O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

NG.Moolis - Profil | Čt 22.5.2025 10:08:59

macek >> Mě je divný, že tý mouše rostou křídla z hlavy:-) Ale uvázaná je moc pěkně, krásná.

    NLejboj - Profil | St 21.5.2025 18:21:53

    macek >> Abys nedostal moooc velky kazani od Maci :) :)

      Nmacek - Profil | St 21.5.2025 17:22:05

      Já bych to cdc trochu sestříhal 😜

        Nčolek01 - Profil | St 21.5.2025 13:22:18

        pepa-č >> moc diky

          Npepa-č - Profil | St 21.5.2025 12:04:24

          čolek01 >> pekně pěkná

            Nčolek01 - Profil | St 21.5.2025 10:57:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            ...

              NG.Moolis - Profil | Út 20.5.2025 20:57:46

              jxr >> Kde jsi fotil?

                Njxr - Profil | Út 20.5.2025 20:29:12

                Pan Moolis by nám mohl prozradit o jakou jepičku se jedná. Děkuji ;-)

                  Njxr - Profil | Út 20.5.2025 19:57:58

                  Něco pro potěchu oka...

                    NAvar - Profil | Po 19.5.2025 16:00:01

                    MoveCheek >> Děkuji, moher a barvený králík.

                      NMoveCheek - Profil | Po 19.5.2025 14:55:31

                      Avar >> tak ty jsou parádní. Ty tagy jsou z marabu?

                        NAvar - Profil | Po 19.5.2025 12:22:26

                        Cardinal >> Děkuji, no jak je znám ........😊

                          NCardinal - Profil | Po 19.5.2025 11:17:05

                          Avar - 19.5.2025 9:39:07 : paráda, to sa mi páči. Ryby sa budú predháňať, ktorá skôr uchmatne.

                            NAvar - Profil | Po 19.5.2025 9:39:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Něco málo pro ,,velkohubé."

                              Nvraník - Profil | Po 19.5.2025 0:36:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tímto chci vyjádřit svůj obdiv a vyseknout pochvalu panu Medvědovi. Kdyz jsme před dvěma dny chytli Queena na jeho kraba ještě jsem si mohl myslet ze u tohodle vybíravého hajzla to byla klika. Ale dnes jsem napíchnul Blacka- ze všech těhle smradů toho nejvybíravějšího. A to už náhoda není. Jsi borec Petře…

                                NVýr - Profil | Pá 16.5.2025 12:24:36

                                Marcel >> o tom viem pramálo....lipne som na sucho chytal tak dávno že si to pomaly ani nepamätám.....

                                  NVýr - Profil | Pá 16.5.2025 12:19:18

                                  Pike >> ja myslím že by si mal......nepochybne by zastavovali aj piloti lietadiel, otvárali by svoje kokpity a zvedavo by načúvali pútavému rozprávaniu mamkotatiče

                                    NCardinal - Profil | Pá 16.5.2025 11:38:58

                                    Tak táto pre amura nebude. To si možno vychutnajú iné ryby.

                                      NMarcel - Profil | Pá 16.5.2025 8:26:39

                                      Výr >> no i lipan na sucho je taky trochu loudal... :)

                                        NPike - Profil | Čt 15.5.2025 15:19:17

                                        Výr >> jako amurář mirabelkář bych o zásecích amura mohl vyprávět.

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess