O muškách, umělých

Vážná, nevážná diskuze o umělých muškách. Správné názvosloví , anglické, potažmo české, z čeho a jak je vázat, kdy a proč je používat.
Prosím o vkládaní vlastních fotek , v případě cizích fotek vložit odkaz.
Děkují.
Autor diskuse: Bosanac - Profil , 4.1.2013 muškaření - nástrahy, návnady
Dále moderují: kunnan Profil + medvěd Profil

Pike - Profil | Út 27.5.2025 10:01:57

mdx >> jako minimalistu mne tohle lehce straší😂

    mdx - Profil | Út 27.5.2025 9:43:05

    macek >> Kterej? 😆

      macek - Profil | Út 27.5.2025 9:38:16

      mdx >> pecka!
      Máš pěknej naviják. 😉

        mdx - Profil | Út 27.5.2025 9:37:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        macek >> Jinak dělám tyhle dvě barvy

          mdx - Profil | Út 27.5.2025 9:36:18

          macek >> Díky, tuhle barvu jsem udělal na zkoušku na letošek a vyplatilo se.

            macek - Profil | Út 27.5.2025 9:30:53

            medvěd >> oki, díky. Jak se s tím chytá? Jako mokrou? Nebo splávek-pupa?

              macek - Profil | Út 27.5.2025 9:28:44

              Pike >> se mrkni do kalendáře, ty joudo 😜

                macek - Profil | Út 27.5.2025 9:28:11

                mdx >> to je krásnej strýmrd! 😍👍

                  Pike - Profil | Út 27.5.2025 9:27:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Variace na březnovku. Uvidíme, co na to sudruhovia jalci.

                    mdx - Profil | Út 27.5.2025 9:06:00

                    medvěd >> Počkej až tě začnou bavit flatwingy. To budeš ještě vzpomínat s láskou na kraby 😆

                      medvěd - Profil | Út 27.5.2025 8:38:23

                      Pike >> krabíci mi už jdou..Jen jsou to dost drahé mušky na výrobu

                        Pike - Profil | Út 27.5.2025 8:20:40

                        medvěd >> já teď dovázal 12 březnovek a po zbytek sezony mne čeká jen dovazování ztrát, což je na pohodu.
                        Krabi a krevety jsou zajímavé mušky. Krevety mi relativně šly, ale krab je mimo mne.

                          medvěd - Profil | Út 27.5.2025 8:06:29

                          Pike >> Přesně.Nejsem jako vazač nikde organizován a navíc teď mne baví vázat krabi a krevety

                            Pike - Profil | Út 27.5.2025 7:38:03

                            medvěd >> a když nemáš něco jinýho, tak tam nedáš nic😂

                              medvěd - Profil | Út 27.5.2025 7:36:20

                              jxr >> je to možný..Pokud není jezevec,tak jsem tam dal něco jinýho.Ted dávám jezevce

                                jxr - Profil | Út 27.5.2025 7:31:08

                                medvěd >> Není to spíš bažant?

                                  medvěd - Profil | Út 27.5.2025 7:28:22

                                  macek >> tykadla asi jezevec,vel .8-12

                                    macek - Profil | Út 27.5.2025 6:53:18

                                    medvěd >> ahoj, ty tykadla jsou z páva? Jaká je velikost háčku?

                                      macek - Profil | Út 27.5.2025 6:51:48

                                      jxr >> díky, zkusím 👍

                                        jxr - Profil | Út 27.5.2025 5:47:50

                                        macek >> Klasika suchá, nebo se to dá přitopit a brázdit. Pak to bere i bolen. Případně i úplně zmáchat a nechat volně unášet, jen je problém v klidné vodě poznat záběr. Když je to těsně pod hladinou, je vidět závar.

                                          Červené karty: TI, AllCapone, Hellas, Rookie, Gros, MV, Herodess