WCC 2012 - Itálie

Rick - Profil | Po 3.9.2012 17:51:25

kvac1 >> byly zaregistrovaní dvkrat a přisli jenom jednou, hofi zapomel svůj klon doma

    Rick - Profil | Po 3.9.2012 17:50:40

    Kocháč >> za rohem od MS a Labe? super zabava, 2 ledničky, jednu na maso a jednu na chycení ryby, 3 rybaře, 16 bojek na sumče a 5 kapraské pruty, agregat na chlazeni pivo a lednicky +TV a radio a osvetlení před karavanem. Vydrželi 2 nocí, začal prset a na stěsti vypadlí, stačilo 2 pytle na odklizeni odpadu a bylo to jako dřiv, vyjmka pár vetve odřiznuti kvuli karavanu aby se vešel pod strom

      kvac1 - Profil | Po 3.9.2012 17:17:43

      dik moc.asi som to nejako prehliadol

        Poušťák - Profil | Po 3.9.2012 17:08:57

        kvac1 >> je to malé jezírko a vyloučili je,že večer nesnědli fšechny špagety a olivy..o)

          RST - Profil | Po 3.9.2012 17:08:37

          kvac1 >> Mají místo 129.

            RST - Profil | Po 3.9.2012 17:07:35

            kvac1 >> Asi na ně nezbylo.

              kvac1 - Profil | Po 3.9.2012 17:06:59

              tomáš Vanek a Peto Hofierka sa nezúčastnili???alebo prečo nemajú žiadne vylosované miesto???

                RST - Profil | Po 3.9.2012 17:05:06

                Miras >> Když teďka vyrazíš do rána seš tam. Tak šup šup nezdržuj se a tradá.

                  Poušťák - Profil | Po 3.9.2012 17:03:09

                  Miras >> já ti jí dám,ale jenom morální..o))

                    Petr Havlíček - Profil | Po 3.9.2012 17:03:00

                    Rick >> no jo, ještě zaplaťpánbůh žiju :-)), CC si žije se svojí ligou svůj život ...

                      Miras - Profil | Po 3.9.2012 16:59:19

                      Poušťák >> Letos nebude nic, nemám podporu z místa činu:-).

                        Poušťák - Profil | Po 3.9.2012 16:55:57

                        Miras >> doplň to..o)))

                          Miras - Profil | Po 3.9.2012 16:43:39

                          RST >> Čoveče, víš, že bych jel rád:-).

                            RST - Profil | Po 3.9.2012 16:41:57

                            Miras >> Kua nechceš se vypravit do teho talianska??? Tvůj online byl super.

                              Miras - Profil | Po 3.9.2012 16:38:53

                              Rozmístění týmů: http://www.worldcarpclassic.com/event-2012/event-in​fo/2012-official-list . Do mapy nechť si každý doplní sám.

                                fotojakes - Profil | Po 3.9.2012 16:33:05

                                Martin M. >> to jsem měl v olcitu taky, ale blbý je, že se mi to pak přenášelo na hadry:-) Jednu dobu mi docela trvalo než jsem objevil zdroj fleků od smoly na všech hadrech

                                  Martin M. - Profil | Po 3.9.2012 16:27:34

                                  fotojakes >> ja mam taky camu - od cokolady, blata a sodovky!

                                    Ondřej Macků-Maca se - Profil | Po 3.9.2012 16:27:01

                                    fotojakes >> hemeroidy jak německý helmy? :-)

                                      Miras - Profil | Po 3.9.2012 16:26:15

                                      fotojakes >> Stejný pocit jako když sedíš v prsačkách:-)

                                        fotojakes - Profil | Po 3.9.2012 16:25:15

                                        Miras >> jj, hlavně když jedu na výlovy, nebo makat k rybníku:-) Ale sedět na tom delší dobu je hnus, je to matroš jak na bivak, takže si umíš představit proč:-)