WCC 2012 - Itálie

NOndra (tloušťák) - Profil | Po 3.9.2012 21:45:28

RST >> Já to beru na facebooku :)

    Nyvana - Profil | Po 3.9.2012 21:45:06

    RST >> nz.-)

      NRST - Profil | Po 3.9.2012 21:43:14

      yvana >> S tou organizací mi říkal loni Mertens na maratonu že by se na WCC měli učit od čechů. Dík za jakékoli info.

        Nyvana - Profil | Po 3.9.2012 21:41:33

        RST >> No to by asi chtělo beru ještě zdroj odjinud a co vím tak měl závod začít ve 14hodin výstřelem jo prdlačku,tak začali kolem půl třetí jezdit zavážet na vodu.Za další rozhodčí vůbec neměli mobil aby soutěžící jim mohli zavolat kvůli rybám,bylo jim řečeno že si mají za nima dojít to je přibližně 1500metrů jak kdo.Je tam nezkutečný chaos.Co vím tak Karel by měl mít číslo 8 zítra budu vědět víc tak ti povím.

          NRST - Profil | Po 3.9.2012 21:35:03

          yvana >> JJ zbalím náš štáb a pojedem je naučit jak má vypadat přenos. Nemáš nějaké info od Karla??

            Nyvana - Profil | Po 3.9.2012 21:32:00

            RST >> Nic si s toho nedělej mám to samé,ale stejně tam mají pěkný bordel kdyby tady někdo nenapsal aspoň něco tak nevíme nic:-(

              NRST - Profil | Po 3.9.2012 21:31:49

              Zindys >> To jo ale sou tak nějak divně poskládané.

                NZindys - Profil | Po 3.9.2012 21:29:39

                RST >> písmenka jsou stejný jak u nás :o))

                  NRST - Profil | Po 3.9.2012 21:28:16

                  Pitris >> Dík i když sem počítačově relativně gramotný tohle sem nenašel.

                    NBaťour - Profil | Po 3.9.2012 21:27:44

                    RST >> Překladač ti pomůže :-)

                      NRST - Profil | Po 3.9.2012 21:23:26

                      Pitris >> Je to v p.deli tam sou cizí písmenka:-(((

                        NOndřej Macků-Maca se - Profil | Po 3.9.2012 21:23:07

                        Teď mi volal Rafan - místo nemají špatný, akorát nemají kam na záchod, tak musí v bivaku a pak to vynášet...:-) Na 100m mají zlom z 80cm na cca 5m, pozvolna, občas nějaká tráva...Ti taliáni na pvtv 3 to chytají asi na kukuřici...zavážka nějak extra omezená není, prý asi 350m, v některých místech i víc...

                          NPitris - Profil | Po 3.9.2012 21:22:17

                            NRST - Profil | Po 3.9.2012 21:18:06

                            Ondra (tloušťák) >> Kua kde to berete.

                              NOndra (tloušťák) - Profil | Po 3.9.2012 21:17:14

                              Miras >> A k tomu ještě teď 5,8kg.

                                NRST - Profil | Po 3.9.2012 21:13:26

                                Miras >> Beru z5 nejseš zrádce.

                                  NRST - Profil | Po 3.9.2012 21:12:40

                                  Miras >> Seš zrádce a sklamal si mě:-))

                                    NMiras - Profil | Po 3.9.2012 21:12:12

                                    RST >> Tak ještě než zavřu voko - PVTV 3 - šupi 11,9kg, Rafan je o 2 fleky dál.

                                      NMiras - Profil | Po 3.9.2012 21:07:38

                                      RST >> maňana, už jdu do pelechu.