- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybáři tradeři, jsou tu mezi námi??
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
Nkarloson® - Profil | Pá 7.2.2014 8:14:58
NDrozďák - Profil | So 7.12.2013 15:11:13
Dalo by se to vysvětlit, jednoduchý opce nejsou složitý a nejlíp se chápou, když ti to někdo namaluje, btw. používáte je při dealingu též. Měnovej forward je de facto opční obchod.
Ncoolenzo - Profil | So 7.12.2013 13:25:37
zlatej FX a price action :))
NDrozďák - Profil | Čt 5.12.2013 17:09:27
NDrozďák - Profil | Čt 5.12.2013 17:00:48
Formou derivátu lze takové pozice uzavřít hned několika instrumenty:
- opci, pakliže najdu protistranu
- strukturovaný derivát, ale to je s menším objemem těžké
- dovedu si představit i twin win /knock out bariera v long i short pásmu/
A úplně nejdřív bych začal dotazem u nějakého brokera, zda li je schopen na majetkový účet investora obchodovat krátké pozice přes jednoduché opce na konkrétní titul.
Ale fakt s tím nemám praktickou zkušenost.
Zase z hlediska rizika by ta poslední možnost byla nejschůdnější, v případě propadnutí opce bys zaplatil za určitých okolností jenom opční prémii.
Začal bych dotazem u Patrie
Je tam drobný edit, abych byl přesnější.
Ncoolenzo - Profil | Čt 5.12.2013 16:40:28
Nkarloson® - Profil | St 4.12.2013 20:19:28
Ncoolenzo - Profil | St 4.12.2013 15:53:11
NBarbusek - Profil | Ne 24.11.2013 12:22:47
Ncoolenzo - Profil | Ne 3.11.2013 15:42:41
NBarbusek - Profil | So 2.11.2013 20:17:55
NBarbusek - Profil | So 2.11.2013 20:12:05
Ncoolenzo - Profil | Pá 1.11.2013 20:18:09
měl jste někdo nějaký peníze na lyberty reserve ?? :))))))
Nkarloson® - Profil | Pá 1.11.2013 20:17:19
NBarbusek - Profil | Pá 1.11.2013 16:49:29
NBarbusek - Profil | Pá 1.11.2013 16:47:30
NBarbusek - Profil | Pá 1.11.2013 16:46:02
Nkarloson® - Profil | Čt 31.10.2013 18:38:45
Ncoolenzo - Profil | Čt 31.10.2013 18:14:48
Moje řešení je mobil HTC a kyslíkovej tarif s internetem za 150,- platforma MT4 a 1D TF na obchodování .. jinak na sledování třeba i 5min , ale skalping? pokud nesedím doma na stabilním připojení , tak už nikdy více ... "školné" už jsem odevzdal , takže "no more" :)))
Jinak moje vize je spíš zadat pozici a za pár dní očekovat .. né se s tím stresovat i na rybách .. takže souhlas s Barbuskem ...
NBarbusek - Profil | Čt 31.10.2013 17:38:51
já hlásím několik otevřených pozic, ale long
NAnýzový dědek - Profil | Ne 3.3.2013 13:10:54
NAnýzový dědek - Profil | Ne 3.3.2013 12:49:57
NForex - Profil | Ne 3.3.2013 12:46:30
NForex - Profil | Ne 3.3.2013 12:44:50
NM0RGAN - Profil | Ne 3.3.2013 11:38:37
Jednoduše provozuju feeder, ale s hlásiči: jakmile začnou brát, pípne to na mě .. a zbytek už je feedrové :-)
Ale na 100% taky ne, k tomu mám doma 3 monitory. Na rybách spíš jen dělám podporu lidem kolem pokru, sleduju a spravuju své investice kolem něj .. A tak. Méně náročné činnosti, které mi ale taky vynášejí :-)
Co se baterky týče, tak univerzální je PowerGorilla http://www.alza.cz/powergorilla-d126750.htm a můžeš kombinovat se solárním panelem SolarGorilla http://www.alza.cz/solargorilla-d126751.htm .
PowerGorilla ti pár hodin přidá, ale problém je v tom, že ji notebook detekuje jako externí zdroj napájení (síť), takže nemusí jet tak úsporně, jako na baterku.
Jinak se to dá vyřešit pomocí autobaterie, ta by měla vydržet dost dlouho .. A dobíjet ji můžeš nejen autem, ale i doma přes UPSku třeba (tam prý jde připojit, taky se ta používají totiž 12V baterie, jen se víc zahřívá).
Nbremic - Profil | Ne 3.3.2013 11:23:42
NAnýzový dědek - Profil | Ne 3.3.2013 11:21:42
NForex - Profil | Ne 3.3.2013 11:17:19
NBarbusek - Profil | Ne 3.3.2013 11:05:51
Jinak, nevím, jestli bych chtěl požitek z pobytu v přírodě ředit intraday traidingem, ale to je věc jiná :).
NForex - Profil | Ne 3.3.2013 10:39:14
NStarc55 - Profil | So 2.3.2013 19:32:53
NForex - Profil | Pá 1.3.2013 12:50:28
Ndeni 79 - Profil | Pá 1.3.2013 12:43:49
Ndeni 79 - Profil | Pá 1.3.2013 12:41:17
NForex - Profil | Pá 1.3.2013 12:34:47
Starc55 taky si myslím, že není problém, vše mohu přizpůsobit lovu. Když budu feedrovat, tak asi nebudu řešit trading u vody, nebo budu poziční trader, kde mě stačí 1x denně mrknout na graf. Já ale kaprařím, takže je dost času, na scalping to asi u vody nebude i když proč ne, že jo. N a rybách je spousta času a musím tomu jen přizpůsobit systém, nezapomínat na SL když bych zrovna zabral mobidik. Na to je spousta prográmků, takže říkám proč ne. Mě by spíše zajímalo jaké připojení a ten zdroj energie, nemám páru kolik bych potřeboval autobaterek na třeba týden nonstop na ntb
Ndeni 79 - Profil | Pá 1.3.2013 8:58:48
Čtenáři této diskuse také sledují
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NFóry59866
NSlezská Harta a kouzlo jejího okolí54917
NRybářský retro bazar.16778
NMapy v echolotu418
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NLevné zahraniční rybářské e-shopy ?590
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NO kočkách a kočičácích20770
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
Kde to žije - všechna témata
10:30NATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
9:59NRybáři vs ochránci přirody 55
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....











