WCC 2012 - Itálie | MRK.cz

WCC 2012 - Itálie

NLibor 1 - Profil | Út 4.9.2012 10:34:48

už se chytl nějakej pěknej jelec ?? o))))

    NMiras - Profil | Út 4.9.2012 9:26:07

    ufák >> Dobře, že to jezdí. Super.

      Nufák - Profil | Út 4.9.2012 9:12:16

      tonda zedníček-13,5 kg

        NRejdy - Profil | Út 4.9.2012 9:04:10

        Miras >> No sakrblé, paráda! :)

          NPitris - Profil | Út 4.9.2012 9:02:23

          Ondřej Macků-Maca se - 4.9.2012 8:28:16 >> Už ne, je tam 14,9 teď píšou

            NRick - Profil | Út 4.9.2012 8:44:24

            Miras >> v tom twitteru se toho taky moc nenajde, mají asi 5-8 h zpožední, ale líp než nic.

              NMiras - Profil | Út 4.9.2012 8:34:08

              Ondřej Macků-Maca se - 4.9.2012 8:32:19 >> jj, četl jsem na carpfishingu. Kéž by se chytalo hodně ryb a všude. A nejvíc u našich:-)

                NOndřej Macků-Maca se - Profil | Út 4.9.2012 8:32:19

                Miras >> vypadá to že se nachytá spousta ryb, už i Martin Kania má kapra....

                  NMiras - Profil | Út 4.9.2012 8:29:04

                  Ondřej Macků-Maca se - 4.9.2012 8:28:16 >> Nevím, čekám, až mi v práci ajťák povolí Twitter:-)

                    NOndřej Macků-Maca se - Profil | Út 4.9.2012 8:28:16

                    Miras >> supeeer, nejmenší kaprař na světě zabodoval...:-) to je zatím snad i největší ryba ne?

                      NMiras - Profil | Út 4.9.2012 8:24:23

                      Víťa Podoubský - SMS: Hlásím, že vedeme sektor. Šupík 13,2 kg. Slušně si mě povodil. Byla cca půlmetrové vlny:-).

                        NTurňa - Profil | Út 4.9.2012 7:54:43

                        Tak to je pěkné bor...deló, to MS, nějak něco udělali asi soudruzi z talošky špatně co?

                          Noskus - Profil | Út 4.9.2012 2:53:35

                          zdá s ,že jim to tam moc neklape ta organizace maj to tam pěkně na p..u...

                            NRST - Profil | Po 3.9.2012 22:17:11

                            Pitris >> Asi to tam znají. Myslím že to letos bude výrazně lepší než na Madine.

                              NPitris - Profil | Po 3.9.2012 22:09:02

                              Italové další ryby pro Italy, koukám že se dobře připravili :-)

                                Nyvana - Profil | Po 3.9.2012 22:00:27

                                RST >> No myslím že to budou mít hodně těžký zatím co kde čtu.

                                  NRST - Profil | Po 3.9.2012 21:56:21

                                  yvana >> Link chci. A zbytek radši nebudu komentovat. Byl bych neobjektivní a zaujatý.

                                    Nyvana - Profil | Po 3.9.2012 21:52:19

                                    RST >> Tady něco máš jinak ti hodím do SZ link chceš?
                                    Taky předám zprostředkovaně trochu chaosu… Odpoledne jsem mluvil s Karlem Niklem a s Jumbem, který si na vylosovaným místě rozbalili bivaky. Kolem jedné k nim dorazil majitel pozemku a začal do nich prudit. Došlo na nějaký dohady za účasti organizátorů a nakonec se kluci museli o kousek stěhovat. Půl hodiny před začátkem závodu. Anglický sousedi na tom byli prej stejně.

                                      NRST - Profil | Po 3.9.2012 21:46:53

                                      Ondra (tloušťák) >> Pošli link.