Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Jirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    pírko1 - Profil | Čt 5.12.2013 21:12:31

    tak krytyzujte at se nenudim a mam co vylepčovat ??

      pírko1 - Profil | Čt 5.12.2013 20:46:27

      omlouvam se za fakt blbou kvalitu

        medvěd - Profil | Čt 5.12.2013 15:09:51

        Royale with Cheese 3 >> ten dřevák by jsi být mohl,proč ne

          imagicien - Profil | Čt 5.12.2013 15:02:53

          Royale with Cheese 3 >> on byl ale umelec!!! tak nevim, jestli by na to potreboval mot. pilu … no a v ty dobe to s fotoaparaty taky nebylo nic slavnyho … ale matne si vzpominam, ze jsme ho trochu probirali v dejinach umeni, asi v nejake spojitosti s frantiskem kupkou … akt kracejici ze schodu, nebo tak nejak …

            Royale with Cheese 3 - Profil | Čt 5.12.2013 11:03:43

            imagicien >> to rozhodně ne. Na druhou stranu si nejsem jistej, jestli uměl Drtikol štukovat a jestli uměl s motorovou pilou a cirkulárkou. K tomu jsem se v pondělí vrhl na klepířinu, to je taky docela zajímavá činnost. A potíž může být i v tom, že na rozdíl od Drtikola nemám foťák :-)

              imagicien - Profil | Čt 5.12.2013 10:57:59

              Royale with Cheese 3 >> takze se fr. drtikol na tobe nepodepsal? :–))

                jehla - Profil | Čt 5.12.2013 10:47:38

                Royale with Cheese 3 >> klidně to třeba jen namaluj, vod tebe to určitě bude i tak přínosný, hlavní je ta ídea, ne..:-))

                  Mates PB - Profil | Čt 5.12.2013 10:42:43

                  Royale with Cheese 3 >> Měl si spíš něco na točit, nějakou animaci jako Hermína Týrlová, třebas něco jako " Kterak šel královský kočí na vandr z pupíku mezi kozy", nebo tak něco.

                    Royale with Cheese 3 - Profil | Čt 5.12.2013 10:39:51

                    ZN >> makra? Was ist das, makra? Chtěl jsem jim sem taky něco vyfotit. Pár děsně tajných mušek. Ale mám jen kameru. Tak jsem včera pár fotek udělal tou kamerou. Ale je to bída. Je to kamerou, nebo jsem dřevák ?

                      Stopař - Profil | St 4.12.2013 21:08:13

                      Vlastec >> :-)

                        Vlastec - Profil | St 4.12.2013 20:56:35

                        Stopař >> přiblblo luxusní dávám líbí

                          Stopař - Profil | St 4.12.2013 20:42:02

                          3

                            Stopař - Profil | St 4.12.2013 20:41:12

                            2

                              Stopař - Profil | St 4.12.2013 20:40:31

                              1

                                LSD - Profil | St 4.12.2013 18:28:21

                                ZN >>
                                však já taky ještě jednu mám
                                :-)))

                                  Vlastec - Profil | St 4.12.2013 18:27:52

                                  ZN >> Ne ty fotky , ty nedám , ale ty mušky , aby se u makro fotek neukázaly nedostatky . fotit neumím , nemám na to ani foťák .

                                    ZN - Profil | St 4.12.2013 18:19:12

                                    LSD >>
                                    já už jednu měl, ale tato je fakt dobrá.

                                    Vlastec:
                                    pilovat macrofotky? Moc těžká disciplína, hodně štěstí.

                                      LSD - Profil | St 4.12.2013 18:09:46

                                      ZN >>
                                      jj

                                      taky jsem ji tuhle koupil v Lidlu

                                      syslím, no

                                      :-)))

                                        Vlastec - Profil | St 4.12.2013 18:03:48

                                        ZN >> Jo vypadá to dobře vysekl jsem si pár rozenců na 24 . Já vidím dobře , ale některé detaily ukáže až makrofotka a ty chci dopilovat .

                                          ZN - Profil | St 4.12.2013 17:56:30

                                          Vlastec >>
                                          ta lampa je skvělá. Používám ji i na různé drobné prácičky, páč jsem nějaký přisleplý, či co.

                                            Červené karty: sliver, TI