Nerezové vidličky a hrazdy JRC

Ahoj kolegové, zajímají mě Vaše názory na tyto vidličky a hrazdy. Uvítám fotky a pokud by mi někdo mohl poskytnout více informací ohledně průměru použitého materiálu a jeho pevnosti. Zvažuji koupit délku vidliček 50cm. Popřípadě fotky od jiných firem. Děkuji

Jaké?

A) Soul7%

B) Solar28%

C) Century7%

D) JRC7%

E) Sportcarp7%

F) jiné?44%

Od 4.9.2012 hlasovalo 147 čtenářů.

100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Novocid - Profil | Pá 22.2.2019 6:04:36

Zdravím, jaký máte názor na tento adapter od NGT, s kterého lze udělat jednoduchý stojan, ( kde stačí 5 vidliček, 2 hrazdy a adaptér ). Moc díky za info. Michal

    Nmartan01 - Profil | Po 19.10.2015 18:44:58

    Jakou velikost vidlicek standartne pouzivate?

      Nmilankocian - Profil | St 14.1.2015 22:40:53

      Stačí i vidličky, to vynde cenově lenvěji ne ?:) než hrazdy včetně vidliček ? Potřebuji právě koupit ještě vidličky, mám stojan, ale někdy jedu na kole a táhat stojan na kole je makačka, tak si chci pořídit vidle :)

        Nmilankocian - Profil | St 14.1.2015 21:38:42

        Chlapi doporučte mi nějaké hrazdy včetně vidliček ? :) něco kvalitnějšího :)

          NMr.Doctor - Profil | So 23.8.2014 19:13:42

          Tak jsem konečně našel chvilku a s šikovným kolegou dal dohromady "prototyp" nerezek. Ještě doladím rozměry, oku lahodící detaily, šup s tím na papír a hurá na CNC :-) Až zase bude nějaká volná chvilka, půjdu do ušisek...

            NFSnevajs - Profil | So 9.11.2013 10:31:42

            Erva >> to jsi koupil moc dobre ....

              Nmachacek.pepa - Profil | Čt 24.10.2013 14:38:34

              smike >> pooozdě, ale děkuji

                Nsmike - Profil | Út 22.10.2013 19:09:49

                machacek.pepa - >> zdar. kup si nerezové od ngt. minulý týden jsem je měl v ruce, kvalita za rozumné peníze

                  NRado Korec - Profil | Út 22.10.2013 19:06:04

                  zavrtávačky TASKA nema nikto?

                    Ndasty carp - Profil | Ne 13.10.2013 19:51:43

                    Nerezové vidle od Tasky.

                      Nhyry2 - Profil | Ne 13.10.2013 19:43:23

                      Ahoj.Za zeptání nic nedám a tak se ptám:nechce se někdo dobrovolně zbavit nerezové sestavy pro dva pruty(dvojhrazdu) ?Má se to doma válet v koutě,nebo mi to prodat za slušne peníz :)))Díky.

                        NHope - Profil | Pá 12.4.2013 7:59:57

                        arnošt >>Ahoj, pán je fajnšmekr,to je vidět :-)Moc pěkná sestava.

                          Narnošt - Profil | Čt 11.4.2013 22:12:54

                          Vidle Century,hrazdy Century + Delkim...

                            Nmachacek.pepa - Profil | Čt 11.4.2013 21:25:54

                            sidneyv >> já měl 50 a být tebou, jdu do 40 cm, 30 bych nebral

                              Nsidneyv - Profil | Čt 11.4.2013 20:47:38

                              machacek.pepa >> a tie soul vidlicka mas ake dlhe? stacia aj tie 30cm?

                                Nfpetula - Profil | Čt 11.4.2013 19:02:54

                                machacek.pepa >> svata pravda :)

                                  Nmachacek.pepa - Profil | Čt 11.4.2013 17:46:27

                                  ZVcarp >> zdenek3689 - 11.4.2013 12:14:18 >> já bych řekl, že v tomto případě je cena adekvátní:-)

                                    Nzdenek3689 - Profil | Čt 11.4.2013 12:14:18

                                    machacek.pepa >> Ještě aby to nesedělo za ty peníze.... :)))

                                      Nmachacek.pepa - Profil | Čt 11.4.2013 8:13:20

                                      sidneyv >> v detailech, přesnost a preciznost opracování, u Jagu vše sedí na tisíciny milimetru, dotahování je rychlé a velmi pevné bez sebemenší vůle, ale je tomu též odpovídající cena, Vidličky od Soulu jsou hezky zpracované, za velmi dobrou cenu, z pevného materiálu, rozhodně se mi líbí víc jak Solar, s hrazdama to už není takový, oproti nové sestavě je opravdu znát nepřesnost při skládání - tedy nesouběžnost všech komponent. Vidličky Soul ti vřele doporučuju, pokud nechceš investovat moc financí a chceš mít kvalitu.

                                        Nsidneyv - Profil | Čt 11.4.2013 8:04:52

                                        machacek.pepa >>ahoj, v com vidis hlavne rozdiely?

                                          NHope - Profil | St 10.4.2013 23:16:29

                                          machacek.pepa >>OK díky za info...

                                            Nmachacek.pepa - Profil | St 10.4.2013 22:10:54

                                              NHope - Profil | St 10.4.2013 22:09:27

                                              machacek.pepa >> To neznám,ale vypadá to dobře...

                                                Nmachacek.pepa - Profil | St 10.4.2013 22:07:44

                                                Hope >> nerez je JAG

                                                  NHope - Profil | St 10.4.2013 22:06:59

                                                  machacek.pepa >> Co to máš za vidličky,myslím značku?Hlásiče jsem poznal :-))))

                                                    Nmachacek.pepa - Profil | St 10.4.2013 22:04:06

                                                    Hope >> óóó´děkuji

                                                      NHope - Profil | St 10.4.2013 21:59:41

                                                      machacek.pepa >> To je úplná paráda....moc pěkně vymazlené ...

                                                        Nmachacek.pepa - Profil | Út 9.4.2013 19:12:15

                                                        více fotek v United kingdom style!

                                                          Nmachacek.pepa - Profil | Út 9.4.2013 18:53:33

                                                          sidneyv >> včera bych ti řekl, že skvělé, dnes co mi přišla sestava od JAGu, tak nic moc

                                                            Nsidneyv - Profil | Út 9.4.2013 18:45:59

                                                            ahojte,co tie vidlicky od soulu. Mate niekto? ake su?

                                                              Nmachacek.pepa - Profil | Po 8.4.2013 20:32:10

                                                              Greysmen >> to sice ano, ale zase o to hůř to jde do země, at to slouží

                                                                NGreysmen - Profil | Po 8.4.2013 19:16:30

                                                                machacek.pepa >> 190 http://www.ngtfish.cz/ngtfishing/eshop/6-1-Stojany-​vidlicky-prislus/0/5/34-Hrazda-30cm jelikož hrazdy nepoužívám tak jsem za tu cenu vzal jen jednu pro strýčka příhodu na dvě vidličky se mi zdá býti lepší než hrazda s jedním závitem a stabilizátorem tam pořád hrozí povolení hrazdy v závitu následnému protočení a škoda na prutech je na světě

                                                                  Nmachacek.pepa - Profil | Po 8.4.2013 19:11:18

                                                                  Greysmen >> co stála?

                                                                    NGreysmen - Profil | Po 8.4.2013 19:07:40

                                                                    machacek.pepa >> hrazda

                                                                      Nmachacek.pepa - Profil | Po 8.4.2013 18:57:04

                                                                      Greysmen >> hrazdy prosím

                                                                        NGreysmen - Profil | Po 8.4.2013 18:56:28

                                                                        machacek.pepa >> fotky čeho tý hrazdy? nebo jinejch věcí

                                                                          Nmachacek.pepa - Profil | Po 8.4.2013 18:51:00

                                                                          Greysmen >> hod sem nějaký fotky prosím, kolega zvažuje něco kupovat, tak pro inspiraci, dík

                                                                            NGreysmen - Profil | Po 8.4.2013 18:49:08

                                                                            Bomber76 >> tak mi přišli taky nějaké věci od NGT vzal jsem jednu hrazdu na dvě vidličky a tváří se to poctivě za tu cenu dobrý a vypadá to i bytelně jen ty převlečný kontra matice pod hlásič reagujou sakra magneticky jinak se mi k tomu neodimovej magnet vůbec nechytí je to nerez!

                                                                              Nmachacek.pepa - Profil | So 6.4.2013 9:13:16

                                                                              Bomber76 >> já tam teda vidím že jsou magnetické docela dost, viz to jak se magnet sveze okolo vidličky

                                                                                NBomber76 - Profil | So 6.4.2013 8:16:08

                                                                                Kocháč >> No kdyby ten e-shop byl z Humpolce, tak by to bylo jasné! :o)))

                                                                                  NBomber76 - Profil | So 6.4.2013 7:40:25

                                                                                  Jinak jsem koukal na stránky NGT a zase budou skladem. Akorát stojí o 50 kč víc, ale i tak je to furt levné.

                                                                                  http://www.ngtfish.cz/ngtfishing/eshop/6-1-Stojany-​vidlicky-prislus/0/5/32-Vidlicky-nerez-50-90-cm

                                                                                  Jo a pro rejpaly, není to můj e-shop. :o)))

                                                                                    NBomber76 - Profil | So 6.4.2013 7:36:03

                                                                                    Greysmen >> Čau netáhlo! Tak jsem hned vzal magnet z ledničky a vyzkoušel to.

                                                                                    http://www.stream.cz/uservideo/805228-nerezove-vidl​icky

                                                                                      NJTr - Profil | Pá 5.4.2013 21:45:52

                                                                                      Erva >> Nemáš pravdu že je potravinářská nerez nejdražší, nejdražší je nerez k chem, průmyslu a k tlakovým nádobám. I u potravinářské nerezi v oblasti kolem sváru může lehce rezivět.

                                                                                        Nnofish - Profil | Pá 5.4.2013 21:28:03

                                                                                        sidneyv >> najdi si na internetu ceny nerezi. Trubek, kulatiny a tak dále.... Není to až tak drahé jak si myslíš, pokud vynecháš velké, leštěné formáty, potravinářky atestované a různé "speciality".... asi jsou mezi nimi i nějaké rozdíly, ale obyč nerez je o trošku dražší, než klasická černá trubka/kulatina (maximálně dvojnásobek ceny, co si pamatuju).
                                                                                        To jen některé firmy napíšou "nerez vidlička" a dají si na to mazži 300% no...

                                                                                          NGreysmen - Profil | Pá 5.4.2013 21:22:33

                                                                                          Bomber76 >> tipuju dva měsíce a mam tě tady, že potřebuješ udělat nový závity ;-))))))

                                                                                            Nmachacek.pepa - Profil | Pá 5.4.2013 21:15:45

                                                                                            já bych klidně řekl že to je nerez, cena třeba zaváděcí a kvalita zpracování nevalná, pak je cena odpovídající, hlavně, že je kolega spokojený

                                                                                              NBuBu99 - Profil | Pá 5.4.2013 21:14:18

                                                                                              Greysmen >> :-)

                                                                                                NGreysmen - Profil | Pá 5.4.2013 21:13:00

                                                                                                Bomber76 >> cvakni k tomu magnet a jestli se chytí tak je to jen nablejskaný ;-))

                                                                                                  NBuBu99 - Profil | Pá 5.4.2013 21:06:12

                                                                                                  Erva >> to by nevvážilo ale 1,5 kg

                                                                                                    NGreysmen - Profil | Pá 5.4.2013 21:00:34

                                                                                                    Bomber76 >> tak vidličky už máš a co povolenku tu užs koupil nebo s nima budeš opíchávat Brloh

                                                                                                      NErva - Profil | Pá 5.4.2013 20:44:56

                                                                                                      Kocháč - Podle fotky to fakt vypadá na nerez a pokud je to "aluminium " nebo dural , tak to zjistí jednoduchým škrábnutím , hliník je měkký a dural o něco málo tvrdší ,ale do nerez oceli tak lehze šrábanec neudělá a další co může zkusit je magnet .

                                                                                                        NKocháč - Profil | Pá 5.4.2013 20:40:04

                                                                                                        Bomber76 >> a není to spíš hliník? Jak ten nablejskanej stojánek za 790,-

                                                                                                          NErva - Profil | Pá 5.4.2013 20:38:54

                                                                                                          machacek.pepa - Už jsem to psal ,nemagnetí potravinářská nerez a jde bez problémů koupit jen je nejdražší :-))

                                                                                                            Nmachacek.pepa - Profil | Pá 5.4.2013 20:35:35

                                                                                                            Erva >> no to je málokterá

                                                                                                              NErva - Profil | Pá 5.4.2013 20:28:03

                                                                                                              BuBu99 - Jj, ale ta která magnetí není čistá nerez .

                                                                                                                NBuBu99 - Profil | Pá 5.4.2013 20:24:31

                                                                                                                Erva >> jo ale hodně slabě a taky ne na všech

                                                                                                                  NErva - Profil | Pá 5.4.2013 20:15:58

                                                                                                                  BuBu99 - Ale pouze potravinářská , na průmyslové magnet drží sice slabě ,ale drží :-))

                                                                                                                    NBuBu99 - Profil | Pá 5.4.2013 20:12:18

                                                                                                                    Bomber76 >> nerez nemagnetizuje

                                                                                                                      Nsidneyv - Profil | Pá 5.4.2013 20:10:45

                                                                                                                      Bomber76 >> jasne, za tie peniaze super...zistis casom ci to je skutocne nerez podla toho, ci budu hrdzaviet.

                                                                                                                        NBomber76 - Profil | Pá 5.4.2013 18:16:07

                                                                                                                        sidneyv >> Hele, já nejsem odborník přes nerez, ale jako nerez to vypadá. Ta cena je opravdu podezřelá, ale nějaký pátek mi sloužit budou. To víš, že bych chtěl Solary, ale na to nemám kačky. Nebo mám, ale je plno jiných věcí, které bych chtěl taky. A na všechno, co se mi líbí, nemám.

                                                                                                                          Nsidneyv - Profil | Pá 5.4.2013 18:08:55

                                                                                                                          Bomber76 >> to je skvela cena. a je to skutocne nerez? ta cena je tam strasne nizko..

                                                                                                                            NBomber76 - Profil | Pá 5.4.2013 17:56:23

                                                                                                                            sidneyv >> Stály pouhých 105 kč a jsou z NGT Fish. Mají ten e-shop v provozu od soboty a já na něj narazil úplnou náhodou v neděli. Těch vidliček tam měli skladem šest a už nejsou. No mohl jsem je vzít všechny. Něco z nerezu tam ale ještě mají.

                                                                                                                            http://www.ngtfish.cz/ngtfishing/eshop/6-1-Stojany-​vidlicky-prislus

                                                                                                                              Nsidneyv - Profil | Pá 5.4.2013 17:45:44

                                                                                                                              Bomber76 >> no daj cenu:) a od koho su?

                                                                                                                                NBomber76 - Profil | Pá 5.4.2013 17:39:31

                                                                                                                                Teď jsem to rozbalil a jsou pěkné. Ale tu cenu mi věřit nebudete! :o)))

                                                                                                                                  NJTr - Profil | Pá 5.4.2013 17:21:49

                                                                                                                                  Bomber76 >> + - to tak vychází.

                                                                                                                                    NTomajo - Profil | Pá 5.4.2013 16:54:05

                                                                                                                                    Bomber76 >> tak už vyzvednuto??? :-)

                                                                                                                                      Nmachacek.pepa - Profil | Pá 5.4.2013 13:36:19

                                                                                                                                      Bomber76 >> tak ono jde taky o to, co to je za vidličku, zda je vnitřek dutý či ne atd, ale odhadoval bych tak 320g, a možná by stálo za to napsat něco podrobněji, třeba na kolik tě taková jedna vidlička vyšla

                                                                                                                                        NBomber76 - Profil | Pá 5.4.2013 13:19:16

                                                                                                                                        No tak nic. Objednal jsem totiž přes net čtyři nerezové vidle za cenu, která se mi nezdá a ve schránce mám lístek, že je to na poště a váha balíčku je 1.49 kg. Hold pro to zaběhnu a max. si budu říkat, jaký jsem blbec :o)))

                                                                                                                                          NBomber76 - Profil | Pá 5.4.2013 9:52:25

                                                                                                                                          Hoši, kolik tak přibližně váží jedna nerezová vidlička 50-90 cm?