3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

NŠáďa 30,27 - Profil | Út 4.12.2012 22:13:49

medvěd >> Mám to taky podobně..prostě si postavit vlastní unikátní prut....chytat na něj minimálně..spíš jako výstavní kousek, který udělá radost...pokud se mi tedy povede :-))

    NŠáďa 30,27 - Profil | Út 4.12.2012 22:12:11

    medvěd >> Já taky ne...chci něco co má vraník nebo baron... čtverku...na sucho

      Nmedvěd - Profil | Út 4.12.2012 22:12:00

      ZN >> ano to chápu.Se stejným úmyslem bych do toho šel i já

        NZN - Profil | Út 4.12.2012 22:10:51

        medvěd >>
        já ne. Budu stavět krátký, na který bych chtěl chytat jen vyjiměčně, který bude převážně na zdi v pracovně. Hlavní důvod je, že si chci postavit vlastníma rukama prut, ze kterého budu mít radost jako takovou, kterým se budu chlubit sám před sebou.

          Nmedvěd - Profil | Út 4.12.2012 22:02:24

          ZN +Šáďa>> budete stavět třimetrový ?

            NŠáďa 30,27 - Profil | Út 4.12.2012 21:42:01

            ZN >> Já už poslal....i doma nadhodil a bylo schváleno :-)))

              NPláča - Profil | Út 4.12.2012 21:07:37

              ZN >> stačí mi napsat na maila placa.kv@seznam.cz a pak budeme zbytek domlouvat tam ;-)

                NPláča - Profil | Út 4.12.2012 21:04:01

                @Dědek >> děkuji moc pěkné :-)

                  NPláča - Profil | Út 4.12.2012 21:03:24

                  Písek >> OK

                    N@Dědek - Profil | Út 4.12.2012 21:01:18

                    ZN >> ty se s tím teda nepáráš :-) Přihlášku posílat nemusíš, stačí poslat peníze :-))))

                      NZN - Profil | Út 4.12.2012 20:27:21

                      Pláča >>
                      jak a kde mám poslat přihlášku ?

                        NZN - Profil | Út 4.12.2012 20:26:19

                        vraník >>
                        asi tak

                          Nvraník - Profil | Út 4.12.2012 20:19:34

                          ZN >>

                          ono se o tom hned jinak přemýšlí, když si ho můžeš prohlédnout in natura.....

                            NPísek - Profil | Út 4.12.2012 20:16:53

                            @Dědek >> SZ jsem četl,pozdrav také vyřídil a co jsi sepsal si ihned přečtu :-)))
                            s tím brněnským vázáním se nebudu cukat :-)))

                              NPísek - Profil | Út 4.12.2012 20:05:30

                              jarohardy >> no vidíš,máš ho za sebou !
                              myslím @Dědka :-))))

                              nemáš tam vhodný futrál na prut,jako inspiraci ?
                              máš SZ,tam je snad vše

                                Njarohardy - Profil | Út 4.12.2012 19:46:40

                                Fly fishing Rousek ČSR

                                  N@Dědek - Profil | Út 4.12.2012 19:33:18

                                  Pláča >> odesláno podle slibu :-)

                                    NPísek - Profil | Út 4.12.2012 19:02:54

                                    Pláča >> vysvětlím Ti to v SZ,tady už raději psát pokud možno nic nebudu

                                      NPláča - Profil | Út 4.12.2012 18:46:43

                                      Písek >> Děkuji, myslím že je to dobré i bez detailů a hlavně ty se nedají popsat, ale musí se zažít :-))

                                        NPísek - Profil | Út 4.12.2012 17:55:54

                                        imagicien >> jen malá připomínka,
                                        není špekáček,jako špekáček ani u nás.....z Globusu je bezkonkurenční.
                                        Snad se dá dobrý vybrat i v menších řeznictvích,ale za Globusbuřt dám za těch víc než 10 let,co topím ty "dělníky" do sklenic ruku do ohně !

                                        Ohni prut !!! Písek