O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

Nmacek - Profil | Po 26.5.2025 22:29:12

jxr >> jak s tím chytáš?

    Njxr - Profil | Po 26.5.2025 16:14:16

    Husa na tloušťe.

      NAvar - Profil | Ne 25.5.2025 19:02:24

      Pidess >> Není opravdu zač. Hodně zdaru,

        NPidess - Profil | Ne 25.5.2025 18:59:52

        medvěd >> děkuji)

          NPidess - Profil | Ne 25.5.2025 18:58:37

          Avar >> děkuji)

            Nmedvěd - Profil | Ne 25.5.2025 18:32:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Pidess >> můžeš i jednodušeji

              Nmedvěd - Profil | Ne 25.5.2025 18:30:37

              Avar >> jj,jako na strýmra.Klidně fluorcarbon 23

                NAvar - Profil | Ne 25.5.2025 18:30:26

                Pidess >> Hlavně s s tím moc ne...at. Jako příklad, suchý klasický vzor a oškubat jako slepici. Vedený těsně pod hladinou, jak pasivní drift ta taženo.

                  NAvar - Profil | Ne 25.5.2025 18:27:46

                  medvěd >> Jako základ nesekat a nepodcenit nástavec.

                    NAvar - Profil | Ne 25.5.2025 18:26:52

                    razisdas >> Před léty otevřen nový revír - Odrava II. Leden a já na pupy chytal jako o závod. Ryba neřeší, prostě sousto.

                      NPidess - Profil | Ne 25.5.2025 18:12:29

                      Avar >> ale vůbec netuším, jak je uvázat:-)

                        Nmedvěd - Profil | Ne 25.5.2025 18:09:38

                        Avar >> Já na ně chytal rád ve Slovinsku na Sávě.Jsou to neskutečné záběry.Rány jak od mořské ryby

                          Nrazisdas - Profil | Ne 25.5.2025 17:23:57

                          Avar >> Zjistil jsem, ze chrostik funguje vsude. Proste velkej kus co se neda odmitnout 😆

                            NAvar - Profil | Ne 25.5.2025 17:18:11

                            šnitlik >> Děkuji, svého času jsem se jim hodně věnoval. Paradoxně fungují i když se chrosťan nevyskytuje ani v náznacích. 😁

                              Nšnitlik - Profil | Ne 25.5.2025 16:25:16

                              Avar >> Krásné! Pupy mně skrze freestyle baví vázat a za soumraku ještě víc baví chytat. Krásný časový řezy…

                                Njxr - Profil | Ne 25.5.2025 12:37:16

                                Avar >> Umělecké dílo. Škoda házet do vody. Ta chamraď to nedokáže ocenit :-)

                                  NAvar - Profil | Ne 25.5.2025 10:45:46

                                  Pidess >> Děkuji, nápodobně.

                                    NPidess - Profil | Ne 25.5.2025 10:39:33

                                    Avar >> Pecka!)) Hezkou neděli

                                      NAvar - Profil | Ne 25.5.2025 10:29:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Pár kukel. Lov na ně býval zážitek.

                                        Nšnitlik - Profil | Pá 23.5.2025 0:27:41

                                        G.Moolis >> :-))

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess