- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fan club Sportex
Kolik že prutů od této značky vlastníte???
A) nemám žádnej...polepším se...20%
B) jsem na začátku...1-2 ks44%
C) už tak nějak mi jedny nestačí...3-4 ks17%
D) není to nejhorší.ale ještě by to šlo....5-6 ks9%
E) tak nějak mi stačí co mám... 7-8 ks3%
F) jsem magor,mám od Sportexu všechny pruty....8%
Od 6.2.2014 hlasovalo 323 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
157x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
Nvundu - Profil | Ne 5.1.2020 13:26:04
poptej se dedecka, taty, kolik driv bylo casu mozna se budes divit..
cas je porad stejny, to jen my s nim neumime hospodarit
pruty mam vselijake, od X po Y a casu u vody chci venovat dle sveho uvazeni a ne kdyz muzu ;-)
NLeorim - Profil | Ne 5.1.2020 13:19:23
Jinak je mi to jasný bud pruty zdolavací a nebo házecí, počítám s tím že se nebudou ohýbat až k navi, to ani ty Free spirity 3,25 nedělaly , uvidím dost se mi líbí i ty Impressive , mají moc druhů ted něco vybrat a neudělat blbost.
No a jinak minula sezona cca15 docházek nejhorší sezona za 25let, snad bude aspon čas když budou nové pruty.
Nvundu - Profil | Ne 5.1.2020 12:34:34
nemuzes ocekavat, ze budes hazet 130+a vychutnyvat si ryby pod 60cm, to dle meho proste nejde...zadny takovy universal jsem v ruce nemel...na hazeni je FBC jeden z nej od Sportexu, kamarad vlastni Puristu a je spokojeny, ja hazel s kde cim, ale porovnavat zdolavacku nechci-nemuzu..
NLeorim - Profil | Ne 5.1.2020 11:29:26
NLeorim - Profil | Ne 5.1.2020 11:23:18
Po dva roky co je povoleno u nás MRS zavážení tak jsem jen zavážel zavážecí lodičkou, ale hrozí že se to opět zatrhne na revíru kam rad jezdím proto bych chtěl prut co nejvíce univerzální co nebude vyloženě házecí speciál ale 130m když bude potřeba je schopný dát a abych si užil i zdolávání ryby.
Je to možná nereálné takový požadavek...adepti jsou tihle:
Sportex FBC 12,5ft 3lb
Sportex Impressive 12ft 3lb
Sportex Purista 12ft 3lb
Sportex Brillant V2 12ft 3lb(ten se asi už nevyrábí ale sehnat by asi šel, nebo co je nástupce? )
Díky za info a rady od někoho kdo o tom něco ví, pruty vyzkouším na For Fishing jen zjištuji co kdo napíše za poznatky at mám trochu přehled, přece jen to není málo peněz tak chci dobře vybrat😉
Npepa-č - Profil | Pá 27.9.2019 8:08:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
stačí proklikat. pokud by to někoho zajímalo (jako třeba mě) :)
Npepa-č - Profil | Út 17.9.2019 8:19:49
ale prostě již existuje a je vytištěný - asi to už mají obchodníci.
pokud by to někdo měl, prosím podělte se. fotky,pdf, cokoli.
Díky
Nvundu - Profil | Pá 13.9.2019 20:47:38
i tak jsem ho nakrapl...ale nebylo to na me hazeni ono-mysleno delka a vrh.zatez....
Ndukin - Profil | Čt 12.9.2019 20:04:07
Ndukin - Profil | Čt 12.9.2019 20:01:34
Asi zase špatné kusy 😁
Nsmike - Profil | Čt 12.9.2019 19:57:38
Ndukin - Profil | So 17.8.2019 8:51:27
Když tak díky.
Dukin
Npepa-č - Profil | Pá 7.6.2019 17:11:35
Oni - sports.sk - jsou fakt dobří a starají se. Já s nimi mám velice dobrou zkušenost. O zákazníka se starají jak to má být. (kupoval jsem přes ně blanky)
Tak to mám radost, že jsi to vyřešil.
NSfelar - Profil | Pá 7.6.2019 17:00:34
Tak udica sa vratila s vymenenym dielom. Vsetko prebehlo velmi rychlo. Udicu som zaslal do firmy Sports a do par dni mi uz volali kam ju maju zaslat. Velmi dobry pristup. Nabuduce budem udicu kupovat priamo od nich.
Npepa-č - Profil | Út 21.5.2019 19:08:24
já mám se sports.sk dobré zkušenosti, sehnali mi když jsem něco potřeboval.
musíš asi o patro výš.
nebo piš rovnou do německa, ještě o patro výš.
neboj se ozvat.
NSfelar - Profil | Út 21.5.2019 19:01:10
Keby som odstupil od zmluvy musim zaplatit postu do CR , takto som sa dohodol zo sports.sk (zastupenie sportexu ) a udicu poslem priamo im. Samozrjeme naklady na dopravu si budem vymahat od usumce.cz - Za ich "ochotu a cestnost " by som im to najradsej poslal do CR a nech platia postovne az do CR .
Este jedna poznamka , ked som telefonoval s majitelom obchodua povedal mu ze mu to poslem na reklamaciu , povedal ze sa mi to neoplati ze by to bolo drahe. Ked som mu povedal ze ak mi reklamaciu uznaju naklady na prepravu plati on tak sa ohradil ze to plati len keby tovar poslem z CR. To ale nieje pravda. ak bude reklamacia uznana predajca musi uhradit naklady na prepravu ak to poslem z hociktoreho statu EU. Nedajte sa oblbnut .
Dakujem vstekym za pomoc dam vediet ako to nakoniec dopadlo , je len skoda ze zacina sezona a udica bude na reklamacii :D (ale chytam hlavne feeder tak ma to az tak nemrzi, aj ked ...)
Nmurphyy - Profil | Út 14.5.2019 19:58:02
to je myslim aj filozofia sportexu..skus sa porozpravat s M G. ako tu bolo nizsie spomenute
mozno si ten predajca mysli ze mu to zbastnes, aby mal menej roboty a neprerobil pri posielani a tak
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59876
NOpravy a úpravy navijáků5905
NUdírny a uzení51144
NČína - objednali ste uz nieco?15742
NRybářsko-houbařské jádro .-)45011
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NGeoff Anderson a další funkční oblečení817
NKlub fanoušků Daiwa1013
NSranda bez nadsázky 🤘10860
NSprávný muž má v kapse nůž8081
Kde to žije - všechna témata
13:07NRybáři vs ochránci přirody 90
12:45NLov pod jezem v letních vedrech? 14
12:33NATTs hlásiče a ATTx příposlech 548
12:32NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 12
11:23N🔥 Grill a grilování 🔥 586
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











