3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 5.12.2012 16:21:53

Písek >> mušák vidím jeden....

    NMates PB - Profil | St 5.12.2012 16:20:26

    Písek >> To je nadělení :-)))

      NPísek - Profil | St 5.12.2012 16:19:13

      slíbená otýpka (i s pepřovkou),nalezená dnes v jedné stodole

        Nmedvěd - Profil | St 5.12.2012 14:25:23

        ti nymfaři to tady nemají lehké

          NMates PB - Profil | St 5.12.2012 13:38:43

          jehla >> Nebuď na mě drzej, já se zeptal slušně, navíc už to vím, bo jsou dobří slušní lidé, co mi to vysvětlili.

            Njehla - Profil | St 5.12.2012 13:34:58

            Mates PB >> na ty se taky chytalo v pravěku, na nymfu se nehodí, spi dál...:-)))

              NMates PB - Profil | St 5.12.2012 13:03:50

              Co to je pepřovka?

                NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 5.12.2012 12:24:02

                šeptal >> to neni přesný. Udělat si špičku v konopí.

                  NPísek - Profil | St 5.12.2012 12:12:56

                  pánové,odpoledne si jedu pro "otýpku" starých štípáků a pepřovek, fotku sem později pošlu
                  j

                  začíná tady "bambusmánie", jak koukám.

                    Nšeptal - Profil | St 5.12.2012 12:10:02

                    Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 5.12.2012 12:08:06 >> Myslíš jako udělat si špičku z konopí?

                      NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | St 5.12.2012 12:08:06

                      LSD >> chlastat se zásadně nedoporučuje, páč porucha koordinace povede zákonitě k tomu, že můžeš díly špičky hoblovat donekonečna, protože ve finále budeš lámat víc než je zdrávo.

                      BTW, osobně si myslím že k trávě se hodí jedině tráva.

                        Nimagicien - Profil | St 5.12.2012 11:49:11

                        @Dědek >> ale dopadlo to dobře, ne?

                          NPísek - Profil | St 5.12.2012 8:24:43

                          Scad >> letos jsem měl málo času na debatování,za rok si to tedy vynahradíme :-))
                          jako čumil budu mít dost času na vše.:-)))

                            Nmedvěd - Profil | St 5.12.2012 7:16:58

                            imagicien >> oni kluci ví,že na konci mělo být pár smajlíků

                              N@Dědek - Profil | St 5.12.2012 0:27:46

                              imagicien >> jo, teď už vím o čem mluvíš :-))))

                                NPláča - Profil | Út 4.12.2012 23:23:02

                                Písek >> Ano, ale jen tak že fotku uložíš na jiném serveru a vložíš tam odkaz

                                  NPísek - Profil | Út 4.12.2012 22:59:13

                                  Pláča >> dají se nějak vkládat fotky do Fóra na MKKV ? Nějak jsem nenašel cestu
                                  Ano - ne , to mě stačí

                                    Nimagicien - Profil | Út 4.12.2012 22:57:40

                                    medvěd >> hoši, hoši, nemusíte to přehánět ... na začátek něco realistického, je tam dost jiných záderhelů, ne jen ta délka. když chceš dlouhý prut, tak ho musíš odlehčit, a to už je vysoká technická. na začátek se staví dvoudílný prut, 7 - 8 stop, na šňůru přibližně 3 - 5 – ovšem to záleží, jak přesně a dobře hobluješ.
                                    dlouhý pruty nebo dvouručáky si musíte nechat na kurzy pro experty!!!

                                      NPláča - Profil | Út 4.12.2012 22:44:06

                                      ZN >> bambus se sice krásně vyjímá na zdi, ale dle mého názoru mu to více sluší u vody, až to vyzkošíte uvidíte :-))

                                        NPísek - Profil | Út 4.12.2012 22:19:04

                                        čekal od toho snad někdo něco víc ?

                                        N ZN - Ÿ Út 4.12.2012 22:10:51
                                        Líbí: 0 Nelíbí: 0medvěd >>
                                        já ne. Budu stavět krátký, na který bych chtěl chytat jen vyjiměčně, který bude převážně na zdi v pracovně. Hlavní důvod je, že si chci postavit vlastníma rukama prut, ze kterého budu mít radost jako takovou, kterým se budu chlubit sám před sebou.

                                        přesně tak to snad většina cítila.přesně takto !
                                        nepotřebuješ ho,ale chceš , to je ono