WCC 2012 - Itálie

NRST - Profil | Po 3.9.2012 20:57:27

Miras >> Kua sežeň nějaké info, ti angláni na to vyloženě s.rou.

    NMiras - Profil | Po 3.9.2012 20:55:55

    RST >> v podstatě na způsobu nezáleží.

      NMiras - Profil | Po 3.9.2012 20:50:11

      bobrman >> někdo holt směr udávat musí:-)

        NRST - Profil | Po 3.9.2012 20:37:18

        Miras >> JJ Je tam za nás T.Vaněk z Hofim. Jen nesponzoroval Těša ale přímo Pure Fishing. Proto jsou tam za tým JRC Europe.

          NPoušťák - Profil | Po 3.9.2012 20:36:12

          Ondřej Macků-Maca se - 3.9.2012 20:33:47 >> jj.ooo))))))))))))))))..a bude Banik pyčo..o)

            NOndřej Macků-Maca se - Profil | Po 3.9.2012 20:33:47

            Poušťák >> nevím jestli se knížepán nažere, ale určitě se ožere :-) a zrobi dym

              NPoušťák - Profil | Po 3.9.2012 20:30:00

              Miras >> nevím jestli vaše,ale Italský WC trumfne Kňažek,jestli se nažere něčeho špatnýho...o)))))))))

                NMiras - Profil | Po 3.9.2012 20:25:14

                bobrman >> ano, naše WC se velmi vydařilo. Už jenom čekám, kdo z našich nás trumfne. Kéž by to bylo už třeba letos....

                  NBaťour - Profil | Po 3.9.2012 20:04:05

                  Miras >> :-)))))))))))))))))))))))) je to škoda že to tam není bych se letos víc snažil :-)

                    NMiras - Profil | Po 3.9.2012 20:02:42

                    RST >> jj, monitoruju to:-)

                      NMiras - Profil | Po 3.9.2012 20:02:16

                      bobrman >> Nemáte na svých závodech taky jako hlavní cenu vstupné na WC? To teď frčí:-)

                        NBaťour - Profil | Po 3.9.2012 20:00:12

                        bobrman >> Byl to muj sen ale co to poslední roky sleduji tak jsem dostal rozum a ty prachy co to stojí radši vrazim do jiný akce kde to bude stát aspon za to :-)

                          NBaťour - Profil | Po 3.9.2012 19:54:06

                          bobrman >> :-)))))))))))))))))

                            NRST - Profil | Po 3.9.2012 19:48:40

                            bobrman >> Jo Atlantik bude gut.

                              NRST - Profil | Po 3.9.2012 19:45:37

                              Miras >> Ty taky na všechno hned přijdeš:-)

                                NMiras - Profil | Po 3.9.2012 19:44:25

                                RST >> Když tak koukám o kolik míst navýšili počet startujících, napadá mě, zda jste s nimi nesloučili CMT:-)

                                  NRST - Profil | Po 3.9.2012 19:36:00

                                  Pítrs >> No musíš se dívat na ten řádek tak nějak od začátku:-)) Je skovanej za tím WCC co není záchod s velkým C.

                                    NPítrs - Profil | Po 3.9.2012 19:31:44

                                    RST >> Hofiho vidím, ale kde je Mr. Vaněk a psí doprovod.

                                      NKocháč - Profil | Po 3.9.2012 18:04:57

                                      Rick >> To vyřeší jen napalm

                                        Nmik UTD - Profil | Po 3.9.2012 17:58:08

                                        Rick >> Jo tak takoví jsou nejlepší, a tři mrazáky a udírnu za autem