce.Já jen,aby v tom nebyl bordel.:-))

                            Nrarach - Profil | Út 23.8.2016 19:22:45

                            Nejvíc mne baví, jak se muškaři dohadujou co je víc muška. Už tady i jinde proběhlo na toto téma x debat, zasahoval do toho taky člověk, kterej byl pure wet and dry, pak sem se v Raubířství dočetl, že si dával už před 30-35 lety na návazec 30 matek, aby dostal návazec s muškama ke dnu....No a nikdo ho ke zdi nepostavil, prostě sto let každej ví, že je to nejúčinější způsob lovu, tak se to kurwa nesnažte změnit!
                            PS: Jehlo sorry!

                              NMácík - Profil | Út 23.8.2016 19:10:42

                              Mates PB >> krasa strida nadheru 😂😂😂

                                NOreh - Profil | Út 23.8.2016 18:58:32

                                Pike >> suhlasim. ale ked si povieme, ze sa bavime o muskareni, nie konkretne o FN ... tak tam nejake to plavackovanie snad patrne bude. aspon podla nakresu. necudujem sa, ze niekto by to takto vedel pochopit.

                                  NPike - Profil | Út 23.8.2016 18:56:36

                                  Oreh >> no ale tohle nemá s FN společného zhola nic. Singalizátorem je prostě kus vlasce, který je jen barevný, aby byl líp vidět.

                                    NJirka_K - Profil | Út 23.8.2016 18:52:35

                                    Willow >> Musím souhlasit s kolegy níže. Tohle si fakt pleteš. Plavaná je muška-splávek. Francouz je něco mezi fídrem a přívlačí. ;)

                                      NOreh - Profil | Út 23.8.2016 18:49:24

                                      Pike >> ja sa tym ludom niekedy ani velmi necudujem

                                      http://azwanderings.com/san-juan-river-nymph-rig-2/​

                                        NMates PB - Profil | Út 23.8.2016 18:44:28

                                        Mácík >> Něco pro Tebe.

                                          NPike - Profil | Út 23.8.2016 18:43:37

                                          Mates PB >> Bohužel ne. Příspěvků o singalizátoru a splávku je tu plno. Dle mne je Fn víc muška než krátká.

                                            Červené karty: sliver, TI