Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    Nvydra Lucky - Profil | Pá 31.1.2025 16:51:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Něco pro oko. I obyčejný látkový obal může potěšit duši majitele prutů Harrison.

      NErva - Profil | Ne 26.1.2025 13:24:41

      Lukas H - No chybí , bohužel ... ale ne mojí vinou ale vinou toho že když dáš anketu tak jsi omezen počtem políček , proto jsou některé modely a délky dohromady , jinak byl každý model , každá délka a libráž zvlášť , pro větší přehled ... Jinak ty Chub byly výborné klacky .

        NPindˇa - Profil | Ne 26.1.2025 12:49:49

        Lukas H >> Chybí v anketě, tady ne, mrkni o pár příspěvků níže

          NLukas H - Profil | Ne 26.1.2025 12:05:44

          Třeba zde chybí i Blank chimira, myslím, že tomto blanku byly postaveny Chub Power wave

            NErva - Profil | Ne 26.1.2025 10:29:00

            show must go on - Bude tu toho minimum , jestli teda vůbec něco ,už si to nepamatuji , už jen podle ankety se preferují převážně pruty na odhoz , tedy Aviator a Torrix .

              NPindˇa - Profil | So 25.1.2025 20:45:04

              show must go on >> Musíš projet celou diskuzi, ne jen poslední stránku

                Nshow must go on - Profil | So 25.1.2025 20:23:15

                A proc tu neni Harrison Balista Slim,
                12 ft - 3lb, které asi pred 25 lety prodával Jet Fish? Tenkrat staly 12500,-Kč.

                  NVojtechvojtech - Profil | Čt 23.1.2025 12:58:23

                  Ahoj, měl bych na vás znalce dotaz - jde o blanky Torrix a Aviator, oboje v 10 ft. Je zde nějáký uživatel, který by mi dal o nich bližší info? Tj. co snesou, jaka optimální zátěž, zda odhodí řeková olova (Labe, Berounka), celkově prostě jak se chovají, na co jsou určené, jakou mají akci? Díky za každý info.

                    Nvydra Lucky - Profil | Ne 12.1.2025 13:31:03

                    Carplounge >> Shimano AERO TECHNIUM MGS 14000 XTD.

                      NCarplounge - Profil | Ne 12.1.2025 10:46:50

                      vydra Lucky >> krásný , co na to půjde za mašiny?

                        NDušan_hp - Profil | Út 7.1.2025 17:00:25

                        vydra Lucky >> Moc pěkný, máš recht, žádný prachy nejsou poslední! Ať slouží.

                          NKrůša - Profil | Út 7.1.2025 16:45:33

                          vydra Lucky >> tomu se říká udělat si radost ! :-)

                            NErva - Profil | Út 7.1.2025 16:35:28

                            vydra Lucky - Pěkná práce

                              NPindˇa - Profil | Út 7.1.2025 15:35:06

                              vydra Lucky >> Vidim to stejně, jsou to krasavci, ale co jsem chtěl vědět jsem se nedozvěděl přesto dik za reakci.

                                Nvydra Lucky - Profil | Út 7.1.2025 15:14:37

                                Pindˇa >> Povím ti to asi tak. Celková cena ani nebyla tak strašidelná, v rámci Black friday jsem se bohatě vešel do 50 k. Pro mě je ale důležité, že je to přesně, co jsem chtěl. To je pro mě hlavní, peníze neřeším. Ty budou a já ne ...

                                  NPindˇa - Profil | Út 7.1.2025 13:52:58

                                  vydra Lucky >> Kolik procent dali clo? Nebo kolik bylo clo za tři klcaky?

                                    Nvydra Lucky - Profil | Út 7.1.2025 13:50:20

                                    E.T. >> Objednával jsem je u Harrison Advanced Rods v Liverpoolu. Měly být doma pod stromeček, ale od 22.12. byly na celnici.

                                      NE.T. - Profil | Út 7.1.2025 13:12:09

                                      vydra Lucky >> Moc pěkný to máš. Kdo je stavěl?

                                        Nvydra Lucky - Profil | Út 7.1.2025 13:02:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Ježíšek se trochu zasekl na celnici, ale kdo si počká ...

                                          NErva - Profil | St 18.12.2024 20:55:34

                                          E.T. - Seriově se strojí 5+1 , stavěči většinou dávají 6+1 očko ,pokud zákazník nechce 5+1 na to jsou snad nějaké tabulky , ale na carp prut dát 7+1 očko , to už by jsi měl snad fídr ... , jen nevím kam by to další očko navíc měli stavěči dát ....

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus