- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nové ATS hačky od Carp ´R´ Us
Jak vam vyhovuji tyto nové hačky?Mam je vyzkoušet nebo si vesele nakoupit ty předchozi, co jsou za poloviční cenu ve vyprodeji?...:)))Prostě napište, jestli je lepši ta předchozi verze hačku, nebo ta nova(ATS).Autor diskuse: Carpskills - Profil , 7.11.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NLeoSNB - Profil | Čt 8.11.2012 19:58:59
Přemet:-) >> Crankedy nevlastním, ale koukal jsem na ně a vypadají dobře. Asi je taky zkusím a uvidím. Nejlepší je prostě, když si to sám člověk vyzkouší a posoudí podle sobě :)
Nkremilek1 - Profil | Čt 8.11.2012 19:58:19
Carpskills >> mam od Carp ´R´ Use ale ty pouzivam jen pri zvlastnich prilezitostech :-), ne, jsou zbytecne drahy...ted kupuju od soulu a daji se sehnat za 140,- 20 ks
NCarpskills - Profil | Čt 8.11.2012 19:47:13
kremilek1 >> JJ, zasekavaci mašina.......:)))Crankedy davam jen s červem, ale jen tam, kde se moc netrha a potřebuji 100% jistotu.Použivam je jen na piskovnach, nehodlam takovy drahy montaže nechat v pařezech a jinych vazkach.
NPřemet:-) - Profil | Čt 8.11.2012 19:46:01
Hadrák >> jak psal kremilek, nechaji se sehnat i levnejsi varianty cerviku, nakonec se necha pouzit i klasicka smrstovacka a opravdu, je to pak zasekavaci masina :-))
NSargi - Profil | Čt 8.11.2012 19:38:25
Hadrák >> Kvůli rotaci. Zkus s Mouthem a bez Moutha :-)) Poznáš rozdíl ihned.
Nkremilek1 - Profil | Čt 8.11.2012 19:35:16
Carpskills >> to mas sice pravdu, ale cervik muzes koupit i treba levnejsi, nemusis mit primo od nich a uprimne tenhle hacek s cervikem je uplna zasekavaci masina...
NCarpskills - Profil | Čt 8.11.2012 19:30:40
kremilek1 >> Ja je pouzivam jen malokdy.Vadi mi u těch Crankedu, že se na ně musi davat ten červík.Použivam Gladiarory a Centuriony s klasickou smrštovačkou.
NEl Duffus - Profil | Čt 8.11.2012 19:25:17
Používám zahnutce několik let nejdříve šestky a potom výlučně osmičky. Když jsem objednával novou várku rozhodnul jsem se, že vyzkouším ATS, ač jsem byl informován, že jsou trochu větší. První dojem byl dost hroznej, fakt mi ta osma přijde oproti původní velká a hlavně drát je tlustej. Po 3 nočkách na Labi musim potvrdit, že se nové ATS výrazně pomaleji tupí než původní zahnutec a kapr ve spodnim pysku se na to zaseknout dá, ačkoi mi to ke 14ce kouli prostě přijde velké - můj pocit. Ostrost - kámošům se zdaj ATS méně ostrý než původní, já na rovinu říkám, že jsem si starej zabodnul do dlaně x krát a výraznější rozdíl v tom nevidim, což je ale možná tim, že ostrost neřešim tak extra důkladně jako někdo jinej. No koupil jsem si 5 balíků novejch a ještě 5 starejch :-)
NSargi - Profil | Čt 8.11.2012 19:21:52
Tomajo >> Celou sezonu ne. Ale byl jsem s ním na 6 denní výpravě. Takže vím. Neboj :-)) a přece jen celou sezonu ani nejsou ATS v prodeji.
NCarpskills - Profil | Čt 8.11.2012 19:13:31
kremilek1 >> http://www.nikl.cz/ Crankedy ma za polovični cenu jen ve velikosti č. 6. http://www.nikl.cz/p467-cranked-hook.php
NMARTIN K. - Profil | Čt 8.11.2012 19:06:25
Prvni CRU jsem si koupil u Zabranskych nekdy v roce 2004-5 za neuveritelnych 230Kc za balicek ale hacky co se tyce ostrosti a pevnosti super. To je deeloval Stano Sladek. Pak se blbe shanely tak sem pesedlal koupil je zase nekdy 2009 a opet gut a to presne 2 sezony. Pak sem narazil na takove mrdky ze sem se zarekl ze uz nikdy vic. Hacky z ruznych baleni se ohybali jak nic u kapru kolem 60cm tupily nektere uz tupe byly proste hruza. Tento rok na podzim kolega vzal na zkousku ty nove ATS konketne Off sety a Continentaly a musim rict ze jsem byl mile prekvapeny. Ja osobne jsem je nechytal ale on ano a i pri 3 rybe po sobe ostrost a hlavne pevnost byla velmi dobra. Pristi rok jim dam sanci a jen doufam ze to nedopadne jako ty predchozi kdy po uspesnych seriich bude zaplaveny trh totalnima s.rackama.
Nkremilek1 - Profil | Čt 8.11.2012 19:04:45
a kdes je videl za polovicni cenu? klidne bych bral ty stary, koupil jsem novy cranked hooky a myslim, ze v nich neni rozdil...samozrejme dle meho nazoru...
NPřemet:-) - Profil | Čt 8.11.2012 18:58:36
LeoSNB >> jak jsem psal, bracha si ty Centuriony chvalil... Jen u tech crankedu bych uvital navrat zpet k te puvodni velikosti. Nicemu nebranila, ba prave naopak. Kazdy hacek sedel, tak jak mel a hlavne se vubec nevyrezaval... Treba dam novemu crankedu jeste vice prostoru a oblibim si ho take, ale zatim rad dochytam stare zasoby... :-)
NTomajo - Profil | Čt 8.11.2012 18:58:28
Sargi >> ty jsi byl svědkem toho jak Leo vytáhl 5 kaprů? To jsi s ním letos jezdil celou sezónu? :-)))
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NLexikon boilies komponentů901
NZkušenosti se čluny Kolibri728
NKrátkodobá kaprařina x9912
NKteré Shimano Big Baitrunner LC - staré nebo nové????620
NKarbonová kobra - dlouhé vzdálenosti575
NFanclub značky Shimano16387
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NPENN TIDAL XT Long Cast - Naviják120
NKorda Developments a vše co k této značce patří1693
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
15:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 530
14:38NKrátkodobá kaprařina x 9912
13:45NHarrison - vše o této značce 3722
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06NLabe fishing store 14
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...















