Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    NZN - Profil | Čt 5.12.2013 21:55:40

    medvěd >>
    snad ho to nenapadne.

      Nmedvěd - Profil | Čt 5.12.2013 21:43:32

      ZN >> a teď si představ kdyby se podíval do kamen

        NZN - Profil | Čt 5.12.2013 21:41:54

        medvěd >>
        vizionář?

          Nchrostik3 - Profil | Čt 5.12.2013 21:40:23

          pírko1 >> Mates má pravdu,tam je špatně všechno i s háčkem

            Nmedvěd - Profil | Čt 5.12.2013 21:38:43

            pírko1 >> proč pořád vymýšlíš vzory?Na to máš prostě rok či dva čas.Mates má pravdu

              Npírko1 - Profil | Čt 5.12.2013 21:37:23

              sfox >> dík snad

                Nsfox - Profil | Čt 5.12.2013 21:36:15

                pírko1 >> Přeji ti mnoho úspěchů,ono to půjde ,uvidíš.))

                  Npírko1 - Profil | Čt 5.12.2013 21:29:01

                  sfox >> budu se pokoušet

                    Nsfox - Profil | Čt 5.12.2013 21:27:51

                    pírko1 >> No to jistě ,ale chtěl jsi kritiku tak ji máš.
                    Uvaž red tága ,pak ještě jednoho ,a ještě jednoho ,a až jich bude pár desítek ,začni jiný vzor.))

                      NMates PB - Profil | Čt 5.12.2013 21:25:13

                      pírko1 >> To je jasný. Navaž totálně bezchybnýho redtága.

                        Npírko1 - Profil | Čt 5.12.2013 21:23:32

                        sfox >> jo to asi jo ale každej nak začínal

                          Nkunnan - Profil | Čt 5.12.2013 21:23:02

                          pírko1 >> vylepčíš to jen žiletkou

                            Npírko1 - Profil | Čt 5.12.2013 21:22:18

                            Mouchys >> :D

                              Nsfox - Profil | Čt 5.12.2013 21:22:07

                              pírko1 >> Nuda ? No to asi ano ,ale zas to lépe vypadá .
                              Co se týká mouchy ,myslím že Matesovo hodnocení docela sedí .

                                N1Mara - Profil | Čt 5.12.2013 21:21:38

                                Mates PB >> :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                  NMouchys - Profil | Čt 5.12.2013 21:21:20

                                  Mates PB >> Marťan ty nikdy nezklameš vid :-) Jinak přeji všem krásný večer... :-)

                                    NMates PB - Profil | Čt 5.12.2013 21:19:48

                                    pírko1 >> podle mě prorčně špatně, barevně špatně, hlavohruď špatně, štěty špatně. Háček mi přijde taky na píču.

                                      Npírko1 - Profil | Čt 5.12.2013 21:19:03

                                      sfox >> no to by chtelo ale to je nuda

                                        Nsfox - Profil | Čt 5.12.2013 21:17:46

                                        pírko1 >> Co češtinu .

                                          NMates PB - Profil | Čt 5.12.2013 21:16:10

                                          Nemám kryt, jinak bych krytyzoval.

                                            Červené karty: sliver, TI