- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Revír Jezero Nejedlý
Byl jste někdo na tomto revíru? Chtěl bych vědět co nejvíc info - co se chytá, na co to jde...? Za fotky budu rád. Díky za reakce.
Autor diskuse: vorlíček - Profil , 4.10.2013 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
NSseda - Profil | Út 3.5.2016 15:06:21
Ahoj,
v nedeli jsem se vrátil z jezera. Byli jsme tam tyden. Pocasi nam prvni 4 dny moc nepralo. Snih,déšť,pres noc mrzlo.
I pres to pocasi jsme udělali pěkný ryby. Par kapříků bylo do 60cm.
Hodne ryb bylo od 10kg do 15kg :) pak byli ryby 16kg,16,5kg a 21kg :)
Rybí obsadka je tam dobra. Jen rybář nesmí byt uplne amatér. Ve vode je par vázek v podobě trámů,sloupu a stary montáže,stromy.
Kdyz jsem viděl co tam v pátek přijelo za lidi tak mi bylo zle. Chytali na krmitko,každých 10min prehazovali. Hlučný byli.
Prostředí je tam hezky.
v nedeli jsem se vrátil z jezera. Byli jsme tam tyden. Pocasi nam prvni 4 dny moc nepralo. Snih,déšť,pres noc mrzlo.
I pres to pocasi jsme udělali pěkný ryby. Par kapříků bylo do 60cm.
Hodne ryb bylo od 10kg do 15kg :) pak byli ryby 16kg,16,5kg a 21kg :)
Rybí obsadka je tam dobra. Jen rybář nesmí byt uplne amatér. Ve vode je par vázek v podobě trámů,sloupu a stary montáže,stromy.
Kdyz jsem viděl co tam v pátek přijelo za lidi tak mi bylo zle. Chytali na krmitko,každých 10min prehazovali. Hlučný byli.
Prostředí je tam hezky.
NSseda - Profil | Út 3.5.2016 14:59:54
Vendys 65 >> dělali jsme rezervaci pres telefon přímo u správceho ;)
NVendys 65 - Profil | Po 25.4.2016 19:54:26
Čus, nenašel jsem rezervační plán, místa se zamlouvají jenom po telefonu?
NBery. - Profil | Ne 24.4.2016 19:52:55
Sseda >> dej pak fotky, budu chtit vytahnou po roce kaprovy pruty,tak bych tam taky na presnocku zajel😉
NBery. - Profil | Pá 22.4.2016 18:09:21
Sseda >> nvm jak se to tam zmenilo po tom co je z toho soukromak ale i pred c.10 jsou na dne vazky. Asi stary pražce a zbytky armatur. Ale spis jen misty,to poznas az parkat hodis montaz na ten hnuj😀 Ale neni to zadna hruza,da se tahat i ze brehu. Jinak peknej flek v rakosi.
Znam to z dob,kdy to byla svazovka,mozna se tam situace trochu zmenila a neco procistili.
Znam to z dob,kdy to byla svazovka,mozna se tam situace trochu zmenila a neco procistili.
NSseda - Profil | Pá 22.4.2016 16:20:05
drvoštěp >>
Uvidime :) chytat jen z louže me nebavi :) budeme chytat ve predu na c.10 ;) uvidime co za tyden nachytame
Uvidime :) chytat jen z louže me nebavi :) budeme chytat ve predu na c.10 ;) uvidime co za tyden nachytame
Ndrvoštěp - Profil | Út 19.4.2016 22:32:56
Sseda >> Ryby krasavci.Ale tady je hodně stromů a zbytků po důlní činnosti...Teda aspoň v zadní části .Sám uvidíš.
NSseda - Profil | Út 19.4.2016 18:54:51
drvoštěp >> Loď bude ;) chytam na svazové vode taky zatopená šachta az 25m a v pohodě .
Jsem zvědavý jaky to tam bude. A co ryby tam?
Jsem zvědavý jaky to tam bude. A co ryby tam?
Ndrvoštěp - Profil | Út 19.4.2016 18:23:16
Sseda >> On je úkryt a úkryt.Ty zatopené šachty jsou prokletí.Ale voda a prostředí jinak super.Bez člunu a rychlé akce přijdeš o většinu ryb.Dej vědět jak to šlo.
NSseda - Profil | Út 19.4.2016 18:16:40
Zdravím,tedka tam pojedu na tyden na misto c.10 .
Nějaký rady ci postřehy ? Kazdy pise ze je tam hodne vazek atd.
Lepsi nez zase tahat kapra z volný jámy bez úkrytu.
Byl tam uz někdo letos ?
Nějaký rady ci postřehy ? Kazdy pise ze je tam hodne vazek atd.
Lepsi nez zase tahat kapra z volný jámy bez úkrytu.
Byl tam uz někdo letos ?
Nhulimrk - Profil | Pá 7.8.2015 18:12:30
jsou tam fleky, na který když člověk jede na tejden, přijde o vercajk, jsou tam starý šnůry a vlasce. Stačilo by, aby to někdo projel s kotvou a byl by pokoj. Je tam hodně ryb, to jo, hlavně kapři a amuři (viděl jsem na echolotu i vyhřívat se) Ale přijde mi, že ryby tam jsou hodně mlsný a líný, člověk jim to musí hodit rovnou před zobák, aby zabrali, ne jako třeba na řece, že tam kde nakrmim, tam najedou. Podle mě je to tim, že většina rybářů nadměrně krmí, je to až neskutečný, co kdo do tý vody dokáže naházet. Lovu zdar.
Ndrvoštěp - Profil | So 23.5.2015 17:36:07
Tak jsem tam byl od 10.5 do 16.5 na č.5. Pěkna voda a počasí na dovču.Chytil jsem 4 kapry okolo 70cm,5 línů okolo 45 a tři jesetery od 111 do 116cm.Příště se polepším.Jenom pozor na flek č.7.Tam byl kolega a vzdal to a přešel jinam.Samá vázka.Nechápu proč tohle místo nezruší a neudělají z toho klidovou zónu pro ryby.
NHynesak - Profil | Út 20.1.2015 18:28:57
Byl jste někdo na flecích 1-7?? Jsou tam taky vázky v takovém množství? Díky
Ndrvoštěp - Profil | Po 29.12.2014 13:47:26
a11115 >> A na jakém stanovišti jsi chytal a které by jsi doporučil? Díky
Na11115 - Profil | Po 29.12.2014 12:46:19
Zdravim, na podzim jsem tam byl se znamym. Je tam dost vazek. Nejake ctyri montaze jsem tam nechal. Za vikend jeden Koi kapr 60cm a nejakych pet nebo sest jeseteru. Vse kolem 110cm. Kdyby tam nebylo tolik vazek tak je to paradni voda. Za me tedy 2.
Čtenáři této diskuse také sledují
NOhře, úlovky, nástraha1053
NPískovna Roudnice5232
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NFox - není to předražené?1080
NMikbaits boilie LiveriX307
NFluorocarbon na amury24
NLexikon boilies komponentů901
NJezero Borek u St. Boleslavi410
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
20:21NATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
20:12NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8058
19:44NLabe fishing store 18
19:20NŽermanky a bivakovani 4
17:25NKyjský rybník, Džbán 50904
14:38NKrátkodobá kaprařina x 9912
13:45NHarrison - vše o této značce 3722
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...



















