- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Casien a noční lov.
Dostal jsem informaci,že od nového roku /2013/ končí noční lov na věhlasném Casiunu.Je to pravda a co na to říkáte?
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 31.12.2012 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Nalda2211 - Profil | Út 1.1.2013 11:35:52
Pvl >> Jj presne tak pavle jeste dodatecne vse nejlepsi do noveho roku
Nhraji - Profil | Út 1.1.2013 11:35:27
Dida >> a proto svět ovládají z ekonomického hlediska nadnárodní korporace, obrovské ekonomické subjekty?
Samozřejmě že mohou velké celky fungovat dobře a efektivně, ale musí mít dobré vedení.
Samozřejmě že mohou velké celky fungovat dobře a efektivně, ale musí mít dobré vedení.
NPoušťák - Profil | Út 1.1.2013 11:34:50
nofish >> co to pořád meleš o dobrém fungování svazu?Ty mě připadáš jak z jinýho světa.Obhajuj si ho v jinejch diskuzích,ale sem to nepatří.Kdyby to mělo fungovat tak jak píšeš a podle zákona,tak už desítky let svaz neexistuje,protože se o vody nestará jak má podle zákona.Stačí mu když skoro celá základna drží hubu a je spokojená s tím,že je všude nárváno statisíce tun kaprů a lidi platěj a držej hubu.Soukromáky jsou kapitola sama o sobě.
Njudas.d - Profil | Út 1.1.2013 11:34:07
Dida >> bohužel nikdy nic nebude fungovat na 100%,lidstvo není tak daleko a hodno aby to tak bylo.
Nfoxxx - Profil | Út 1.1.2013 11:34:06
nofish >> Si myslím,že Rybářský svaz by neměl mít monopol na české revíry.
Je to snad jediné "sdružení" v dnešní době,které takhle ještě funguje...
Je to snad jediné "sdružení" v dnešní době,které takhle ještě funguje...
Nchavez - Profil | Út 1.1.2013 11:32:50
nofish >> Ten tvůj příspěvek Didovi,mi příjde ňákej divnej,takovej komunistickej
Nbart.bm - Profil | Út 1.1.2013 11:31:32
nofish >> u nás je ten problém že český človíček chce zbohatnout za každou cenu a zákony si vykládá podle toho jak se mu to zrovna hodí
NDida - Profil | Út 1.1.2013 11:31:10
nofish >> nemůžu souhlasit, velké celky nikdy nefungovaly a fungovat nebudou, v malých organizacích je budoucnost. Svaz jako takový dobře nefunguje, to ani náhodou - vem si jak to ted u vody vypadá, každej si dělá vlastní pravidla.
Nnofish - Profil | Út 1.1.2013 11:28:15
Poušťák >> Jestli si někdo myslí, že soukromé subjekty se budou starat o naše vody lépe než svaz, tak ať na to rychle zapomene. Asi tak... Jsem realista a vím co se v takovém případě (v 99% případů) děje.
NPvl - Profil | Út 1.1.2013 11:28:07
Dida >> Út 1.1.2013 11:24:01 -- Když si vezmeš --- když to řeknu obrazně -- kde jsou oni a kde my ? Jsme ještě větší prasata než oni !! Protože my už o tom bordelu něco "víme" Narozdíl od lidí těchto národností .
Nnofish - Profil | Út 1.1.2013 11:27:05
bart.bm >> ednoduše řečeno:
1) revír - tam se chytá podle zákona
2) chov ryb s těžbou udicí (jako samozběr jahod) - tam se nedodržuje vůbec nic. A přitom když zakupuješ povolenky CHaP? Není to trošku na halvu? - až se toho chytně jeden úředníček co nevezme obálku za "držhubné" tak mají po prdeli.
1) revír - tam se chytá podle zákona
2) chov ryb s těžbou udicí (jako samozběr jahod) - tam se nedodržuje vůbec nic. A přitom když zakupuješ povolenky CHaP? Není to trošku na halvu? - až se toho chytně jeden úředníček co nevezme obálku za "držhubné" tak mají po prdeli.
Njudas.d - Profil | Út 1.1.2013 11:26:04
bart.bm >> tady nejde o bozovaní ale o to že si všimaj,tady tě člověk pomalu na ulici umře a nikdo nic.Pak se nemůžeme divit jak to tady je.
NErva - Profil | Út 1.1.2013 11:25:25
TOPR - Jj, je to rozežranost a ti co mají prašule si myslí že můžou všechno :-))
Nnofish - Profil | Út 1.1.2013 11:24:32
Dida >> pokud se vody zprivatizují, bude stav ještě horší. Pro ryby a přírodu bude. Pro rybáře lovící megaryby 25 hodin denně, nebude. Nejsem blbý, jeden soukromý revír jsem měl i chvíli na starosti. Neblbni. Jakmile dostane revír do ruky malé sdružení, nebo se stane pímo předmětem podnikání, jde to všecko do pr... daleko víc než u svazu. Svaz jako takový fungje dobře, to jen pár volů si myslí že ne, protože jim nechce vycházet vstříc v jejich požadavcích. Jenom to chce prostě vyměnit pár lidí za někoho kdo chce makat na některých věcech a neustoupí davu, který požaduje "moderní rybolov" na úkor toho aby se naše vody daly dokupy pořádně.
NRadekZa - Profil | Út 1.1.2013 11:24:08
TOPR >> No na celém světě....jezdí tam dost Čechů, hovada jsou všude a bohužel více než těch normálních slušných rybářů :(
NDida - Profil | Út 1.1.2013 11:24:01
alda2211 >> není, jen si vem ty haldy rusáků, rumunů. Jsou to obrovské nájezdy těchto hladových kočovných národů do celé Evropy, jsou naprosto všude od Itálie, po Francii nebo Španělsko, nikdo větší bordel než oni nedělá. No a Čechy? ty hází západ do jednoho pytle k těmto národům.
Čtenáři této diskuse také sledují
NLov z nafukovacího člunu1187
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NSolar titanium swinger1072
NZkušenosti se čluny Kolibri728
NJezero Borek u St. Boleslavi410
NLevná zavážecí loďka1194
NVýběr zavážecí lodičky73
NATTs hlásiče a ATTx příposlech546
NFox - není to předražené?1080
NProdukty firmy Sportcarp179
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...












