Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Erva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    Pindˇa - Profil | St 18.12.2024 19:45:37

    E.T. >> Ano první očko je 40. Jak by se prut choval s 7+1 to nedokážu posoudit, to bych se raději poradil s nějakým stavěčem.

      E.T. - Profil | St 18.12.2024 19:29:25

      Pindˇa >> Máš v nich tu keramiku pěkně masitou, to se mi líbí 😁 Teď tam dávají tyhle očka, taky nevypadají špatně Kigan 3D Gunsmoke.
      To první naváděcí očko máš 40 nebo 30mm?
      Přemýšlím jak by se prut choval když bych si nechal udělat sestavu oček 7+1. Jesli by tam byla křivka o hodně plynulejší než při sestavě 6+1.

        Pindˇa - Profil | St 18.12.2024 19:13:49

        E.T. >> Hoj, jestli si to dobře pamatuji, tak Fuji SVSG 6+1

          E.T. - Profil | St 18.12.2024 18:45:11

          Pindˇa >> Hoj 🙋🏻‍♂️ Co to máš za typ oček na těch prutech?

            Pindˇa - Profil | St 18.12.2024 18:40:13

            Harrison Chimera 12ft 3lb, ještě od p. Pipal

              Pindˇa - Profil | St 18.12.2024 18:37:36

              Erva >> Stejná zkušenost 😁

                Erva - Profil | St 18.12.2024 16:25:37

                E.T. - Von ten chlapec MrtweyUbrus musí mít hrozný mindrák , když si mě dal do ignoru aniž bych mu něco udělal , no dobře,... tady mu pšenka nepokvete ....

                  MrtweyUbrus - Profil | St 18.12.2024 16:00:35

                  Erva >> Reaguješ na něco co není určeno tobě, tudíž je ti do toho prd, bylo to pro kolegu rybáře-teoretika-nákupčiho.

                    Erva - Profil | St 18.12.2024 15:56:47

                    MrtweyUbrus - Když napíšeš A ,tak napiš i B , tedy který model od Harrisonu je tyčka k rajčatům , pokud jsi nějaký model v ruce vůbec měl ... ,trošku to rozveď , jinak si nemístné poznámky nechej od cesty ....

                      Erva - Profil | St 18.12.2024 15:51:11

                      E.T. - Nemáš zač

                        MrtweyUbrus - Profil | St 18.12.2024 15:35:58

                        E.T. >> Budeš pěstovat 🍅?

                          E.T. - Profil | St 18.12.2024 9:01:57

                          Erva >> Moc Ti Radku děkuji za radu. Už je vybráno 😁

                            Erva - Profil | St 18.12.2024 7:18:19

                            E.T. - Dobře vyber 😁👍

                              E.T. - Profil | Út 17.12.2024 19:40:21

                              Erva >> Máš sz

                                Erva - Profil | Út 17.12.2024 19:36:19

                                E.T. - Nevím jestli jsem vyhořel , ale začalo mě u kaprařiny docela dost věcí vadit a z pohledu rybáře ne kapraře vidím že na 90% revírů je K70 prostě nesmysl , jsou tu ryby které zaslouží daleko větší ochranu než kapr , kterého je všude dost , ale taky ta honba u většiny za dnes už 25 kg -30 kg + rybama , kde je ta pokora k rybařině , přírodě atd. , dnes "kapraři" pohrdají 15 kg rybama a jak to vypadá u vody , mno škoda mluvit , ale tohle není diškus na tohle téma ,ale o prutech Harrison :-)Pokud potřebuješ něco vědět , tak se ptej , pokud budu vědět odpovím :-)

                                  E.T. - Profil | Út 17.12.2024 19:07:32

                                  Erva >> Není to škoda. Vyhořel jsi?

                                    Erva - Profil | Út 17.12.2024 18:53:34

                                    E.T. - Klidně můžeš tu , vlastnil jsem jak Acurix , tak Torrix , poslal jsem je do světa a kaprařinu pověsil na hřebík :-))

                                      E.T. - Profil | Út 17.12.2024 16:15:57

                                      Zdravím potřeboval bych radu ohledně řady Torrix a Acurix. Když tak sz dík.

                                        Tomass1 - Profil | Po 4.11.2024 10:23:07

                                        Ahoj, kdyby měl někdo zájem tak prodávám 2x Aviator Flex, top stav - přechod na kratší 11ft Aviator a 1x Aviator Plus 12ft 3lb6oz - mám i druhý prut, ale má zlomenou špičku tak mohu darovat a nový majitel si zajistí opravu.

                                          E.T. - Profil | Po 26.2.2024 17:04:09

                                          Nebude se někdo z Vás zbavovat dvou prutů v déle 10ft 😁

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus