3.Česká škola stavby štípaných prutů

Jiz po treti se kona skola pres vyrobu stipanych prutu.
Jeste je sance se prihlasit na akci.
Vice zde: http://www.mkkv.org/clanky.php?id=103&s=0&ps=4

Absolvoval jsem prvni rocnik, a mohu dosvedcit, ze pod skvelym vedenim kluku ze Svycarska si absolutne kazdy domu odnesl paradni proutek.
Autor diskuse: Baron 007 MC - Profil , 19.9.2012 muškaření - domací dílna

Je znamo, ze muskari co vlastni stipaky maji obecne mnohonasobne vetsi sex appeal a stavaji se pro zeny neodolatelne. Jak to je?

A) Tyto lide uz davno timto sex appealem disponovali a prirozene jejich cesta vedla tomu, ze si muskarsky prut ze stipanho bambusu poridili.24%

B) Tentio sex appeal prave ziskali tim, ze si poridili muskarsky prut ze stipaneho bambusu.11%

C) Nevim co je to sex appeal.65%

Od 19.9.2012 hlasovalo 72 čtenářů.

Vlastec - Profil | St 5.12.2012 22:21:04

Písek >> Já vám s tím bambusem nevím . No Já si vlstnoruční práce užívám až dost tak si raději nechám udělat nějakou modernu :-)

    Baron 007 MC - Profil | St 5.12.2012 22:20:46

    Ja tam nechal taky kupu penez a odvez si jen okno a opici.
    Je videt, ze sex appeal neco stoji.

      Písek - Profil | St 5.12.2012 22:18:39

      @Dědek >>

      vezmi si ty dva nejmenované kuřáky zakřivených cigár, (máš je na fotce), těm by dvacka na prut nestačila :-))
      tím nechci vůůbec,ale vůůbec vy dva hoši nic naznačit :-)))
      Jirko,my dva nehulíme a jsme odporní abstinenti,to se nám to hoblovalo :-))))

        @Dědek - Profil | St 5.12.2012 22:05:10

        Písek >> jj

          Písek - Profil | St 5.12.2012 21:55:22

          Vlastec >> oficiálně
          kdo glgal závodně,měl by tu cenu navýšit
          bylo v tom ještě ubytování, stravování jako v PS (Poslanecké sněmovně) a náklady na komponenty + instruktory. Zážitek ale nezaplatíš,to si musíš "odhoblovat" ...a máš ho na celý život

            Vlastec - Profil | St 5.12.2012 21:51:33

            Písek >> Ten bamboo přišel na 16 500 ?

              Písek - Profil | St 5.12.2012 21:24:56

              @Dědek >> fakt,spálila se žárovka :-))))) no měl tedy něco navařeného a napečeného,ale nějaký rok by ještě sloužil,Kdybych pro něj měl místo v boudě,tak by tam v rohu stál,a bylo by tam barvící centrum ,

              ona si tak Renata srovnává ten bambusák,To jsem zvědavý,co budeme ještě doma potřebovat, aby to vytáhla na 16.500 Kč ? a budeme fiftyfifty :-)))

                @Dědek - Profil | St 5.12.2012 21:19:21

                Písek >> dotaz na PU lepidlo odeslán, ale výsledek zatím nemám. Kamoš je asi na cestách. Okolnosti prodeje auta znám, ale sporák, sporák mi musíš vylíčit :-)))

                  Písek - Profil | St 5.12.2012 21:16:28

                  @Dědek >> žádná hláška,to je realita !!
                  znáš ten příběh,proč jsem prodal zánovní auto (80.000 km) a koupil nové,Když tak raději soukromě,
                  není důvod,aby je smál celý MRK,ale je to obdoba sporáku.Prodal jsem ho mladé paní v Rozdrjovicích a ta mě z dálky zdraví :-))))
                  manželka se u kadeřnice zmínila o prodeji a během 10ti minut bylo vše na křeslech pod fénem dohodnuté.

                    @Dědek - Profil | St 5.12.2012 21:10:08

                    Písek >> tak mu to pořádně prolez a kdyby jsi něco nechtěl tak víš, kam se obrátit :-) A s tou žárovkou je to teda fakt dobrá hláška :-))))

                      Písek - Profil | St 5.12.2012 18:47:50

                      šeptal >> také jsem to oddaloval jak to šlo,no vysvětlovat veřejně proč jsem podlehl
                      a jel koupit sporák by nebylo důstojné :D))))).......ne,proto co myslíš to nebylo.

                        šeptal - Profil | St 5.12.2012 18:43:28

                        Písek >> Teď už se mi nechce. Nechám to na zítra. :-)

                          Písek - Profil | St 5.12.2012 18:41:13

                          šeptal >> jasně,na co chlape ještě čekáš ?? :-))))

                            šeptal - Profil | St 5.12.2012 18:39:52

                            Písek >> Mně prdla žárovka na schodišti. Mám postavit nový barák? :-)

                              Písek - Profil | St 5.12.2012 18:28:43

                              @Dědek >> ještě jsem to detailně neprohlížel, měl jsem práci v kuchyni.zítra dojede šalinář a bude mě měnit el. sporák. V troubě klekla žárovka,tak jsem koupil nový sporák:DDDDD
                              Teď mám padla, ale nebudu to tahat zase domů.Padal z toho bordel a furt uklízet se mě nechce. Zítra budu chytřejší. Rýsuje se tam ale krátký vláčák, snad i ten mušák se dá zachránit.Další je otázkou , hlavně se budu muset u toho pytláka pořádně rozhlédnout,dnes s ním nebyla kloudná řeč, měl dost pod kůží :-)))))

                                @Dědek - Profil | St 5.12.2012 16:57:54

                                Písek >> nešla by z něčeho udělat generálka ?

                                  @Dědek - Profil | St 5.12.2012 16:56:26

                                  imagicien >> dopadlo to výborně, lépe než jsem očekával. Rozhodně to stálo za trochu námahy :-) Jsem spokojenej !!!! (z mého pohledu, ty a Phillip se na to díváte už jinak)

                                    Písek - Profil | St 5.12.2012 16:33:58

                                    Mates PB >> Martine, kroužil,kroužil a dosedl ,, díky ,je to kvalita a pro mě celkem málo dostupná

                                      Písek - Profil | St 5.12.2012 16:31:33

                                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 5.12.2012 16:21:53 >> budu tu stodolu muset lépe prohledat,snad tam bude ještě nějaké kolečko ,čí Vrhač Hudson ?

                                      šel jsem pro kůže na dubing a ejhle !!

                                        Písek - Profil | St 5.12.2012 16:29:12

                                        Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 - 5.12.2012 16:21:53 >> a to je málo ? :-))))
                                        já to zítra očistím a dám nějak ty díly dohromady,dnes musím vyřídit jiné věci.