Asuan junior cup '13

Otevírám otázku pro 3. ročník Asuan junior cupu 2013, pořádaný jako už tradičně Českomoravským kaprařským spolkem a Carp clubem ČR ve dnech 16.-18.8. 2013 . Tentokrát pro závodníky narozené v letech 1993 - 1998. Více informací bude zveřejněno v průběhu měsíce února a odstartováno přihlašování. Ptejte se, bavte se, než se zase sejdeme na Asuanu :o)

http://ajc2013.mrk.cz/
Autor diskuse: Kocháč - Profil , 28.1.2013 kaprařina - závodní sektor

NDDOMASS - Profil | Út 20.8.2013 16:51:18

hodím sem pár fotek ze závodu...

    NDDOMASS - Profil | Út 20.8.2013 16:46:56

    Opět parádní závody, dík patří všem organizátorům a lidem co se nějakým způsobem podíleli na této vydařené akci. Už se těšíme na další ročník...

      Njudas.d - Profil | Út 20.8.2013 16:35:07

      Kocháč >> budou i bombardáky:-))))

        NKocháč - Profil | Út 20.8.2013 15:22:32

        Tak co kluci? Už jste se dostali do normálu? Já už skoro jo, ale mám tolik práce, že nestíhám dopsat článek. Jinak třeba na firmě DOC zaznamenala akce a videa takový úspěch, že jsou ochotni příští rok obléknou jak rozhodčí tak závodníky do triček, ale vzhledem k tomu, že závodníci jsou často podporovaní firmama, tak asi bude reálné to oblečení asi spíš jen pro tým rozhodčích :o)

          NfcK - Profil | Út 20.8.2013 1:35:13

          kubacarp >> My zase ať dělali co dělali, tak jsme nedostali jedinou rybu přes den. Ale v noci jsme měli co dělat:). No v noci jsem se snažil dostat rybu už z toho duvodu, abych si mohl vychutnat buzení pana Dobeše za to, jak mi pořád vyhrožoval skrz "máčka", za mě super zavod až na občasne zasrmadění sektoru:D doufám že to příští rok bude zase takhle fajn. Nuly

            Nkubacarp - Profil | Po 19.8.2013 21:57:46

            Kocháč >> Jo tak tohle pravidlo nám taky předhazovali, jenže my jsme na tom byly tak, že jsme klidně mohli spát když od nas přes noc všechny ryby odjeli do hlubších částí :D

              NLukynn - Profil | Po 19.8.2013 21:26:38

              Za celý tým z Hulína děkuji :-) Opět vydařený závod a super atmosféra :)

                NFullnek - Profil | Po 19.8.2013 21:16:30

                Pěkná a podařená akcička,gratuluji všem,co se na této akcičce podileli.

                  Nslavina - Profil | Po 19.8.2013 19:55:24

                  Peta Dobeš >> jseš jen přespanej:-)

                    NPeta Dobeš - Profil | Po 19.8.2013 19:54:00

                    F.T.M. >> tenhle tyden bych to chtel smahnout na ulozto.ale dneska to nedam pac na me neco leze a mam kurva horecky.

                      NKocháč - Profil | Po 19.8.2013 19:12:08

                      F.T.M. >> Mě to naučili kluci na Carp lize. Na prvním kole na Dubníku tuším 2009 šel kolem mého biwaku Jedla někdy kolem jedné v noci. Tenkrát mě to tak nasralo, že jsem vylezl, našmodrchal nějaký montáže, udělal dip z esenčáku, nhdc a esence a do toho maglajzu namočil montáž. Ráno jsme na to chytili jediného kapra co přinesl 5. místo v závodě, kde bylo 10 týmů bez ryby. Není podstatný, jestli to bylo díky tomu mixu a montáži, podstatný je to, že jsem neusnul a něco dělal.

                        NF.T.M. - Profil | Po 19.8.2013 18:55:41

                        Kocháč >> Díky, tvé pravidlo závodní kaprařiny si budu pamatovat.

                          NKocháč - Profil | Po 19.8.2013 18:35:47

                          F.T.M. >> Nějaký fotky mám v počítači v práci, hidně toho bude mít Peťa Dobeš. Pokusím se to dát dohromady na nějaké uložiště. Hele chodil jsem kolem vody a moc dobře viděl kdo maká a jednou bude stát na bedně i z průměrnýho místa. A myslím si, že mezi ně patříš. Je to o zkušenostech a není zásadní vyhrát pohár, ale udělat pro to v rámci losu maximum. Lidí jako ty tam bylo tento rok hodně, ale i ti co nahodili a zalezli do stanu. Základní pravidlo závodní kaprařiny zní: spící závodník je mrtvý závodník :-)

                            NTurňa - Profil | Po 19.8.2013 18:22:46

                            Kocháč >> Děláš to dobře Petře, mladí se musí ohýbat dokud jim to jde, ... snad zůstanou na světlé straně!

                              NF.T.M. - Profil | Po 19.8.2013 18:12:00

                              Kocháč - >> Na závodech jsem obdržel info že fotografie pořízené při závodě bude možné získat ke stažení na internetu. Nevíš kdy a kde ????? Dotazuji se proto, že nemám fotografii s "nejtežším" kaprem závodu :-)))) Já měl starosti okolo kapra a táta taky neměl čas fotit.

                                Nslavina - Profil | Po 19.8.2013 17:49:57

                                F.T.M. >> To jsme rádi:-)

                                  NF.T.M. - Profil | Po 19.8.2013 17:48:23

                                  Kocháč >> Táta cestou domů říkal, že takovou partu nadšených borců už dlouho neviděl. Na dalším ročníku v případě, že mě tam poveze s ním můžete určitě počítat.

                                    NF.T.M. - Profil | Po 19.8.2013 17:44:44

                                    fiam >> Díky Milane, těším se na sobotní dolovnou a doufám, že se tam uvidíme :-)))

                                      NF.T.M. - Profil | Po 19.8.2013 17:42:35

                                      Pavao >> To máš pravdu :-)))) Jel jsem tam s tím, že to tam jen okounu a budu sázet až na další ročníky.

                                        NPavao - Profil | Po 19.8.2013 17:19:28

                                        F.T.M. >> tak to je pěkné, tos myslím nečekal ani ve snu, že budeš mít největší rybu závodu!