Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Nkritik - Profil | Ne 3.11.2013 12:41:39

Dida >> Ještě že mám 4x starý dobrý modrý MK2.........¨To bude za chvíli rarita :-)))

    NDida - Profil | Ne 3.11.2013 11:53:59

    Radek Ráliš >> Radek Fox - 3.11.2013 11:27:10 >> to je naprd, že rozjeli sériovku, ted je bude mít každej...:-//))

      NRadek Fox - Profil | Ne 3.11.2013 11:27:10

      Wita.10 >> Běž, fungují bezchybně a krásně vypadají ;-)

        NDida - Profil | Ne 3.11.2013 10:30:02

        Black Label Iluminátor

          NWita.10 - Profil | Ne 3.11.2013 4:37:06

          Radek Ráliš >> Radek Fox - 2.11.2013 18:05:50 >> to je prostě nádhera :-) jdu do nich...

            NRadek Fox - Profil | So 2.11.2013 23:56:28

            JKh >> Ještě dovětek, rozdíl mezi MK2 a MK3 popsal dobře Kuban či valach45.

            Novinka roku 2013 se liší od novinky 2014 jen tím, že 2013 byla první limitovanou edicí a 2014 je už druhá, po jejím vyprodání přijde možná i "limitovaná edice" roku 2015 atd. :-)))) Zkrátka vyhrála tržní doba - prachy a u lišáka si pěkně nas-rali do tlamy.

              NRadek Fox - Profil | So 2.11.2013 21:40:31

              JKh >> Čau Honzo, můj laický názor je, že ty svítící jsou průhledné a nesvítící černé, aby byla vidět dioda. To je z mého pohledu vše, ale je to jen domněnka.

                NKuban - Profil | So 2.11.2013 20:21:05

                JKh >> jj,máš to už v popisu "euro mk2" a "mk3"

                  Nwodoušák - Profil | So 2.11.2013 20:19:45

                  JKh >> Ahoj,tak dnes jsem myslel na to samé co ty :-)...Podle fotek je na každym jiný kloubek u Mk2 vypadá robustněji....Je to jen moje doměnka co jsem vypozoroval z těch fotek... jsou pěkný,ale oboje:-)

                    Nvalach45 - Profil | So 2.11.2013 20:16:19

                    JKh >> MK 2 má i pružinovou regulaci navíc (na daleké vyvážky třeba.)

                      NJKh - Profil | So 2.11.2013 20:04:11

                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 2.11.2013 18:05:50 >> čau Rado a všichni příznivci těchto swingerů, nevíte někdo jaký je rozdíl mezi novinkou 2013 a 2014? Je to jen MK2 vs MK3? Jaký v nic je rozdíl? Jen v zámku? Proč jsou MK3 levnější? Jsou průhledné, nebo neprůhledné? Díkes H.

                      http://www.fishinginvest.cz/obchod/fox/black-label-​2012/euro-swingery/fox-black-label-4-rod-euro-mk2-s​winger-presentation-set-novinka-2013

                      http://www.fishinginvest.cz/obchod/fox/black-label-​2012/euro-swingery/fox-black-label-4-rod-mk3-swinge​r-presentation-set-novinka-2014

                        NRadek Fox - Profil | So 2.11.2013 18:05:50

                        Wita.10 >> Limitovaná edice již není limitovanou :-)) Opět je začali vyrábět a někde je už mají na pultech obchodů.

                          NWita.10 - Profil | So 2.11.2013 15:17:18

                          zdarec dají se ještě sehnat swingery fox black label illuminated euro swinger??? kdyžtak kde? aby je měli skladem? díky

                            Ndeni 79 - Profil | Út 28.5.2013 14:00:02

                            Slavík >> tak to je super zprava....

                              NSlavík - Profil | Út 28.5.2013 9:01:29

                              deni 79 >> ahoj lišáku, co ti budu povídat jsem jako ještěrka už zase chodim cvičit a cítim se super, jen musim bejt ještě opatrnej a nesmim dlouho sedět, počítam že za 14dnů zkusim ryby.

                                Ndeni 79 - Profil | Út 28.5.2013 8:49:30

                                Slavík >> nazdarec kamaráde,dekuji za info. Jak je? Co zada?

                                  NSlavík - Profil | Út 28.5.2013 8:43:06

                                  deni 79 >> chodov nákupák :)

                                    Ndeni 79 - Profil | Út 28.5.2013 6:17:56

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 27.5.2013 23:26:36 >> děkuji moc,musim to pohledat v Praze,dcera by to totiž chtela