MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Lipno

Chystáme se s kolegou rybářem na Lipno a nevíme, kam konkrétně usednout. Máte na Lipně nějaká dobrá místa? Loďku nemáme, chceme chytat pouze ze břehu. Byli jsme tam již v Dolní Vltavici, ale nic moc, hlavně bez té lodě to je špatné.

Autor diskuse: ladineks
Zařazeno do: všeobecné - revíry, cestování, 7.8.2004

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Lachtan Ne 8.8.2004 16:36:19
Přesně jako jurau. Chytám na Lipně cca 3-4 roky. Máme tam chatu a opravdu v červenci a srpnu to stojí za nic. Když už chcete chytat,tak v těchto měsících mě to jde nejvíce na mělčinách( zátokách) ,ale spíše ráno max do 9hodin. Nepsal si co chcete chytat. Já bych zkusil mále lipno nebo nějakou zátoku u frymburku. Tam jsem si před 14 dny zachytal,žádní obři,ale šlo to. Od rána do cca 7-8hodin šli docela kapříci,líni a pak nastoupili cejni. A dravci v této době a ze břehu to není ono. Pokud můžeš nechej to na konec září,pak je to o něčem jiném.
N jurau Ne 8.8.2004 14:39:35
18.-23.7.jsem byl Pernek hory.Cejni,plotice jeden kapr47,slyšel jsem ještě ojedné 60, jinak malá štika a siven.Při odjezdu mi pan bytný řekl, že červenec a srpen na ryby ani nechodívá.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | revíry, cestování ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniE.S.P Barrel Bobbin

Za 359
špičkový řetízkový indikátor záběru -balení obsahuje řetízky dvou délek ,které je možné kombinovat spolu se závažím a tak získáte indikátor o váze 3g,6g a 9g -uchycení je pevné nebo průběžné pro různé možnosti indikace záběru -výborné zpracování za super cenu

akce, rybareniLehátko Premium + přepravní taška

Za 2.556
Dodáme za zaváděcí cenu do 24 hodin bez poštovného a balného pokud se přihlásíte dosáhnete na další bonus v podobě 3%.Akční balíček, který se skládá z oblíbeného lehátka Premium a transportní tašky, která je uzpůsobena přesně na toto lehátko.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA HITRA CA HITRA

Naše cestovní kancelář nabízí autobusové a individuální zájezdy na rybaření ve středním Norsku, v rybářsky vyhlášené oblasti na ostrově...