- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Casien a noční lov.
Dostal jsem informaci,že od nového roku /2013/ končí noční lov na věhlasném Casiunu.Je to pravda a co na to říkáte?
Autor diskuse: Kaprňák - Profil , 31.12.2012 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NIvoD. - Profil | Út 1.1.2013 14:15:27
kakr >> Kakr sleduji tvé příspĕvky už nĕjakou dobu a musím podoknout že ty jsi EU kokooot na celé čaře.....
NFreefish - Profil | Út 1.1.2013 14:15:07
Michal1 >> Jasně,že vím Hlučín a Benešov,neboli bývalá soukromka(Benešov) a do druhé (Hlučín) se sypali tuny ryb 70plus před závodama.
Nkakr - Profil | Út 1.1.2013 14:11:42
dun - 1.1.2013 13:58:13 >>
Když pouštíš, můžeš lovit imrvére. Jako pan Karel Nikl u nás.
To jsou moderní trendy prosazované EU.
Když pouštíš, můžeš lovit imrvére. Jako pan Karel Nikl u nás.
To jsou moderní trendy prosazované EU.
NMichal1 - Profil | Út 1.1.2013 14:02:55
dun >> když tě chytí chytat v noci seberou ti vercajk dají ti pokutu na kterou budeš potřebovat hypotéku:p a dokud nezaplatis tak ti to nevrátí..
NMichal1 - Profil | Út 1.1.2013 13:48:43
Freefish >> k tomu jak si psal,že na SM nemáme problém s blokováním top fleků,jestli to nebude tím,že na té vodě je top flek každý na který si zrovna sednes,jistě víš o které vodě mluvím:p
NKaprňák - Profil | Út 1.1.2013 13:27:12
Kocháč >> Tak jak píše Venca,brali ji od Anglánů. Lidé hltali články zahraničních časáků o Casienu. Pánové se inspirovali a začali podnikat a chtěli za každou cenu přijít k penězům.
NRadek Fox - Profil | Út 1.1.2013 13:25:06
Kaprňák - >> Vše pramení z toho, že pokud není občan i návštěvník, kteréhokoliv státu na světě dostatečně k poslušnosti donucený, bude vždy a všude bordel. Nejhorší je na tom to, že to pokaždé odnesou ti slušní a normální lidé :-((
V našich zeměpisných šířkách té zkáze navíc napomáhá minimální vymahatelnost práva, a tím se celý bordel zvětšuje a šíří.
Ještě než zakázali noční lov na Cassienu, napsal jsem o výpravě na něm článek, kde jsem na mnohé nešvary upozorňoval, bohužel už bylo pozdě.
Odkaz: http://www.carpfishing.cz/clanky/z-vychodu-na-zapad/
PS: Je to nádherná voda, kterou nikdo kvůli zakázanému rybolovu nonstop nevypustí a ryby z ní neuplavou. O to budou nynější úlovky z této přehrady hodnotnější ;-)
V našich zeměpisných šířkách té zkáze navíc napomáhá minimální vymahatelnost práva, a tím se celý bordel zvětšuje a šíří.
Ještě než zakázali noční lov na Cassienu, napsal jsem o výpravě na něm článek, kde jsem na mnohé nešvary upozorňoval, bohužel už bylo pozdě.
Odkaz: http://www.carpfishing.cz/clanky/z-vychodu-na-zapad/
PS: Je to nádherná voda, kterou nikdo kvůli zakázanému rybolovu nonstop nevypustí a ryby z ní neuplavou. O to budou nynější úlovky z této přehrady hodnotnější ;-)
NTomášV - Profil | Út 1.1.2013 13:17:20
Prezident vyhlásil částečnou amnestii. Prý se bude vztahovat i na chytání přes noc :o)).
NKocháč - Profil | Út 1.1.2013 13:13:59
Kaprňák >> To já nevím kde brali inspiraci. Jen mě zaujala tvoje otázka a přihodil jsem pár reakcí přímo k tématu. Kdyby ty místa neokupovali češi, tak by je okupovali jiní. Vždyť u nás je to stejné ba ještě horší. Vem si třeba Dyji 5 a 7.
Nfoxxx - Profil | Út 1.1.2013 13:13:28
Poušťák >> jj,Colou si člověk postavu dobře "vyformuje",to je fakt:-)
NPoušťák - Profil | Út 1.1.2013 13:11:25
foxxx >>Eé něco na formování postavy a Coca-cola Light tam píšou..o))
NPoušťák - Profil | Út 1.1.2013 13:07:26
foxxx >> se neboj kámo,dodržuju pitnej režim...nealko ale!!!
Nfoxxx - Profil | Út 1.1.2013 13:06:14
Poušťák >> A případnou dehydrataci jsi taky odvrátil na dlouhou dobu?:-))
Čtenáři této diskuse také sledují
NLov z nafukovacího člunu1187
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NSolar titanium swinger1072
NZkušenosti se čluny Kolibri728
NJezero Borek u St. Boleslavi410
NLevná zavážecí loďka1194
NVýběr zavážecí lodičky73
NATTs hlásiče a ATTx příposlech546
NFox - není to předražené?1080
NProdukty firmy Sportcarp179
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
20:54NFanclub značky Shimano 16401
20:44NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
20:35NKrátkodobá kaprařina x 9947
19:12NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












