MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Názor (zkušenost) Mivardi Reactor Spinn 1,8 m 5 - 20 g

Zdravím, chtěl bych se vědět váš názor na tento prut po případě zkušenost buď s tímto prutem nebo aspoň značkou :)

Autor diskuse: TheHameB ®
Zařazeno do: dravci - náčiní, doplňky, 22.6.2013

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 4 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N Vrtík - ® Čt 7.11.2013 21:52:56
Casio >> s tou elektronickou postou mas asi pravdu ja před rokem premyslel o delickach tak jsem jim psal dotaz jestli by byl problém udelat celou duplo rukojet a odpovedeli mi ze na pristi rok maj novinku s korkovou tak jsem jim podekoval s konstatovanim ze na to jsem se neptal a uz neodpovedeli tak jsem koupil greys prdigy a myslim ze jsem udelal dobře
N Knapík - ® Čt 7.11.2013 14:53:07
Já mám od Mivardi jedinou věc a to matchku - Atomium match 4,20m a dosud jsem problém nezaznamenal, vytahal jsem na to spoustu parem i kolem tří kil, stejně tak nějaký kapříky podobný váhy a prut drží a snad i bude,
N Casio - ® Čt 7.11.2013 14:49:00
Jumbo >> tak možná osobní kontakt je o něčem jiném než elektronická komunikace. Ale už to neřeším, co nemá být ať není, je spousta jinech výrobců...:-)
N Jumbo - ® Čt 7.11.2013 14:43:30
Casio - Tašku jsem si koupil u Mivardi v Počernicích asi před měsícem krabky odečetli z ceny naprosto bez problému.
N Sikulam - ® Čt 7.11.2013 14:35:01
Po předchozích zkušenostech bych si od mivardy koupil cokoliv kromě prutů a navijaků.
Prut: zlomenej na druhé vycházce
Navijak: po měsíci chrastil jak štěrchátko a o nastavení brzdy ani nemluvím
Křeslo: Paráda nemůžu si stšžovat
Podběrák (za 350) vydžel tak 10 vycházek, pak sem koupil dražší a ten je supr a zatím drží
Obal na pruty: sezonu vydržel ted uz se zacina trhat
Bižuterie + doplnky: bez problému
N Jarda Š. - ® Čt 7.11.2013 14:34:48
Fishky >> Problémy jsou dle mého názoru způsobeny hlavně tím, že v rámci snahy snížit cenu snížením výrobních nákladů se šidí výstupní kontroly a pak se na pulty obchodů s rybářskými potřebami dostává velké procento zmetků.
N Fishky - ® Čt 7.11.2013 14:05:11
Jarda Š. >> Jak jsou kvalitní pruty od této značky netuším, reakci jsem směřoval na kolegu natase a myšlenku "Mivardi je o zacházení" /a současně, těch negativních reakcí na levné pruty od této značky bylo vícero/. Když z předchozích reakcí kolegů a tvého příspěvku uděláme závěr, tak dospějeme k tomu, že i když levné pruty jsou k zacházení méně citlivé, protože jsou na silnějších blancích ze skelných vláken (a přesto je s nimi tolik lidí nespokojeno), tak jen dobrodruh by si pořídil drahý prut od téže značky... což nějak nesedí, takže někde bude chyba, buď si vymýšlejí kolegové a píší negativní zkušenosti schválně, nebo ten levný prut stojí i přes silný blank a teoretická pozitiva za starou bačkoru... ;-)
N Jarda Š. - ® Čt 7.11.2013 13:47:05
Fishky >> Z hlediska náročnosti na zacházení bývají spíše naopak dražší pruty choulostivější než levné. Levné pruty jsou většinou na blancích s podílem skelných vláken a se silnějšími stěnami. Proti dražším prutům jsou proto těžší a pomalejší, ale na druhou stranu odolnější proti zlomení.
N natas - ® Čt 7.11.2013 12:49:41
A víš, že i já mám ty plné lamináty taky? Ale srovnávat tyto pruty s plnými lamináty je zcela zavádějící. Srovnáváš nesrovnatelné. A proč bys měl ty pruty během týdne zlikvidovat? Nemám s Mivardi nic společného, ale píšete tu co se vám stalo , ale za jakých podmínek se už nepíše. Samozřejmě, že se může prut zlomit i o běžném zacházení(ale co to je, každý si domyslí jiné podmínky). To se ale stává u prutů za tisicíce. A vůbec, kavlita se zde kolikrát přepírala. A já tvrdím, že jsme smetištěm a odpadištěm pro výrobce ryb. vybavení. K nám jde druhá a třetí jakost a to ještě made in Asie. Měl jsem v rukách nový naviják světoznámé značky za 5000.Když jsem zjistil, jak kvedlá v ložiscích, tak jsem si pomyslel své.
N Fishky - ® Čt 7.11.2013 12:34:49
natas >> Když si představím, jak jsem se ke svým věcem choval jako kluk - ať k prutu či navijáku, vozil ho bez futrálu na kole, jen tak, u vody ho hodil do trávy, o nějakém zacházení v "rukavičkách" nemohla být řeč... vrhací zátěž jsem neřešil, jeden prut byl na splávek i krmítko současně... neumím si představit, že bych dostal nějaký levný prut od rodičů od Mivardy - během týdne bych ho zlikvidoval a měl bych po rybách...
PS: žluté malé laminátky mám u babičky v garáži dodnes, mají dobře 25 let a věřím, že by se na ně dalo chytat stále :-) - a to byl tenkrát levný prut, ale vydržel!
N natas - ® Čt 7.11.2013 12:25:41
Já mám podběrák Mivardi už 4 roky a v poho. A to ten nejlevnější, tenkrát kolem 120,-.A používám jej dost. Kapři do 60 běžně a to právě na tyto pruty. Mivardi je o zacházení, protože cenově je jedním z nejnižších prodejců. A buďme rádi za to, protože např. pro mladé kluky na kačák je to za tu cenu super.Ne všichni rodiče jsou schopni začínající výbavu koupit v tisícech korun.A já nemohu v žádném případě říci, že je to brak.
N mannnik - ® Čt 7.11.2013 12:06:20
Unkas >> mě podberak od Mivardi vydržel 3 vycházky...
N Programátor - ® Čt 7.11.2013 11:54:09
Co očekáváte od prutu za 350? Dyt tolik stojí lepší dírkovej prut...
N natas - ® Čt 7.11.2013 11:45:40
Mám hodně právě těch levných prutů délky 2,7m(spiny, reactory). A absolutní spokojenost. Je nutno vybrat typ podle našich požadavků. Já je používan od "na těžko" až po vláčku. Je pravdou, že L,ML se jeví jako křehké skořepiny a proto na ně nelze"navalit". Takový typ prostě "navalení" nesnese.Pokud se k nim člověk chová slušně, tak za tu cenu super! Kamoš ma středního pilkra na moře a též velmi spokojený.
N Kakabuid - ® Čt 7.11.2013 11:30:53
Zdravím,

mám od Mivardi skoro vše, sedačku, baťohy, krmení a pruty. Na příslušenství a krmení nemůžu říct ani fň, je to super. Horší už je to s levnějšími pruty, měl jsem teleskopy Imperium, ty byly hned dvakrát v opravě ( odlepilo se očko, pokaždé na jiném dílu) reklamace uznána ale nakonec se rozlomil. Mám dva feeder pruty jeden Imperial feeder medium 330m,cena cca 1300kč, je to super proutek, ale jednou zapršelo a začala se ODLUPOVAT vrchní okrasná vrstva korku....
Druhý prut je Mivardi Executiv feeder, pořizovací cena cca 3100,- Kč. Je to super prut (recenze i zde na MRKu a hlavně, nechávají si ty dražší kousky vyrábět přímo v ANGLII.
Takže závěrem, příslušenství ano, žřádílko ano, levné pruty nebrat...
N Casio - ® Čt 7.11.2013 11:09:54
Unkas >> Já mám od M penál na návazce ,je v poho . Deštník se obrátil ve větru( moje chyba ) a ohnula tyč která je stejně slabá jako u 12 let starého ryb. deštníku. Jinak jsem chtěl koupit tašku,když jsem poslal dotaz zda- li by šla dodat bez krabiček a dóz protože vím že je nepotřebuju ,nešlo to. A tak je to u nás se vším, každej plače že nejsou kšefty,ale krok v podobě něčeho navíc se neudělá. (tím myslím že by obsah prodali v poho jako kusovky)
N PatrolGR - ® Čt 7.11.2013 10:52:58
Unkas >> JoJo a tak je to u mivardi se všim.
N Unkas - ® Čt 7.11.2013 10:52:57
Tak nic, zadavatel otázky už neexistuje. :-))
N Unkas - ® Čt 7.11.2013 10:49:37
Se značkou Mivardi mám následující příhodu. Potřeboval jsem na svojí bobkařinu šikovný podběráček. Je to už pár let a tehdy jsem o Mivardi ještě nic nevěděl, jenom to, že existuje a je to česká firma. Vybral jsem si v obchodě podběrák Mivardi, ale nešel mi rozložit. Prodavač to vzal do ruky, rozložil ho za použití nemalé síly a povídá, že jak je novej nesmím se bát za to vzít. Složit mi nešel taky, ač jsem za to vzal. Nešel už složit ani prodavači. Hodil s ním naštvaně na pult, ukázal na řadu podběráků a zavrčel, ať si vyberu něco jiného. Tak jsem si vybral podběrák od Sona a mám ho dodnes. Vím, že to nesouvisí s Tebou uvedeným prutem, tak to kdyžtak smázni. Čus.
N Pytlák Dádulka - ® Čt 7.11.2013 0:08:48
Zdravim, já jsem si ho též objednal. Tak sem moc zvědavý, jsem zvyklý na kvalitnější nástroje, tak uvidim ale na potoky asi bude stačit... 180cm 5-18 gr
N ctvrtmile - ® Po 8.7.2013 20:59:55
Heršvec >> pod to se v klidu podepíšu...bo je to pravda...
N baago - ® Po 8.7.2013 18:19:22
Mám od Mivardi Axiom picker. Praskl mi vrchní díl a normálně mi ho vyměnili. S reklamací žáden problém.
N Heršvec - ® Po 8.7.2013 15:21:11
Zdar, měl jsem tuto verzi ve 2,10m a řeknu ti to na rovinu prostě a jednoduše, NEBRAT! Při nahazování se najednou sám od sebe zlomil, nechápu proč nechápu jak. No a ono celkově, Mivardi? Česká firma? Tak proč jsem viděl na feederech made in China? Od Mivardi už ani háček, od tý firmy je všechno špatně.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 4 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | dravci | náčiní, doplňky ]

Co je nového - dravci + obecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniAkční Přívlačový SET VIGOR SPIN + Nástrahy ZDARMA!!

Za 979
Základ setu tvoří prut VIGOR SPIN v délce 2,10 m nebo 2,40 m/10-30 gr. Dále naviják VIGOR POWER 4000 s namotanou pletenou šňůrou HYPER CATCH s nosností 50 lbs na cívce + krabička nástrah ZDARMA!

akce, rybareniKleště Leatherman

Někdy zkrátka nechcete nosit po kapsách tíhu několika desítek nástrojů, ale potřebujete mít po ruce jen to nejzákladnější nářadí.

Oznámení - dravci
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - dravci
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
Agency INTERBOHEMIA Agency INTERBOHEMIA

Nabízíme pronájem chat a chalup v oblíbených rybářských revírech (Lipno, Třeboň atd.) - prověřené objekty, rozsáhlý katalog, nízké ceny.