- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Poruchy aut na cestách?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
12x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
Mihajl - Profil | Čt 7.3.2013 7:44:25
pohodak - Profil | St 6.3.2013 16:18:03
co sa blata tyka tak to sme v nasej parte experti v CHKO sme isli na jedno mrtve rameno 1 mlaka ok 2 ok ale v tretej sme to len len ze vytlacili tak pred nasledujucou velkou mlakou to kamos trochu rozfofroval[co nemal robit] vpalil to priamo do nej cez mlaku sme preleteli ale nik s nas nemohol tusit ze ta mlaka ma skoro pol metra a ze pri najazde spravime taku supu ze cez stresne okno nam dnu pojde voda
chudak forman to vydrzal len to nase jasenie sa po polnej ceste malo aj nasledok- auto sme s vapkou cistili skoro 3 hodiny nakolko na ryby sa islo rano a auto sa pod sprchu dostalo az po48 hodinach a podotykam vonku prijemnych letnych 30 takze s cerveneho auta bolo hnedopieskove hehehe
Mihajl - Profil | St 6.3.2013 8:52:02
A takhle jednou za mírně zvýšeného průtoku ve Vltavě, kdy jsem se rozhodl chytat kus od Zbraslavského mostu...sjedu z hlavní k vodě a podél břehu se po cestě vracím, jenže ouha, najednou (asi 50m za posledním rybářem) začalo být jaksi měkko...říkám si tohle teda ne, ještě jsem to zvládnul s tím mini hečbekem otočit, ale na cestě zpět jsem vjel do těch rozjetejch sraček a zůstal viset...houpal jsem se tam pár minut, pak musel vylézt ven a natrhat křoví a větve pod kola, kde se mi povedlo tou houpačkou udělat pěkný koleje. Asi po 10 minutách jsem tedy vyjel, ale prdel jsem měl pěkně staženou, sem by ani nic většího nepřijelo aby mě vytáhlo...Auto voházený hromadou bláta až hnus, dojel jsem k "pláži" za obcí Jarov a místo chytání jsem snad hodinu myl a čistil, protože jsem měl jel druhý den na STK...
Tady to zhruba bylo: http://www.mapy.cz/#t=s&x=14.399012&y=49.966013&z=17&l=15
Pak jsem i nahodil, moc to nebralo, ale nakonec se povedl trofejní 51cm carp :) a velkej hrouzek...
M.
Kocháč - Profil | St 6.3.2013 8:26:41
CarpHouser - Profil | St 6.3.2013 8:17:48
Venca888 - Profil | St 6.3.2013 8:16:26
aqua57 - Profil | St 6.3.2013 8:13:35
Venca888 - Profil | St 6.3.2013 8:12:54
stenli - Profil | St 6.3.2013 8:11:24
Havárka ani poruch naštěstí ne,ale zato 2x vybraný auto(bágrák v Troubkách),ale to už je dávno.Taky ti panáčci co to dělali si to pěkně slízli.A když sem začínal chytat,tak pantátovi co mě zasvěcoval do rybařiny zebrali včechny 4 kola pro změnu v Tovačově.
arnošt - Profil | St 6.3.2013 1:10:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ale jednou před čtyřmi lety jsem byl ne na rybách,ale na závodech na Slovensku v Trnavě s kamarádkou(v mrtvém tahu) a přesně u cedule Trnava najednou ten divný pocit a zvuk,co doprovází píchlou pneumatiku.Takže zastávka,vyházet věci z kufru abych se dostal k rezervě a rutinní výměna.Jenže co se nestalo,-všechny šrouby povolený,jen na ten bezpečnostní,co mi tam dával známý jsem nemohl za boha nasadit toho cvrčka co na to patří.Jet s tím samozřejmě dál byl nesmysl,šroub na kole,byl jsem v tu chvíli bezradnej.Potom jsem si všiml,že asi sto metrů od nás je originál prodejna Škodovek,tak jsem tam zaběhl,v servisu ještě byli nějací kluci,byla sobota dopoledne,tak jsem tam s tím prázdným kolem nacouval a lámali jsme si nad tím hlavu všichni.Už by jsme to pomalu vrtali,když tu jeden ten kluk vzal šroubovák a dloubnul do toho bezpečáku a najednou pink - a ona odletěla krytka šroubu,co tam byla nasazená.Nikoho nás to,a mě už vůbec nenapadlo.Takže jsem si jedním dechem oddechl a druhým byl za vemeno... :(((
No,kolo bylo přehozený hned a zpátky,večer po závodech,cca.400 km jsem svištěl na rezervě.Blbý bylo jenom to,že guma byla proražená tak blbě,že nešla spravit,měl jsem je tam tak měsíc,dýl ne.Škoda za 3700,-... Ale kamarádka urvala tuším ve svý kategorii světovej i osobní rekord zatáhla 200 kg,takže to byl úspěšný výlet... :))
Pro úplnost vkládám video s mojí maličkostí a mojí kamarádkou,reprezentantkou ve vzpírání Pavlou Kladivovou a jejím úspěšným pokusem z toho dne : http://www.youtube.com/watch?v=9qnL8JQfmh0
Tak snad se na mě proto kolegové rybáři nebudete zlobit... :-)
Tóno - Profil | St 6.3.2013 0:36:46
standis - Profil | Út 5.3.2013 23:43:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kuban - Profil | Út 5.3.2013 22:57:10
https://www.youtube.com/watch?v=cDoRmT0iRic
mannice - Profil | Út 5.3.2013 22:23:33
tonda1953 - Profil | Út 5.3.2013 22:20:14
mannice - Profil | Út 5.3.2013 22:11:23
pohodak - Profil | Út 5.3.2013 22:01:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
a co sa tyka poruchy tak tak isto jednu pridam to som este lial benzin do 120
s kamosom som sa vybral na ryby na Latoricky lud [inac CHKO Latorica] samozrejme ze sme si nasli pekne miestecko v lese medzi stromami kde aj lisky dobru noc davaju
pri odchode auto ani neceklo tak ze nastartovanie nebolo mozne jedine roztlacatit po ziteni ze auto v lese neroztlacime respektive s nim ani nepohneme bolo veselo
jedine co ma to mohlo byt tak starter ktory odmietol pracovat v nas prospech tak kamos nafasoval 24 vydlicovy do ruky a pri povele mal zacat trieskat s tym vydlicakom po starteri nastastie to pomohlo a potvora chytla len kamos spod auta vysiel trochu ocmudeny od vyfuka a jemne prihluchli ale aspon auto bezalo hehehe
doma po rozobrati sme zistili ze jeden uhlik na starteri uz ani nebol a s druheho len polovica tak maly zazrak co sa tyka nastartovania
to za pri rybarskej vyprave na miene sme auto odstavili nedaleko lesika a trochu sme sa pesi prasli k miestu kde sme lovili to ze snezilo nas netrapilo ved v decembri to je normalne ale ake bolo nase prekvapenie ked po prichode k autu auto zaviate a na aute snehovy zavej
pred autom sme maly zavej do vysky kapoty
ono by to nebol problem keby sme maly rukavice a lopatu tak len holymi rukami sme nejako sneh odhadzali a samozrejme ze kim 120 zacala poriadne topit tak sme uz aj doma boli aj s omrznutymi prstami
tonda1953 - Profil | Út 5.3.2013 21:44:18
tonda1953 - Profil | Út 5.3.2013 21:15:21
Kde to žije - kaprařina
2:51Krátkodobá kaprařina x 9995
PáLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8063
PáATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáKyjský rybník, Džbán 50908
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Camping MEVA🏕️ Buďte připraveni na každé dobrodružství! S vybavením Meva si užijete pohodlí při kempování, rybaření i cestování. Vařiče, kartuše i další spolehlivé vybavení, na které se můžete vždy spolehnout.
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...









