Nové Shimano Big Baitrunner CI4 XT-A LC

Vlastníte nové Shimano Big Baitrunner CI4 XT-A LC? Zajímalo by mě srovnání - Shimano Big Baitrunner CI4 XT-A LC × Shimano Baitrunner XT-A LC.
Autor diskuse: Tomčaaa - Profil , 24.10.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NLuger46 - Profil | Út 10.2.2015 21:18:40

honzina >> ještě ne, prodal sem ty klasický a Tribaly. Ted ještě tyto a mám skoro na Magnézka .)) Ikdyž s těmito CI4 se budu loučit težce, ale víš jak máš něco v hlavě tak to musíš mít :))

    Nhonzina - Profil | Út 10.2.2015 20:59:03

    Luger46 >> tak už si je prodal?

      NLuger46 - Profil | Út 10.2.2015 19:02:24

      hoši vy máte větší přehled než babky na lavce na návsi :))

        NTavris29 - Profil | Út 10.2.2015 18:56:18

        Dida >> Hmm, budeme čekat spolu :o))

          NDida - Profil | Út 10.2.2015 18:40:10

          Luger46 >> já ještě počkám až budeš prodávat ty magnézka:-))

            Nviceroy - Profil | Út 10.2.2015 17:23:16

            Luger46 >> kuwa SHIMANOFIL a nedavno jsi chvalil PENNY ........!!!! :-)

              Nsmike - Profil | Út 10.2.2015 12:50:21

              Luger46 >> myslim, ze timhle inzeratem jsi trumfnul i Dannyho z konkurencniho webu:-)

                NMartian - Profil | Út 10.2.2015 12:43:33

                Luger46 >> kua mit na to volny love, hned to beru :-))))

                  NLuger46 - Profil | Út 10.2.2015 12:39:29

                  smike >> bude tam Technium magnézko :)) sem shimanofil :))

                    Nsmike - Profil | Út 10.2.2015 12:26:21

                    Luger46 >> myslis, ze by k tem acurrixum nepasovala vice daiwa?:-)

                      NLuger46 - Profil | Po 9.2.2015 22:50:25

                      Ahoj chlapi mám v bazaru Big Baitruner CI4 jednou u vody kupované ted v lednu, zbláznil sem se a kupuji magnézka. Tak kdyby někdo chtěl tak SZ

                        NKajooo - Profil | Po 9.2.2015 22:43:55

                        SlavnýLovecPampalini >> kde su stare su aj nove :)
                        Ja chcem BIG BAITRUNNER XT-A LC

                          NKajooo - Profil | Po 9.2.2015 22:43:26

                          Biker >> Ty brdo jake ceny dal :). Doprava 8.99€.

                            NSlavnýLovecPampalini - Profil | Po 9.2.2015 22:43:20

                            Kajooo >> on myslel stare BB LC, podivej na datum (18.2.2013) dneska už je dávno nemaj

                              NKuban - Profil | Po 9.2.2015 22:40:57

                              Kajooo >> jo,v poho..objednávka,platba i doručení se stihlo během jednoho pracovního týdne.

                                NBiker - Profil | Po 9.2.2015 22:37:10

                                Kajooo >> Z Nordfishing bez problemu

                                  NKajooo - Profil | Po 9.2.2015 22:24:01

                                  flekos >> Nazdar. Prosim ta ktory obchod si myslel "Nordfishing". V CZ a SK stoji Shimano Big Baitrunner XT-A LC stale okolo 200€.

                                  www.nordfishing77.at/ ???

                                  Uz tam niekto nakupoval, su v pohode?
                                  Vdaka.


                                    Nflekos - Profil | Po 18.2.2013 22:18:27

                                    pjarmil >> Neni zač...:-))

                                      Npjarmil - Profil | Po 18.2.2013 22:11:29

                                      flekos >> a to je dobra cena.. diky za tip..

                                        Nflekos - Profil | Po 18.2.2013 22:09:03

                                        pjarmil >> Vem si je z nordfishingu - má ještě 20ks za 138€ kus. Poštovné 9€.