- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Severočeši, šlape Vám tu boilie Mikbaits?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
NAnýzový dědek - Profil | So 14.3.2015 8:58:46
NVendys 65 - Profil | Pá 13.3.2015 22:31:10
Hele třeba to tak neumím, ale pelety od nikla byly chytatelnější ( hlavně 3Xl )
NAnýzový dědek - Profil | Pá 13.3.2015 19:48:58
NVendys 65 - Profil | Pá 13.3.2015 19:19:59
Čus na půlnoční pomeranč jsem chytal minulou sezónu ( používal jsem ale pelety ) pár kapříků jsem na to vytáhl.
NFanooos - Profil | Pá 13.3.2015 19:07:39
Nradjanys - Profil | Pá 13.3.2015 17:16:20
NPvl - Profil | Pá 13.3.2015 17:14:12
NFanooos - Profil | Pá 13.3.2015 17:08:58
NAnýzový dědek - Profil | Pá 13.3.2015 16:01:12
NBoris1 - Profil | Pá 13.3.2015 15:41:59
NWamp - Profil | Pá 13.3.2015 14:21:04
Jine nevim, jsem odkojeny Niklista.., ale to by bylo do jine diskuze.
NSlavnýLovecPampalini - Profil | Pá 13.3.2015 13:59:38
NAnýzový dědek - Profil | Pá 13.3.2015 13:57:14
NSlavnýLovecPampalini - Profil | Pá 13.3.2015 13:54:57
NAnýzový dědek - Profil | Pá 13.3.2015 13:46:54
NSlavnýLovecPampalini - Profil | Pá 13.3.2015 13:34:01
NAnýzový dědek - Profil | Pá 13.3.2015 13:17:39
Stojí to za vyzkoušení nebo ne?
Včera jsem ho dostal jako bonus při nákupu
NPiranha - Profil | Čt 7.11.2013 7:34:21
NPoušťák - Profil | Čt 7.11.2013 6:32:24
NF.T.M. - Profil | Čt 7.11.2013 5:41:36
NPiranha - Profil | St 6.11.2013 19:20:23
Nkožich007 - Profil | St 6.11.2013 19:08:08
Nkozakpetr1 - Profil | St 6.11.2013 19:03:39
Nkožich007 - Profil | St 6.11.2013 18:55:26
Nkozakpetr1 - Profil | St 6.11.2013 18:15:31
Nkožich007 - Profil | St 6.11.2013 12:51:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Patentku neznám ale franfurkt jede, jak to bude příští rok to nevím, ale skus tu patentku a pak poreferuj.
ať ti koušou
NProgramátor - Profil | Út 5.11.2013 12:33:39
Nkozakpetr1 - Profil | Po 4.11.2013 21:40:20
Teď mě kučera namýchnul s tím,že mi přestal vyrábět expresky předtrávený játra a mě šli letos suprově :( musím si tedy koupit kořeněný játra za 350 a z toho moc nadšený nejsem.
Příští rok budu asi chytat na půlnoční pomeranč, kořeněný játra, a váhám mezi frankfurtskou klobásou a patentkou no ještě uvidím :-)
Nkožich007 - Profil | Po 28.10.2013 18:40:47
základ je se jim trefit do chuti. Jinak kamarád chytá taky Václavíka a v podstatě nachytáme oba stejně a taky nezapomeň že to co je na nějaké vodě top nemsuí být top za měsíc, každej to koupí a ryba ti to žrát nebude :)
skus si dělat koule sám a budeš na tom lépe, já osobně dohážu co mám a najíždím na své co jsem letos a loni testoval a řekl bych že chytá stejně a někdy i lépe.
NBobajz - Profil | Po 28.10.2013 16:22:43
Nretrívr - Profil | Po 28.10.2013 9:29:27
Nkozakpetr1 - Profil | Po 28.10.2013 6:11:48
Příští rok chci z jara zkusit půlnoční pomeranč a v létě zase játra a frankfurtskou klobásu.
Ty expresky ještě cenově jdou, chtěl bych zkusit i to dražší boilie, ale Legends, Gangster, nebo Spiceman je už moc drahé na mě :D
Nretrívr - Profil | So 26.10.2013 20:26:29
Nburt od labe2 - Profil | So 26.10.2013 20:05:03
Nkožich007 - Profil | So 26.10.2013 19:55:02
Nkozakpetr1 - Profil | So 26.10.2013 19:33:13
Kožich007 - tahle otázka je na to, jestli ti to boilíe funguje a nebo ne, chci jen pokecat o této značce a jak říkáš, podělit se a něco se i dozvědět.
NBlumik - Profil | So 26.10.2013 18:07:40
Njaryn82 - Profil | Pá 25.10.2013 20:21:50
Nkožich007 - Profil | Pá 25.10.2013 20:11:04
Nstrejda16 - Profil | Pá 25.10.2013 20:08:49
Nkozakpetr1 - Profil | Pá 25.10.2013 20:03:17
Já nemám moc času a hlavně ani peněz, abych si kupoval koule jen tak, abych je vyzkoušel, tak se radši zeptám :-)
Njaryn82 - Profil | Pá 25.10.2013 19:41:02
Nkožich007 - Profil | Pá 25.10.2013 19:22:31
NTWIN 69 - Profil | Pá 25.10.2013 19:05:53
Njaryn82 - Profil | Pá 25.10.2013 19:03:50
NTWIN 69 - Profil | Pá 25.10.2013 18:58:10
Njaryn82 - Profil | Pá 25.10.2013 18:56:34
Njaryn82 - Profil | Pá 25.10.2013 18:54:33
NTWIN 69 - Profil | Pá 25.10.2013 18:53:39
Odchytaný prutohodiny ničím nenahradíš.
Nstrejda16 - Profil | Pá 25.10.2013 18:51:58
Njaryn82 - Profil | Pá 25.10.2013 18:49:34
NTWIN 69 - Profil | Pá 25.10.2013 18:46:37
Njaryn82 - Profil | Pá 25.10.2013 18:43:55
NTWIN 69 - Profil | Pá 25.10.2013 18:43:46
Nstrejda16 - Profil | Pá 25.10.2013 18:40:20
NSlavnýLovecPampalini - Profil | Pá 25.10.2013 18:40:13
NSlavnýLovecPampalini - Profil | Pá 25.10.2013 18:38:27
Njaryn82 - Profil | Pá 25.10.2013 18:28:17
Kde to žije - kaprařina
10:10NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5338
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:49NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8061
8:29NKrátkodobá kaprařina x 9972
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...














