Wobler kenart pike 12 PIX

Ahoj chtěl bych se vás zkušených rybářů jaké máte zkušenosti s timhle woblerem. Je hodne podobnej jako Salmo pike.
Kdyžtak za foto bych byl rad co ste na to chytli :DAutor diskuse: Michal 21 - Profil , 26.8.2013 dravci - nástrahy, návnady

Pravidla: Každý pouze jeden zápis.

1x v oblíbených a 3x v ignorovaných.

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

NPalusko - Profil | So 31.8.2013 22:07:46

Kenart je lacnejsie salmo, takze to bude takmer to iste, maju len ine farby a haciky - dost ostre ale aj dost ohybne :) Inak za tu cenu fajn vobleriky, chod maju slusny a to je najdolezitejsie.

NLauri - Profil | St 28.8.2013 7:47:51

Kenart jsou woblery na pár vycházek. Měl jsem jich pár a začala se loupat barva. Chytil jsem na ně pár menších ryb a ty mi ohnuly trojháčky. Takže můj názor: Cena na úkor kvality. Jo a ještě nemám rád na jakémkoliv wobleroj , když se když jsou dva trojháčkymoc blízko u sebe , že se zachytávají. Nedělá to jenom Kenart, ale třeba i Salmo Tinny

Nrybarikkk - Profil | Po 26.8.2013 18:24:53

taky mám pár kenartů, makají suprově, na ty menší typy jsem něco pochytal - tlouště, boleny, taky mám nějaký ten s dlouhou lopatkou - banánový typ a ten reje po dně mezi kameny, dal jsem mu hodně prostoru, i jsem ho chtěl utrhnout, ale nepovedlo se a bohužel ani záběr nebyl, ale vím, že někde na tyto typy tahají candoše a sumíky. Je to o to to zkoušet, osobně si myslím, že větší ryby jsou opravdu zkušené, neustále jim někdo háže Rapaly, Salma před zobáky, tak je potřeba improvizovat, něco si doma vyřezat a zkoušet jiný chod. Mě se to letos potvrdilo, pod jezem mraky lidí, defakto nástrahy "non-stop" létaly 14 dní po zahájené do vody a pak jsem vyhrabal samo-doma výrobek, starý kousek, zkrátka jiný pohyb a kudlička 80 cm to vzala přímo pod jezem:)))

NŠAJBAN - Profil | Po 26.8.2013 18:01:29

Od kenartu mám dosť veľa woblerov a funguju bez chyby :) myslím že sa nieje čoho báť, mám hlavne veľkosti také "pstruhové" ale mám aj väčšie čo použivam na dravce :)

Nrobbie - Profil | Po 26.8.2013 16:25:38

Mám od Kenartu zopár woblerov, aj som na ne pochytal ryby, za tú cenu sú v poriadku, chod agresnívnejší ako trebárs Rapala. Ten Pike som ešte nemal, ale chod bude mať zrejme podobný, inak ako kvalita spracovania a háčikov by som povedal taký štandard.

NMichal 21 - Profil | Po 26.8.2013 15:23:01

rybářů zeptat, jaké máte ..........atd byla tam chyba