- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Digitálny signalizátor CARPERIA Flashrunner
Má niekto skúsenosti s týmto signalizátorom ? Ak ano tak by ste mi popísat ake či dobre alebo zle + nejaký popis ktomu výhody nevýhody ... Chcel bi som si tento signalizátor zadovážit vzhladom na jeho cenu a funkcie nakolko je tento signalizátor v nižšej cenovej ponuke a má mnoho funkcíí čo maju všetky drahé signalizátory .
Autor diskuse: darkw00d3r - Profil , 31.10.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
1x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
nofish - Profil | St 31.10.2012 17:53:47
Freefish >> se poptej jak je to s uplatněním záruky a je to :-)
Tohel je nějaký člověk co to bere přímo z fabriky v číně nebo co. I ty signalizátory za těch 150 nejsou hrozné. Jsem je viděl naživo a za ty prachy to jde. Žádný totální aušus to není.
Proto jsem sem ten odkaz dal, ty ceny jsou fajn. Jestli to někdo "riskne" , nebo může nakoupit osobně aby věděl komu dát do čumáku když se to rozsype....
Tohel je nějaký člověk co to bere přímo z fabriky v číně nebo co. I ty signalizátory za těch 150 nejsou hrozné. Jsem je viděl naživo a za ty prachy to jde. Žádný totální aušus to není.
Proto jsem sem ten odkaz dal, ty ceny jsou fajn. Jestli to někdo "riskne" , nebo může nakoupit osobně aby věděl komu dát do čumáku když se to rozsype....
nofish - Profil | St 31.10.2012 17:13:46
darkw00d3r - >> tady máš nějakého "dovozce" se poptej i jeho :-)
http://www.signalizatory.cz/www-signalizatory-cz/eshop/2-1-Sety-signalizatoru
http://www.signalizatory.cz/www-signalizatory-cz/eshop/2-1-Sety-signalizatoru
Shawt - Profil | St 31.10.2012 16:36:53
Navy58 >> presne tak,jak pises a nebo uplne beze jmena :)
http://www.ebay.co.uk/itm/Wireless-Fishing-Bite-Alarm-Set-of-4-Dropback-More-/220765767225?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item3366aa4639
http://www.ebay.co.uk/itm/Wireless-Fishing-Bite-Alarm-Set-of-4-Dropback-More-/220765767225?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item3366aa4639
Shawt - Profil | St 31.10.2012 16:33:56
darkw00d3r - >> Nekdo na nich ma napsane Vimarco,nekdo vubec nic,proste no name China jako ja :) Jsem za ty prasule spokojeny,funkcni,baterka taky neco malo vydrzi..neudelas chybu..ale jen tak zbehle koukam na tu cenu,tak toj e psychooo ja je mam za polovinu toho co je prodavaj na SK webu :)
darkw00d3r - Profil | St 31.10.2012 16:08:12
no diky za informacie ja si ich teda objednám podla mna je to vela muziky za málo penazí :D
Navy58 - Profil | St 31.10.2012 13:20:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ahoj... koupil sem tento signalizátor letos v létě a musim říct, že zatim sem spokojenej....jak říká Kajooo jeho funkce a vubec celkove zpracovani je za nizkou porizovaci cenu fakt bomba, takze bych do nej sel klidne znova ...este dodam ze podle výrobce by měl být vodotěsný....a ty moje zažili už nejednu divočinu (přez kroupy, slejváky až po sníh) a vypadá to, že vodotěsnej opravdu bude.....akorát čeho sem si všiml je to, že úplně stejný hlásič nabízí asi 5 jiných výrobců pokaždé pod jiným názvem ...takže je pravděpodobně seká nějaká fabrika v Číně a firmy jako DOC fishing, CARPERIA a další si na ně jenom nalepí svojí nálepku.....
Kajooo - Profil | St 31.10.2012 8:32:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nazdar,
ja som si ho zakupil bez priposluchu. Hned ako som ho zapojil odisiel mi konektor na svietiaci swinger. Nejak som to nereklamoval, doma som to rozobral a mikropajkou opravil. Teraz to slape perfektne!
Co sa tyka samotneho pipaka, je super. Ma slusne funkcie. Jeho spracovanie je za tu cenu az nadstandardne.
+ uplne vypnutie zvukov
+ vypnutie svietenie
+ iny signal pri padaku a jazde
+ pogumovany povrch
+ 9V baterie
- slabo pripajkovany vstup na svietiaci swinger (u mna na 1kuse)
:)
ja som si ho zakupil bez priposluchu. Hned ako som ho zapojil odisiel mi konektor na svietiaci swinger. Nejak som to nereklamoval, doma som to rozobral a mikropajkou opravil. Teraz to slape perfektne!
Co sa tyka samotneho pipaka, je super. Ma slusne funkcie. Jeho spracovanie je za tu cenu az nadstandardne.
+ uplne vypnutie zvukov
+ vypnutie svietenie
+ iny signal pri padaku a jazde
+ pogumovany povrch
+ 9V baterie
- slabo pripajkovany vstup na svietiaci swinger (u mna na 1kuse)
:)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
6:05Krátkodobá kaprařina x 9970
ČtLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...










