Je to dobré složení.

Dobrý den chtěl bych udělat boilies s těchto přísad ale nevím jestli je to to pravé ořechové.
Gluten nebo albumin (co seženu)
ptačí zob
med
melasa
pivovarské kvasnice
vejce
krupice
a jahodová tekutá potrava.
Extra požadavek je aby se to boilies rychleji rozpouštělo protože je určeno pro krátké vycházky děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: weobler - Profil , 13.2.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

NSlavíček - Profil | So 16.2.2013 8:53:42

Radek Š >> Na kolik mě vyjde nejlepší směs tady už řešit nebudu ale dnes jsem schopný za cenu co jsi uvedl udělat 10 kg hotových koulí . Jinak většinu esencí taky kupuju v litrech i další tekuté složky .

    NRadek Š - Profil | So 16.2.2013 8:49:27

    Slavíček >> mě osobně vychází suchá směs 10 kg do 1000,- kč. Takže se tam krásně s těmi vejci a esencí vejdu. A já kupuju esenci v litrovém balení.

      NFRANK71 - Profil | Pá 15.2.2013 22:35:06

      Slavíček >> Já vim.-)

        NSlavíček - Profil | Pá 15.2.2013 22:32:56

        FRANK71 >> Neblbni bavili jsme se o směsi nikoliv o hotových koulích

          NFRANK71 - Profil | Pá 15.2.2013 22:28:02

          Slavíček >> To musíš vědět ty, když to děláš za 52 Kč:-))

            NSlavíček - Profil | Pá 15.2.2013 22:24:17

            Radek Š >> To ano průměrně 1.4kg ale čerstvý . Dnes 8 vajec 24 kč 10ml esence kolem 20 kč a co by zbylo na směs ?

              NRadek Š - Profil | Pá 15.2.2013 22:10:17

              Slavíček >> máš pravdu ale musíš počítat, že z kila směsi + vejce máš cca 1,6 kilo boilie. Pak ta cena padá dolů.

                NSlavíček - Profil | Pá 15.2.2013 21:58:58

                Radek Š >> Při dnešní ceně vajec to asi opravdu bude problém . Směs to je reálný udělat levný ale esence vejce to vyjde pomalu dráž než ta směs .

                  Npiskothonza - Profil | Pá 15.2.2013 21:53:02

                  weobler >> ahoj,nic si sám neskládej kup si složenou směs přímo od výrobce,začni levnejma,na Vltavu to stačí,třeba obyč suprafish od JT,trochu jí doladíš a šlape...

                    Nhláskař - Profil | Pá 15.2.2013 21:43:38

                    weobler >> Tak o co jde,když máš své osvědčené favority?
                    Edit:Tak upatlej ten navrhovaný recept a zkus to na druhém prutu.Třeba budeš překvapen-kaprovi do hlavy nikdo nevidí:-)

                      NRadek Š - Profil | Pá 15.2.2013 21:43:03

                      weobler >> jestli chceš stavět vlastní směsi, tak si o tom musíš hodně přečíst. Proč se ta každá daná surovina tam vůbec dává a v jakém množství. Co jsou to atraktory, proč používat moučky a v jakém množství ....atd. Je to na delší dobu ale určitě se k tomu časem dopracuješ a postavíš si kvalitní boilie sám. Hodně štěstí

                        Nweobler - Profil | Pá 15.2.2013 21:37:54

                        Radek Š >> Já radši zůstanu u osvědčené noční můry a kill krill.

                          NRadek Š - Profil | Pá 15.2.2013 21:33:39

                          weobler - >> zkus Expresky od Mika. Za čtyři hodiny jsou omleté a krásně uvolňují. Toť moje zkušenost.

                            NRadek Š - Profil | Pá 15.2.2013 21:31:26

                            Ale já si myslím že tato diskuse se ubírá úplně jiným směrem než Weobler mínil. Už by to stačilo!!!

                              NRadek Š - Profil | Pá 15.2.2013 21:29:12

                              hláskař >> taky to nechápu, asi používá zlatý atraktor, a trochu platinové moučky a tekuté stříbro :-)))

                                Nhláskař - Profil | Pá 15.2.2013 21:25:42

                                Radek Š >> No dyk píšu,že tam je mi to jasný,ale že někdo doma upatlá kule za vosmikilo si nedokážu při nejlepší vůli představit..:-)Já ať dělam,co dělam,tak se přes 150 za kilo ještě nedostal ani náhodou.A to je ještě hodně nadsazený odhad,když jsem spočítal,co mi stojí upatlání kulek ála voňavka:-) Ála smrad mi vychází ještě levněji....:-)

                                  NRadek Š - Profil | Pá 15.2.2013 21:20:35

                                  hláskař >> tam platíš 550,- za jméno:-)))

                                    Npiskothonza - Profil | Pá 15.2.2013 21:19:36

                                    LosPafkos >> ahoj,já čoveče vůbec uvažuju o dalším působení na řece...byl jsem se tam ted párkrát projít a myslím,že ted po tý amnestii tam bude ještě víc veselo..))) z každý díry na břehu,z pod každýho kartonu na mě čuměla zarostlá,hladová držka nějakýho vagabunda a docela jsem neměl vůbec dobrej pocit a to je ještě zima....a ten neskutečnej bordel,samý bezdomovecký vigvamy...

                                      NRadek Š - Profil | Pá 15.2.2013 21:19:20

                                      vytvořit úspěšné boilie na krátké chytání za 50-70Kč tak to bych chtěl vidět?

                                        Npiskothonza - Profil | Pá 15.2.2013 21:11:33

                                        Bubo.b >> ahoj,moje rýpnutí,nepatřilo vůbec na tvojí osobu,nýbrž bylo tak trochu určeno vostroretkožroutovi,tak v poho....)))