Povídání JEN o vázání a muškách

Zakládám tuto diskuzi, protože na MRK o vázání chybí. Vítám všechny, kdo budou chtít, oslovil jsem i své přátele - vazače a muškaře - aby přispěli.
Na technické materiály a syntetiku jsem požádal o spolupráci thyma, já mám jen své zaběhnuté, on se v tom vyzná mnohem více.
Autor diskuse: welbin - Profil , 16.10.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: nymfa Profil + Jirka R. Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NJirka R. - Profil | Út 9.1.2024 22:22:00

...je třeba mít na paměti! 😉

    Nmedvěd - Profil | Pá 6.12.2013 12:58:28

    nemůžu už ji na FB najít

      Njehla - Profil | Pá 6.12.2013 12:21:06

      medvěd >> zajímavej žvanec, víš odkud je nebo znáš autora?

        NDrozďák - Profil | Pá 6.12.2013 11:29:31

        ZN >> jen ať se do kamen podívá. Nikde není řečeno, že musí bolet oči jenom nás :-)

        Pírko: ne, nechci bejt hnusnej. Mates má pravdu, jen ten háček by mi asi nevadil.
        Zjednoduš to a moc neobjevuj. Ta muška je taková, já nevím, no přijde mi zbytečně přepíčená.

          Nkunnan - Profil | Pá 6.12.2013 10:33:59

          medvěd >> Balkánský region ?

            Njelen10 - Profil | Pá 6.12.2013 10:27:38

            Mates PB >> myslíš kozi na prdeli?:-)

              NMates PB - Profil | Pá 6.12.2013 10:06:18

              jelen10 >> Je pravda, že máš lepčí proporce.

                Njelen10 - Profil | Pá 6.12.2013 9:53:17

                Mates PB >> To nepopírám, i když sem tam mezi vlastní invenci vkládám i mušky zpatlané podle osvědčených vzorů a rad zkušenějších.

                  NMates PB - Profil | Pá 6.12.2013 9:35:57

                  jelen10 >> Já vim proč se ti líbí, vážeš podobný.

                    Njelen10 - Profil | Pá 6.12.2013 9:21:24

                    pírko1 >> Mě se ta moucha zdá dobrá. Dej jí jméno a chyť na ní rybu. Jinak ti ostatní asi radí dobře, byť někteří svým osobitým způsobem:-).

                      NMates PB - Profil | Pá 6.12.2013 8:44:19

                      medvěd >> Tak vyfoť něco co z toho vážeš. nejlíp nějakýho stružího strýmra.

                        Nmedvěd - Profil | Pá 6.12.2013 8:41:08

                        Mates PB >> navíc mám fungl nový skalp a na starém taky něco najdu

                          Nmedvěd - Profil | Pá 6.12.2013 8:40:31

                          Mates PB >> dá se to udělat z větších per,který až tak moc nepoužívám

                            NMates PB - Profil | Pá 6.12.2013 8:39:17

                            medvěd >> Dělat zárodek křídel z půlky JC, to je teda drahej špás.

                              NMates PB - Profil | Pá 6.12.2013 8:27:01

                              medvěd >> Jo máš pravdu EHD, ale foukl bych do toho špetku páva od Šimana. Nedávno jsem testoval zajíce se šedou podsadou a modrýma flešema, a fungovalo to pěkně.

                                Nmedvěd - Profil | Pá 6.12.2013 8:06:19

                                Mates PB >> připadá mi to podobný jako Bukův hard dubbing

                                  Nmedvěd - Profil | Pá 6.12.2013 8:05:19

                                  Mates PB >> asi ano,ale je to fajn vzor,myslím i ve více barvách

                                    NMates PB - Profil | Pá 6.12.2013 8:00:07

                                    medvěd >> To bude chtít namixovat dubing.

                                      Nmedvěd - Profil | Pá 6.12.2013 7:55:28

                                      na FB jsem objevil pro mne moc pěknou mušku

                                        NZN - Profil | Čt 5.12.2013 21:59:01

                                        medvěd >>
                                        no... to nevím. I když... vázání možná jo.

                                          Nmedvěd - Profil | Čt 5.12.2013 21:57:24

                                          ZN >> do vázání se pustil a to je těžší

                                            Červené karty: sliver, TI