soukromak nebo svazovka ?

zajimaji mne vase nazory na odlisne podminky lovu , tzn, vyvazka , 24 hod , zdolavani z lode popr.jina skladba obsadky? nebo se spokojite s podminkami na svazovkach a plne vam to vyhovuje tak jak je to nastaveno ?
Autor diskuse: viceroy - Profil , 9.11.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

kde je vam lepe a jakou vodu preferujete ?

A) svazovka CR74%

B) soukromak v CR 18%

C) soukromak CIZINA1%

D) svazovka CIZINA treba Madarsko , Polsko , Francie a nebo jine 7%

Od 9.11.2012 hlasovalo 300 čtenářů.

Drinks - Profil | So 10.11.2012 18:58:49

kakr >> Četl jsi ten článek vůbec? Je to v tom článku napsané že to přiřazuje k pytláctví ? Bože, nikde v tom článku není napsané že to přirovnává k pytláctví ! Jinak v pohodě?

Od čeho jsem se distancoval ? To že ten článek popisuje prodej kaprů do soukromáku? Když to autor viděl , a ten soukromák zná ? Tak přece asi to tam nepíše snad ne ? Bože můj.
Distacovat se od toho můžu jedině v tom že ten článek NENÍ můj.
edit: Co si tady chceš dokázat?

    kakr - Profil | So 10.11.2012 18:52:15

    kohi >>
    Jak víš ,že se jednalo o převážení ryb do soukromého revíru? Já to z fotek nepoznám, Ty ano??

    Kolega kterému jsem to napsal dal link na web nějakého carptýmu ,který vše popsal jako pytláctví a pak se od toho distancoval.

      tuzemak - Profil | So 10.11.2012 18:10:36

      fotojakes >> šak trotlíka pozná každý...

        fotojakes - Profil | So 10.11.2012 18:10:04

        tuzemak >> ale je to on:-)

          tuzemak - Profil | So 10.11.2012 18:09:42

          Carpskills >> chovej se Daeve slušně ju!!!!!!!

            Zblade - Profil | So 10.11.2012 18:01:58

            tuzemak >> sorry to bylo pro huky

              Zblade - Profil | So 10.11.2012 18:01:10

              tuzemak >> dvakrát jsem se nechal ukecat na soukromák,zrovna jsem koupil hevinu feeder,tak řikám proč ne,alespon jí testnu a vedle nás přišel tatka se synem zrovinka,kyž jsme platili povolenku a tatka se ptá mejitele jestli si může pujčit vercajk,prý proč ne a jestli na lehko nebo na těžko,tatka na těžko,majitel přinesl prut a tatka a kde je splávek :D atd. Když se konečně domluvili jak budu chytat začal tatulda se synkem lovit a to bys koukal kolik natahal na teleskop 15 let starý a foukačku kaprů přes 7 kilo :)

                tuzemak - Profil | So 10.11.2012 17:50:15

                nofish >> pravdu se tu nedozvíme,za chvílu změní zase nick....

                  nofish - Profil | So 10.11.2012 17:48:06

                  tuzemak >> kdyby změnil IP, tak by to nebylo prokazatelné, ale kdyby byl z té samé IP, tak se alespoň oficiálně zasmějem :-) Jenže nám to necheš nikdo potvrdit :-(
                  Jeho spolužák to klidně může být. Tipoval bych to na nějaký ústav pro lháře a magory a tam budou všichni plus mínus nastejno...

                    tuzemak - Profil | So 10.11.2012 17:45:38

                    nofish - 10.11.2012 17:34:53 no a vidíš,trotlík si změní nick či IP adresu a nakonec řekne, že je jeho spolužák:o)))

                      kritik - Profil | So 10.11.2012 17:39:34

                      b.gun >> Pěkný chlape, krásně jsi ho odkopal :-))

                        Huky - Profil | So 10.11.2012 17:39:24

                        Achmed >> To tu nebudu porovnávat... Každopádně hluk, bordel ani ohniště,nemá na rybách co dělat...

                          nofish - Profil | So 10.11.2012 17:34:53

                          tuzemak >> no třeba má alespoň náznak myšlení. Kdyby neměl, tak by si namočil do úst, při pocitu žízně. Ne? :-)
                          Ale tak.... každý server má mít svého trolíka, jinak to není ono... Málo inteligence, málo argumentů, moc keců.... to by sedělo :-) Škoda že nesmí do kaprařiny Malamut, ten by měl radost, jestli je to fakt to individuum, poročilejší forma člověka, humus sappiens sappiens :-)

                            tuzemak - Profil | So 10.11.2012 17:30:59

                            nofish >> jaký jeho myšlení myslíš,prázdná hlava myslí????

                              tuzemak - Profil | So 10.11.2012 17:30:01

                              Carpskills >> ono tě každý totiž pozná podle slova :zmrdi,seš Dav,admini by ti měli dát redku a byl by klid!!!!!

                                tuzemak - Profil | So 10.11.2012 17:28:38

                                kohi >> pokud chytneš rybu dle RŘ tak si sní můžeš naložit podle libosti,prodat či sežrat,kolega upozornil na co??že ti převozci porušili RŘ??

                                  Carpskills - Profil | So 10.11.2012 17:28:13

                                  tuzemak >> No, ja s nim chodim do třidy a jezdim na vypravy, tak jsem se trochu nakazil......:)

                                    nofish - Profil | So 10.11.2012 17:28:01

                                    tuzemak >> ježišmarjá, ať sem vleze někdo z adminů a podle ip hned ví, jestli je to ten pitomec. Pochybuju, že někdo s jeho myšlením a neinteligencí, by dokázal měnit IP adresu.

                                      Achmed - Profil | So 10.11.2012 17:27:02

                                      Huky >> Co je teda podle tebe lepší.Banda u vody která dělá hluk,má gril, staví stany a po jejich odjezdu tam nic není protože si moc dobře uvědomujou že jsou nechtění u vody,nebo drn na kole po kterým zůstane ohniště mezi prutama a petky od levnýho piva v roští.Je jasný že o něm skoro nikdo neví a binec se svede na přespolní.Další důvod nasázet zákazy vjezdu a jiné sankce.K vodě jezdím s manželkou nebo se synem a mám taky rád u vody klid.

                                        retrívr - Profil | So 10.11.2012 17:25:40

                                        viceroy - >> Myslím, že se srovnává nesrovnatelné.Je to věc představ, přání a nevím čeho všeho dohromady.Já svazovku nemám osobně zapotřebí, nikomu ale nic nevnucuji. Nic víc, nic míň.

                                          Červené karty: Mrknato, Carpskills